Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?action=topInCategory&id=120099689&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=16&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=pl
  2. taaa, na pewno wszyscy wszystko wiedzą Pablo, jak to Twój dobry kumpel to mu o tym powiedz, na nowe auto spokojnie starczy
  3. :laghing2: :laghing2: sie usmialem siema po maturze :kox: ledwo zdazylem przez ten wypadek.. http://www.malopolanin.pl/8190_brzesko_smierc_na_4_bmw_uderzylo_w_nissana.html Same wypadki Kumpel z pracy jechał w niedziele i na łuku go wyjebało i o dziwo nikomu nic się nie stało a nie tak jak piszą w artykule. Ma do sprzedania radio Alpine i fele bo to mu zostało http://www.miasto-info.pl/myslenice/krzyszkowice-samochod-dachowal-na-zakopiance jak się nic nie stało to dobrze, ale niech lepiej trochę poudają bo mogą liczyć na spore odszkodowanie z OC sprawcy wypadku czyt. kierowcy
  4. wezmę, ale jutro od "rana" jestem w pracy a od 14 - 19 nie bede miał czasu żeby Ci je pokazać
  5. Tysiąc lat w osiem minut - Historia Polski na EXPO - TRAILER
  6. a mi to nie podziękujesz, że muszę za Ciebie pracować
  7. a4 1.9 TDi no Quattro no ESP
  8. Avatar - myślałem, że będzie to kolejna komercyjna szmira, ale pomyliłem się, podoba mi się Starcie Tytanów - mocno takie sobie, z mitologią zbytnio nie ma za dużo wspólnego, a ostatnie 10 min filmu przesadzone, za dużo akcji w tak krótkim momencie Człowiek, który gapił się na kozy - szczerze ? straszna kupa Wyspa tajemnic - bardzo fajny film, ze zwrotem akcji, którego się nie spodziewałem, polecam
  9. ładnie co nie pozwoliło na więcej, wtryski czy turbo ?
  10. dzięki za życzenia Panowie
  11. byłem, dwa razy film niezły, miałeś z komendantem? spoko gość gość spoko, film bez rewelacji, poza tym cały czas się zacinał ale szybko poszło, miało być 6 godz, a było 4 z czego przez pierwszą godzinę było przestawianie aut żeby mandatów nie dostać i debaty o tym czy komuś się opłaca dziś siedzieć skoro za tydzien mu sie punkty kasują [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 23:15_________________________________________________ spojrzałem na nk i też własnie dostałem
  12. siemanko właśnie dzisiaj odbyłem kurs na zmniejszenie punktów karnych polecam
  13. stare bmw są porządne, szczególnie rekiny choć lubię też e30 może sobie kiedyś dokupię takiego klasyka do towarzystwa dla B2-ki
  14. dajcie już spokój z tym jutubem
  15. siemian, możesz być wasalem jak chcesz Piotrze, to są felgi od M5 http://www.a4-klub.pl/smf/bolid_m322odzie380y_wiejskiej_e91-t95412.0.html pierwszy post
  16. ja bym na Twoim miejscu w kołnierzu jeździł bo chyba przeciążenia są niezłe
  17. sokolnh odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    przynajmniej mi lakier nie złazi z auta jak się ściąga naklejkę EU jadąc na zlot PL maska jest źle spasowana bo jest otwarta, ale nie wiem czy to ma znaczenie
  18. sokolnh odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    obecny setup
  19. Kamil , ale my mamy google :decayed: yhy, chyba takie:
  20. "Każde urządzenie w samochodzie ( alternator, klima, a nawet światła itp) powoduje, że silnik jest bardziej obciążony przez co więcej spala. Tak samo ma się to do ilości i wagi pasażerów (całkowita masa samochodu), szerokości opon (większa przyczepność) czy uszkodzonego łożyska (większy opór). Pojedynczo powoduje to znikomy ubytek mocy, ale już wszystko razem będzie odczuwalne i to bardzo"
  21. większy luz = więcej miejsca na brudy, smar wypływa na zewnątrz = słabsze smarowanie = łożysko zaczyna szumieć = łożysko się zaciera ale pier**licie Panowie.... można to odczuć tylko i wyłącznie jak jest auto na podnośniku i ręką kręcisz koło a nie podczas jazdy... koniec. nie zgadzam się ... koniec
  22. większy luz = więcej miejsca na brudy, smar wypływa na zewnątrz = słabsze smarowanie = łożysko zaczyna szumieć = łożysko się zaciera

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.