Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. a co sie dzieje z autem, szarpie ? Tylko jak nie będzie miał dochodów to mu je zabiorą coś za coś
  2. jarko, a tak w ogóle to nie opłaca Ci sie wziąć auta w leasing ? bo chyba działalność masz wtedy wrzucasz całą rate leasingową w koszty, ubezpieczenie, paliwo, naprawy itp itd i uciekasz z podatkiem więc zamiast płacić podatek masz auto "za darmo"
  3. zainteresowani pisac na pw
  4. Plugin do firefoxa - rapidshare downloader nie działa z nowym firefoxem
  5. znacie jakiś program do rapidshare który sciąga po kolei wszystkie part-y ?
  6. poszedł format i windows 7 wiadomosci nie odzyskałem, ale jakos to przeżyje wielkie dzieki za pomoc pozdrawiam
  7. masz giełde małopolską http://www.a4-klub.pl/smf/gielda_malopolska-t27981.120.html
  8. noran, masz temat od ogłoszeń
  9. no fajne te auta szczególnie taka jedna z dwoma rurami wydechowymi, a dymi sie tylko z jednej
  10. no i co no i wniosek jest prosty - pseudopochodna laguna byla mniej razy w serwisie niz pseudo Audi Siamiana :polew: ale jakby Siemian pojezdził pseudopochodnią laguną to by się po tygodniu rozleciała, a pseudopochodnia Audi czasem wyląduje w serwisie ale jezdzi. Francuzy nie lubią "cięzkich nóg" A obiecali Ci betonowe buty :gwizdanie: a tak naprawdę myślę że Twoja jazda :gwizdanie: po prostu nie umiesz jeździć TAK właśnie A czy ja Ciebie prosiłem o opinie? :gwizdanie: ja uważam że drogie masz częsci ale obchodzi mnie to tyle co zeszłoroczny śnieg... może dla Ciebie specjalnie ma drogie
  11. popieram powyższe zdania już dawno doszedł do takiego wniosku, że w ośke szkoda kasy a diesel to nie do upalania dlatego kupiłem sobie drugi samochód "do zabawy" Tobie radze to samo
  12. witam, mam problem z moim kompem, zaczeło się od tego, że przedwczoraj złapałem jakiegoś wirus, który powodował że użycie procesowa było cały czas 100%, wyłaczyłem kompa, właczyłem na drugi dzień i już windows się nie odpalał, chciałem go przywrócić instalką XP, ale wyskakiwał błąd na niebieskim tle i sie resetował, potem przeczytałem że w związku z tym trzeba połaczyć XP z SP2, po wielu próbach mi sie to udało i przywróciłem system, ale do końca nie było najlepiej. Zainstalowałem antywirusa Avast i zrobiłem skan, znalazł w piz*u wirusów/trojanów i pokasował mi pewne pliki, łacznie z msinm.exe i nie mogłem odpalić potem outlooka, ale znalazłem ten plik, outlook działa, widze wiadomości, ale nie widze ich treści, tych starych i nowych które przychodzą na bieżąca Myśle, że brakuje jakiegoś pliki/folderu, ale zupełnie nie wiem jak się za to zabrać bede wdzięczny za pomoc
  13. google.pl http://www.google.pl/search?source=ig&hl=pl&rlz=1G1GGLQ_PLPL300&=&q=regeneracja+turbospr%C4%99%C5%BCarek+krak%C3%B3w&btnG=Szukaj+w+Google&meta=lr%3D&aq=4&oq=
  14. wracając do walki diesel/benzyna to nie ma jasnego zwycięscy jak jeżdze dużo dieslem to mi brakuje benzyny, jak pojezdze dużo benzyno to brakuje diesla i tak w kółko
  15. ee tam dobry gaz nie jest zły
  16. 1.6 [br]Dopisany: 08 Luty 2010, 18:53_________________________________________________http://www.joemonster.org/art/13367/Niepowtarzalny_Golf_z_kuszaca_cena
  17. do zabawy wystarczy 200 KM w aucie ważącym 1100 kg nie chce robić auta na 1/4 mili nie chce tez żeby auto wyjezdzało przodem
  18. Musiałby obspawać budę na ostro bo 2.7 mogło by ją rozyebać i napędy wymienić niestety, 500 NM by je poukręcało ale pomysle
  19. no mnie też zaciekawiło to bmw V6 lepiej nie rób chipa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.