Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
............. trzepać?...............- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobrze jest nie trzeba psuć- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
oplata za prad ,serwis i oplaty manipulacyjne+parking dla VIPow ja mysle ze to ich zarobek jest :gwizdanie:- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
"Serwis kawowy = 15zł/osoba" - o co z tym chodzi ?- Nasadka do śrub zabezpieczających VW, AUDI
podjedz do serwisu, powinni miec- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.urwanizchoinki.pl/U47VKV- Passat vs A4
niestety ale nie udało Ci sie zabłysnąć to jest zwykły torsen z B2 Quattro- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i ciapa- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
a beta nie ?- Zima kontra nasze niunie:)
mi w końcu dzisiaj płyn do spryskiwaczy odtajał- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kilka dzisiejszych fotek ze stoku Ci co nie mogli niech żałują- [INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
rewelacja- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witaj Piotrze http://www.joemonster.org/filmy/21293/Dlaczego_swiat_na_amerykanskich_filmach_wyglada_tak_realistycznie_ fajne- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.a4-klub.pl/smf/top_3_najlepszych_lasek-t107122.0.html- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czwartek rano - białka w czwartek ma byc 10 stopni- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam, jutro, narty, ktoś ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
żadnego nie zadawałem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Quattro vs RWD- Passat vs A4
Kiedyś na tym forum czytałem, że w R8 jest to co innego niż haldex i że jest to sprzęgło wiskotyczne. I o ile się nie mylę, w R8 nie rozdzieli tak napędu przód/tył jak haldex. Różnice, które odczułem na drodze: -octavia łatwiej traciła przyczepność w zakrętach i przy ruszaniu (ruszanie z włączonym ESP to już wolę nie mówić) -a4 nigdy nie miałem problemu po zatrzymaniu się ruszyć dalej pod górę na śniegu, chyba, że śniegu było za dużo pod czy też przed samochodem; octavią w ogóle raz nie ruszyłem na ubitym śniegu (goniła tylko prawo-lewo) -a4 łatwiej przewidzieć i kontrolować w poślizgu Następny AWD będzie STI 04 albo EVO IX. haldex IV gen ma juz stały napęd na 4 koła [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 08:02_________________________________________________OT odnośnie tematu 4x4 http://www.joemonster.org/filmy/21265/Tfu_pieprzone_Subaru_ EOT- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no themon to mięczak ale faktycznie, zimno strasznie- Passat vs A4
wykorzystuje technologie haldex- Passat vs A4
napisałem tak ogólnie bo wszyscy tylko Audi i tylko z Quattro a pewnie i tak połowa z nich nie wiem jak w ogóle działa mechanizm różnicowy zapraszam do ogladania: http://www.wykop.pl/ramka/197551/dzialanie-mechanizmu-roznicowego- Passat vs A4
dokładnie silnik wzdłużne ( czyli takie które idą prostopadle względem karoserii, od chłodnicy do kabiny ) silnik poprzeczne ( czyli takie którą w komorze silnika są do błotnika do błotnika ) silniki wzdłużne, czy to Quattro czy 4motion mają napęd poprzez mechanizm różnicowy Torsen -> stały silniki poprzeczne, czy to Quattro czy 4motion mają napęd wykorzystujący sprzęgło Haldex -> dołączany więc każda na tyle inteligentna osoba powinna wydedukować, że : - skoro każdy passat B5 i B5FL ma silnik wzdłużnie i oznaczanie 4motion to napęd ma .... ? - skoro każde A3/S3 nie ważne czy 8L czy 8P ma silnik poprzecznie i oznaczenie Quattro to napęd ma ... ? i skoro Haldex to gó. no to czemu jest w Audi R8 i Bugatti Veyronie, mądre głowy ?- Najlepszy motor - statystycznie
to nie jest coś jak 1Z, to jest AFN z mocniejszą pompą wtryskową i mniejszą średnicą dyszy wtryskowych -> zamiast 0.205 jest 0.179, ale założcie 205 -tki i macie od kopa 120-130 koni AHH - to wersja albo ekologiczna albo podatkowa, tego niestety nie wiem dzięki za poprawienie czyli w takim razie w AHH jest dwumas? tak[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 15:14_________________________________________________ to fakt [br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 15:15_________________________________________________ prawdą - Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy