Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. Q jest fajne, bardzo i dobre na śnieg dlatego szukam dla siebie B2Q ale do zabawy lepsze jest rwd i tyle
  2. ja sie juz slizgałem fajna sprawa to rwd Eeee tam nie ma to jak Q Ja jak dorzuce bi Q to już całkiem jest zabawa miałem Q wiec wiem lepiej :gwizdanie:
  3. ja sie juz slizgałem fajna sprawa to rwd
  4. no to fajnie nex zasłużyłeś na nowy kapelusz
  5. weźcie poprawkę na to ze za niedługo Wasze auta bedą kalendarzowo o rok starsze wiec cena w dół
  6. Ten już to znalazł ale tam był koks kiedyś [br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 22:28_________________________________________________
  7. http://www.opuszczone.com/galerie/kozubnik/index.php[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 21:58_________________________________________________jedziemy
  8. Kamil ja chętny, ale najpierw musze spłodzić potomka wiadomo czemu tez sie nad tym zastanawiałem, ale chyba nie powinno byc wpływu przez promieniowanie choc moge sie mylic[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 23:34_________________________________________________http://firesuite.com/chernobyl-exclusion-zone-2008-2009.html
  9. http://bispol.com/czarnobyl-tour/ ?
  10. a dziury w dolocie nie masz przypadkiem ?
  11. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t19528.0.html;highlight=vt http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t21029.0.html;highlight=vt http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t21057.0.html;highlight=vt http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t21924.0.html;highlight=vt http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t21576.0.html;highlight=vt[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 21:04_________________________________________________moje ulubione :
  12. Q Ci w hamowaniu nie pomoże, wręcz przeciwnie raczej mowilem o zabawie do tego Q tez nie jest potrzebne
  13. Q Ci w hamowaniu nie pomoże, wręcz przeciwnie
  14. witam, wie ktoś może gdzie w krk są jakies fajne komisy narciarskie ? znalazłem cos takiego http://www.dobrenarty.pl/
  15. za 10tysi kupujesz cały kompletny silnik z osprzetem i komputerem, zorientowałem sie w cenach zanim założyłem ten temat jeszcze lepsze osiagi bede miał jak włoże bigT do mojej Cupry ale nie o to mi chodzi ... a 1.8T modzone pali ogromne ilosci benzyny V-power , w gre wchodzi tylko dieselek 4x4 z bardzo duzym momentem obrotowym wiec wybór jest tylko jeden, 3.0 TDI to nie lepiej kupić bmw e46 330xd 204 KM w serii ? co do swapa to raczej da sie zrobić, wsadzic silnik to raczej nie problem, gorzej z podłączeniem całego osprzętu itp projekt niby spoko, ale 40 tys moze okazac sie za mało
  16. http://www.joemonster.org/filmy/21002/Calkiem_szybki_CRX
  17. pomaluj na czerń fortepianową A mozesz mi podsłac foto tej barwy?Bo cos nie kojaze bardzo głeboki czarny http://www.zlotoplatkowe.com.pl/shop/forum/files/czer__fortepianowa.jpg http://photos04.allegroimg.pl/photos/oryginal/833/68/97/833689713_2 nad navi http://photos01.allegroimg.pl/photos/oryginal/835/02/64/835026402_7 boczek drzwi
  18. pomaluj na czerń fortepianową
  19. to idz na kurs 200 zł płacisz, siedziesz pare godzin i masz 6 pkt mniej
  20. 1. Kwota, którą dostanie Nordheim od każdej wygranej sprawy jest uzależniona od wysokości wywalczonego odszkodowania. Procent, który uzyska firma od wysokości odszkodowania jest ustalony przez naszego Specjalistę przy podpisywaniu umowy z klientem. 2. Według danych naszego prawnika z tych 7% spraw w sądzie 100% to sprawy wygrane. Po prostu to odszkodowanie ofiarom się należy, a towarzystwo ubezpieczeniowe musi się przychylić do takiego żądania, gdyż jest to zapisane w ustawie o ubezpieczeniach obowiązkowych. Sprawa nie będzie wygrana tylko w przypadku, gdy klient oszukał naszego pracownika, bo stwierdził, że był ofiarą wypadku, a tak naprawdę to on spowodował zdarzenie, ale sytuacja ta jeszcze się nie zdarzyła. 3. Zakład ubezpieczeń ma obowiązek wypłacić odszkodowanie w ciągu 30 dni od zgłoszenia szkody. Gdyby wyjaśnianie okoliczności (czyli likwidacja szkód) byłoby niemożliwe w tym terminie to zakład ubezpieczeń może ten termin przedłużyć (musi poinformować klienta dlaczego nie mogą tego dokonać w terminie), ale maksymalnie do 90 dni od zgłoszenia szkody. Jednak nie dotyczy to spraw, które trafiają do sądu, gdyż wtedy trzeba poczekać do zakończenia procesu. Nie powinien on trwać długo, gdyż sprawa jest dość klarowna i odszkodowanie się należy w 100% przypadków (punkt 2), jednak wydłuża to trochę cały proces. Dlatego nie umiem określić dokładnie ile trwa taka rozprawa, ale nie powinna być ona długa. 1. Usługa podlega opodatkowaniu. 2. 3-5 miesięcy to czas nadany przez Ustawodawcę, przeznaczony na likwidację szkód przez towarzystwo ubezpieczeniowe, więc szybciej się nie da. 3. Średnia pochodzi z wyliczeń naszego prawnika zajmującego się egzekucją należnych odszkodowań i jest wyliczona z wszystkich spraw, które podejmowaliśmy. 4. Nie istnieje minimalna kwota roszczenia. pozdrawiam
  21. to trzeba sprzedać teraz i szykować sie na styczeń http://allegro.pl/item836600799_audi_s5_coupe_4_2fsi_8v_quattro_2008_rok_anglik.html
  22. Doradcy Nordheim, przy współpracy z najskuteczniejszymi prawnikami, zajmują się odzyskiwaniem odszkodowań powstałych w wyniku wypadków komunikacyjnych, rolniczych lub innych nieszczęśliwych zdarzeń. Nordheim w zeszłym roku odzyskał dla swoich Klientów kilkaset tysięcy złotych należnych im odszkodowań. W Polsce, na 100 wypadków komunikacyjnych ginie 14 osób, co jest najgorszym wynikiem w Europie, a drugim najgorszym wynikiem na świecie. Na polskich drogach codziennie ginie 40 osób. Te przerażające statystyki z każdym rokiem uwidaczniają jak brawura i brak wyobraźni kierowców przekładają się na obrażenia odniesione przez poszkodowanych. Aż 80% poszkodowanych w wypadkach nie wie, że należy im się odszkodowanie. Częściej poszkodowani myślą o swoim mieniu (np. uszkodzony samochód) niż o swoim zdrowiu. Zwykle nie zdają sobie sprawy z tego, że należą im się pieniądze z OC sprawcy za szkody na osobie. Nordheim właśnie im pomaga w uzyskaniu odszkodowania z tytułu uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia, utraconych dochodów, zwiększonych potrzeb czy poniesionych kosztów leczenia. Współpraca z Klientem możliwa jest również w przypadku gdy uzyskał już odszkodowanie od towarzystwa ubezpieczeń, ponieważ najczęściej jest ono rażąco zaniżone w stosunku do odszkodowania, które w rzeczywistości się należy. Mając na uwadze dobro Klienta, Doradcy Finansowi Nordheim nie pobierają żadnych opłat za podjęcie sprawy, takich jak opłata za pełnomocnictwo, ekspertyzę, opłata wstępna, czy zaliczka na koszty. Wynagrodzeniem firmy jest jedynie ułamek już odzyskanego dla Klienta odszkodowania. Dzięki takiemu systemowi pracy, odszkodowanie odzyskiwane jest w maksymalnie krótkim czasie, tj. od 3 do 5 miesięcy, ponieważ tylko około 7% spraw kierowanych jest do rozstrzygnięcia przez sąd. Pozostałe 93% przypadków nie wymaga ingerencji sądu. Odzyskiwane odszkodowanie średnio wynosi 30 000 zł. tak sie zareklamuję po prostu
  23. http://www.sadistic.pl/pics/streetview.jpg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.