Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/art/12467/Duchowna_ofiara_kodu_na_Sledzika_ :polew:
-
ON Verva czy Ultimate do TDI
orlen i lotos
-
AWX czy AVF
prosze Cie, czytaj ze zrozumieniem pytania
-
AWX czy AVF
to ten sam silnik przeciez, AVF ma tylko parenaście NM wiecej i róznia sie skrzyniami zreszta duzo o tym jest, poszukaj
-
Nie oszlifowany diament... :D "Afrykański Sen" str 2 :)
i co on robi ?
-
[B5 AFN] Najmocniejszy AFN na forum?
uważam że wymiana turbo czy coolera nie jest az taką ingerencją w silnik jak wymiana pompy wtryskowej jest to na tyle poważna modyfikacje że zmienia sie całkowicie charakterystyka silnika, który notabene staje sie z afna - > ahh[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 22:39_________________________________________________ja na setupie w AHH -> pompa 11 w serii, 216-tki, FMIC miałem 166 KM na seryjnym turbie po wymianie turbo na awx było by ~ 180 KM a po wymianie na BRD ~ 200 KM, ale tu warto by zainwestowac w 230 tki
-
ON Verva czy Ultimate do TDI
i tak przeciez wiekszosc stacji w polsce zaopatruje orlen ja tankuje na Neste bo mam to samo paliwo co na shellach, bp i orlenach za mniejszą kwote
-
[B5 AFN] Najmocniejszy AFN na forum?
z pompką "11-stką" to juz nie AFN
-
Dieselek mojej żony
kox a co to za lampy są z ta soczewą ? to jakis lifting ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi: :hi: dokończ słowo
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
airride
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciekawe co Byś zrobił [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 13:53_________________________________________________dostawa 5 dni roboczych dzieki wielkie czekam na tel w sprawie foto
-
BMW 320d e91
zająłem sie dzisiaj szukaniem lamp black line do mojego paździocha o ile do sedana wystepują jakies zamienniki nawet z ledami to do kombiaka pozostaje tylko ori znalazłem taką aukcję http://moto.allegro.pl/item740493906_lampy_tylne_black_line_bmw_e90_e91_oryginalne_nowe.html myslałem nad ich zakupem, ale z ciekawosci pojechalem do salonu bmw niedaleko mnie podałem nr nadwozia, pan szuka po czym usłyszałem 1080 zł dla zwykłego kowalskiego po rabacie dzięki Wąskiemu udało sie wyrwać taniej także nie zawsze na allegro są okazje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ten bank jest niedaleko mnie, miałem tak kiedys pracowac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/19047/Krista_Allen_na_silowni
-
Spociki Kazimierza Wielka i okolice
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
konsekwencje, nie dla wrazliwych http://inmotion.magnumphotos.com/essay/chernobyl- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wracam z tematem http://www.joemonster.org/filmy/19140/Prypec_miasto_widmo kurcze, musze tam kiedys pojechac- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
colorex- [B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
rób AFN ++- BMW 320d e91
no to hiszpan zostaje- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/19105/Nie_sad_cie_skaze_pedofilu_- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja dzisiaj objechałem b8 2.0 tdi- BMW 320d e91
czemu, naprawde za***iste auto było wyszalałem sie nim project - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!