Treść opublikowana przez sokolnh
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
pompa wtryskowa od ASV nie da Ci wiekszej mocy, ona jest taka sama jaką masz obecnie
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
zrobiłem dzisiaj loga z temp dolotu z fmicem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no chyba narazie nie mam wyjscia będzie sesja zimowa no to ok, pogadamy na spocie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko, na zimówkach chcesz ? [br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 00:19_________________________________________________ nie masz racji, z gównianego zdjęcia nawet mistrz photoshopa nie za wiele zrobi, więc chodzi głównie o zrobienie dobrego zdjęcia, w ps można je tylko dopracować true true :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
głebokie :cwaniak1:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
heh jak jest problem to zawsze jest czas napisac na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fajne to jest, dostałem kiedys od kolezanki na 18 -tke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
najlepiej było by dorwać 312 mm z a6 c5
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czytałes tez ten artukuł ? jak ci sie podoba plakat justina ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z badań wynika, że srebrne auta wybierają osoby pragnące być postrzegane jako cieszące się dostatkiem i prestiżem. Niebieskimi pojazdami jeżdżą spokojni i łagodni kierowcy, przedkładający relacje międzyludzkie nad wartość pieniądza. Kolor czarny preferują chcący podkreślić swój autorytet w stosunku do innych użytkowników motoryzacji. Naturę kierowcy można powiązać z kolorem jego samochodu. Złote auta wybierają ci, którzy chcą wyrazić swoją niezależność. Czerwone samochody kupują osoby o płomiennym charakterze i z odrobiną szaleństwa, lubiące brać wszystkie sprawy w swoje ręce. Auto szare oznacza stałość charakteru i solidność. Kolor zielony wybierają kierowcy dbający o przestrzeganie przepisów, próbujący łagodzić nerwowe sytuacje. Pojazdy fioletowe mają zazwyczaj osoby pewne siebie i kochające wszystko to, co piękne, a żółte nie mające obaw przed uwolnieniem drzemiącej w swoim wnętrzu natury dziecka. Złotymi pojazdami poruszają się pragnący wyrazić swoją niezależność, a pomarańczowymi osoby szczęśliwe, która lubią wyjątkowość i bycie w centrum uwagi.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ładna, moze za jakis czas
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie, sprezyny + amortyzatory to kompletne 1be mozna załozyc same sprezyny ale jesli obecne amortyzatory twojego kumpla to te, na złe warunki drogowe to bedzie kicha
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak to jest ori, nówka to jedynie w aso, cena : pewnie z 2k uzywki allegro, ciezko dostac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
najlepszym kompromisem bedzie 1BE - 20 mm, idac dalej springi weiteca - 30 mm, dalej jakis kit - 40 mm do - 60 mm, dalej gwint zalezy co kto lubi[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 14:04_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/12567/Remi_Gaillard_jako_Mario
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
faktycznie mój bład w kazdym razie bedzie kijowo wygladał
-
[ALL B6] AWX 1,9 TDI 200KM i moze troche wiecej
co z tego ze Cuber miał, jak po jakims czasie trzeba było turbo wymieniać jesli faktycznie okaze sie ze takie parametry masz u siebie w aucie na serii to wcale nie zadroszcze idz na jakosc, nie na ilosc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sprezyny, amory podejdą tylko auto bardziej pójdzie w dół, bo jednak 2.7 biT jest ciut cięższy od 1.8
-
[ALL] czy te alusy są od s8?czy beda pasować do a4?
do czerwonej jak najbardziej
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
mam
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
no to jest taki http://allegro.pl/item489860203_wskaznik_turbo_doladowania_boost_smoke_auto_gaug.html
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
prosze jeszcze nie wykończone
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tylko zebys nie wygladal tak hmmm
-
[B5 ARG] Witam wszystkich. Oto moja niebieska laleczka
mi tez odradzał, ale kazałem mu pomalowac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
załozyłem dzisiaj zimówki na alusach 15 " ale jakos mi to bardzo nie lezy chyba przerzuce sie na stalówki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no oni dobrze robią, teraz mają jakoms swiateczna promocje, na stronce masz wszystkie ceny