Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Nic na pewno nie jest na nitach.
  2. Czemu? Co takiego oferuje B9 FWD w manualu? Tego nie jestem w stanie zrozumieć, wybrać się do salonu Audi zapewne z zamiarem zakupu fajnego auta a tu taki setup
  3. A jak może być inaczej? Jak mają niby zbić wydzielanie CO2? Kastrując potencjał silnika.
  4. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A czemu to pytanie tutaj? TPMS w B8 nie ma żadnego związku z tym co jest w C6.
  5. Tarcze hamulcowe towar deficytowy
  6. Trzeba by sprawdzić jego parametry. Można VCDS, ale tester pewnie więcej powie (w sklepach z aku testują za darmo).
  7. Widziałem już wykresy dwóch aut na hybrydzie z Bartpol, oba 330+ No to czekam na korektę. Mi swego czasu proponował Perun turbo, ale obiecywane było właśnie tylko tyle że przebije 300.
  8. Wiadomo, że nie dają auta zastępczego na czas przeglądu - bo by zbankrutowali. Akcja serwisowa "diesel gate"? Nic dobrego to autu nie przyniesie.
  9. Dział DIY - jest temat o klapach.
  10. Poczytaj o pompie wody, temat znany.
  11. Polaryzacja?
  12. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Aż tak to nie. Nie musi być 3gen żeby nie brał oleju. Bardziej chodzi o inne kwestie - np. nagar. No i nie ma takiego potencjału.
  13. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, a w USA takich nie było.
  14. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak na USA to bieda wersja. TFSI w wersji USA też szału nie robią, bo tam nie weszły 3gen.
  15. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Łożysko/a?
  16. Wiercić w nadwoziu? Pewnie dopiero przyszły właściciel będzie się martwił korozją.
  17. komoornik odpowiedział(a) na heretyk temat w Audi A4 B9
    Formularz na stronie: http://www.audi.pl/pl/web/pl/modele/layer/kontakt.html Z doświadczenia - ostatnio kontaktowałem się z Volkswagen Group Polska i faktycznie pomogli.
  18. Były, razem z xenonem.
  19. 1) ciężka sprawa, ręcznie można przyciskiem reset na manetce za każdym razem 2) 3) nie samym kodowaniem Przesiadłeś się z przedlifta 2.0 TFSI Quattro na polifta 2.0 TDI FWD?
  20. Obstawiam na dobre 50%, że z wentylatorem wszystko ok - sama klima się nie włącza, bo jest zapewne błąd w układzie Bez diagnostyki nie ma co dalej gdybać.
  21. Tak, to raczej problem mechatroniki. Jest coś takiego jak zestaw naprawczy. Adaptacje skrzyni robiłeś?
  22. Diagnostyka. Masz B8?
  23. Fabryczne sprzęgło. Odpowiednie poprowadzenie momentu zależne od obrotów to zawsze dobra praktyka, nie słyszałem żeby ktokolwiek mówił o tym że 500Nm czy więcej to jakiś problem dla fabrycznej skrzyni.
  24. http://bfy.tw/D98G
  25. Nie powinno być więcej niż 1200.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.