Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawu

  1. było. poszukaj w dziale warsztat
  2. No to kto się jutro pisze na spota? Co z tym grilem? (nie mam przenośnego bo bym przywiózł
  3. Jest możliwość wykupienia konta na rapidshare sms'em? Mam sporo sałaty na telefone i muszę to w szybkim czasie wykorzystać. Podajcie propozycje co mogę jeszcze wykupić np. dostęp do jakiś ciekawych stron itp. oczywiście SMS Pozdro.
  4. sitko przy smoku? sama pompa oleju? nie ma oleju ? :gwizdanie:
  5. Rozmawiałem z mechanikiem w firmie która zajmuje się klimą i mówił że jeszcze nigdy mu się nie zdarzyło żeby gwint został cały ..... ale dorabiają jakimś sposobem i jest git (przynajmniej u mnie :gwizdanie: )
  6. Zegar podłączyłem do wężyka wychodzącego z kolektora dolotowego tak że mam również wskazywane podciśnienie. A co do dolotu to ściągnąłem gumową rurę na łączeniu na dole z intercoolerem. A jak wyciągnąć DV bo tam jest trochę mało miejsca... trzeba przesuwać pas przedni?
  7. A jak sprawdzić sprawność DV? Trzyma dobrze bo ciśnienie mam 0.5-0.6 jednak skąd się dowiem czy nie wpływa szkodliwie na turbinę? Zegar doładowania mam za przepustnicą więc nie zaobserwuję jak spuszcza ciśnienie... A i wylałem ostatnio z dolotu 3 kieliszki oleju - na pewno po 50 tys przebiegu... mieści się w normie?
  8. BT to Bluetooth - prawdopodobnie poprzedni właściciel zmienił standardowy 1234 i nie sposób go odgadnąć..
  9. Pawu odpowiedział(a) na valdoo temat w 1.6
    Jak się silnik nigdy nie grzeje ponad 90 C, wiatrak nie ma wibracji, to nie masz się czym przejmować.
  10. Dobra propozycja ale ja chcę to sobie samodzielnie zrobić bo inaczej umrę z nudów (5 mies wakacji)
  11. Ja się zjawie 1 CZE (już po maturach) Jest ktoś w stanie na najbliższym spociku podłączyć A6 C6 w celu sprawdzenia kodu BT za symboliczne 0,5? :>
  12. Dobra robota mnie też to czeka - podaj jak możesz namiary i cenę za tą rurkę (może być PW)
  13. Jeśli działa ci test a nie łączy się z samochodem to winą może być zbyt duża prędkość portu USB w komputerze
  14. Próbowałem już to wpisać niestety bez efektu.... możliwe że zostało to zmienione przez serwis dla bezpieczeństwa? Jeśli tak to tylko Vag na to pomoże czy można zobaczyć w ustawieniach?
  15. Próbuję połączyć się telefonem SE k800i z bluetooth w Audi A6 C6. Urządzenia się znajdują jednak nie znam kodu który trzeba wpisać w obydwu urządzeniach. Mam pytanie czy jest to jakiś standardowy kod czy trzeba go rozszyfrować Vagiem? Dodam że auto jest z Francji 2005r. Pozdro.
  16. Wiatrak ma zabezpieczenie które nie pozwala na odwrotne przykręcenie do wiskozy
  17. ustawa jak zwykle nieprzemyślana bo (dotyczy szczególnie samochodów z zamontowanymi światłami dziennymi) nie powinno być nakazu aby: - zapalone były również światła tylne -do dziennych muszą palić się także postojowe z przodu Jeszcze inna sprawa "zorientowanych" Miśków którzy nie odróżniają świateł dziennych od halogenów.
  18. dzięki wiedziałem że coś z tym mob029 da się określić ale nie mogłem tego odszukać :th:
  19. Mam pytanko czy jest możliwość określenia jaki to olej widnieje na rachunku? pół czy pełny syntetyk - znalazłem coś takiego w książce serwisowej... dzięki za odp. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d0adc52b4ae0b184.html
  20. Pawu odpowiedział(a) na norek temat w 1.8T
    Nic wymienię olej, filtr, czujnik ten nad filtrem i zobaczę co na to kontrolka... zaznaczam że nie piszczy tylko się włącza na FISie
  21. Pawu odpowiedział(a) na norek temat w 1.8T
    A olej i filtr jakie może mieć znaczenie jeśli chodzi o ciśnienie oleju? Mam aktualnie na jałowym 1.2 bara a wiem że były jakieś problemy z filtrami o innych parametrach etc..... - jest szansa że coś się poprawi?
  22. Czyli mogę odkręcić belkę i unieść samochód na podnośniku i wtedy zrobi się miejsce? A wymieniałeś pompe oleju? Jak się ma później sprawa z założeniem i nałożeniem łańcucha?
  23. 100 lat dla Prezesa!!!!!!!! P.S. Możecie polecić jakiś tani solidny warsztat w Rzeszy do wymiany pompy oleju?
  24. Ciśnienie jest w granicach 1-1,2 bara bieg jałowy a na wysokich w granicach 6-7 . Czujnik oleju wymieniony na nowy. Czytłem wszystkie wątki o kontrolce i to by wyglądało na winę zaworu zwrotnego przy pompie. Po odjęciu gazu ciśnienie płynnie wolno spada nie ma jakiś gwałtownych skoków.
  25. Ten z tyłu silnika jest od niskiego ciśnienia? Ja mam zakres na nim od 1.2 - 1.6 Bar taki ma być? aha i jak mi kontrolka miga a nie brzęczy co to to oznacza? chwilowy brak ciśnienia? wyłącza się po chwili niezależnie cy zmieniam obroty silnika czy nie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.