Treść opublikowana przez KYLOMC
-
spalony układ w ecu ?
jedyne co mogę brać pod uwagę to ze mam pękniecie na turbinie (cześć gorąca) ,ale co mówia na forum to że przyczyna to raczej nie jest .... a kłopoty z tymi obrotami to zaczęły się od zmiany kompa . A i na bloku pomiarowym 025 w środkowym timie pokazuje cały czas 0 ,gdzie u innych jest jakaś tam wartość
-
spalony układ w ecu ?
baaa ! i to nawet na innej przepustnicy też i te same objawy na zimnym nie równe obroty chodzą jak chcą a na ciepłym 720-780obr
-
spalony układ w ecu ?
chce mieć serie jak narazie
-
spalony układ w ecu ?
Dalem inny komp to niema bledu ale chyba kijowy kupilem bo problemy z obrotami ... swiruje
-
spalony układ w ecu ?
Czyli sterownik jest do wyrzucenia ? Da rady wymienic ten procesor ?
-
spalony układ w ecu ?
Ok to kalafonia . To co moze byc z kompem ze jak daje inny to niema tego błędu ?
-
spalony układ w ecu ?
Mam pytanie jak sprawdzić który z układów na płytce ecu jest spalony ? Miałem błąd podgrzewania sondy lambda na tym ecu , na innym kompie niema . Więc coś musi być spalone ? Jedno co mnie zainteresowało to jak na fotce poniżej widać jakiś nalot nie wiem czy to tak ma być czy nie ?
-
prośba o sprawdzenie logów
tylko niema od kogo ;( cos sie postram załatwić ---------- Post dopisany 30-12-2013 at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2013 at 19:59 ---------- siemka zrobiłem dzis tez logi kanału 025 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM i na środkowym timie ms jest cały czas 0 co to możne znaczyć ?
-
Spoty wrocławskie
witam mam pytanko. ma ktoś możne przepustnice do AEB na podmiankę ?
-
prośba o sprawdzenie logów
Ok jutro sie postaram ---------- Post dopisany 27-12-2013 at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2013 at 23:44 ---------- tu są logi od odpalenia silnika VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM przy 43.62 wcisnełem gaz i widac jak powoli opada albo sobie faluje po rozgrzaniu silnika do 90st. obroty sa 720-760 obr.
-
prośba o sprawdzenie logów
A jak by byla dziura to by na cieplym mi tez wariowal .. Niewiem czy to przez peknieta muszle goracej turbo
-
prośba o sprawdzenie logów
Dolot sprawdzalem cisnieniowo jest ok . Wszystko zaczelo sie po wymianie kompa ... z moca to narazie nic nie kombinuje
-
prośba o sprawdzenie logów
lipa z turbo to za rok , narazie to posprawdzam szczelność ,odme wymyje i przepustnice (adaptacja) ---------- Post dopisany 15-12-2013 at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany 13-12-2013 at 20:05 ---------- czyściłem przepustnice bo syf był .. (adaptacja ) i odczuwam ze jest ok zobaczymy dalej ---------- Post dopisany 23-12-2013 at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany 15-12-2013 at 17:43 ---------- niestety wracam... dalej ten problem sie pojawia na zimnym silniku obroty nie sa stabilne raz jest 1300obr. dam lekko gazu to stoi na 1800obr. i powoli opada jak sie rozgrzeje obroty są pod kontrola tylko ze opadaja zbyt nisko , nie wiem czy to coś trzeba ustawić w kompie czy jak ? przepustnica umyta i zaadoptowana wszystko sie zaczęło po wymianie kompa
-
pisk z lewej strony z przodu
nie.
-
pisk z lewej strony z przodu
tak piszczy przy obcieczeniu np. od 30km/h ,czasami przestaje i jak kręcę kiera to zmienia odgłos tego pisku . jak znajdę przyczynę to dam znać :)P
-
pisk z lewej strony z przodu
Nawet jak nie krece to piszczy tak ze uklad kier. Nie zawieszenie tez nie bo piszczalo na wybojach a to pisk jest jak by sie krecilo . Mysle ze albo lozysko albo cos innego , opone tez wyluczam bo by piszczalo od razu
-
pisk z lewej strony z przodu
Pisk nie jest metaliczny tylko bardziej gumowaty lub inny ake nie metaliczny . Dokladnie slychac ze pisk kreci sie i zmienia odglos przy kreceniu kierownica
-
pisk z lewej strony z przodu
Ok jutro zlukam czy są luzy i czy klocki do wymiany ---------- Post dopisany 19-12-2013 at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany 18-12-2013 at 20:23 ---------- luknełem dzis i luzów niema , klocki są ok ... nie wiem co tam moze tak ocierać .. Nawet nasmarowałem osłonę przegubna moze ona piszczy
-
pisk z lewej strony z przodu
Czyli klocki juz do wymiany ?
-
pisk z lewej strony z przodu
Te piszczenie mam caly czas od np. 30km/h choć niemoge glowy uciac . Piszczy jak by krecilo sie i ocieralo .
-
pisk z lewej strony z przodu
Lipa ... jutro zobacze czy niema luzow i sorawdze jak w ogule kolo sie kreci . Dzieki
-
pisk z lewej strony z przodu
Jutro zlukam . A lozysko moznaa sobie wyjac czy trzeba praske ?
-
pisk z lewej strony z przodu
Witam od niedawna mam problem z piszczeniem z okolic lewego kola z porzodu sprawdzalem czy czasem cos nie trze ale jest ok . Pojawia sie przy jezdzie od 30km/h nie wazne czy skrecam i hamuje dalej piszczy . Nawet wylaczalem silnik i nie przestaje . Jedyne co zauważyłem ze pisk sie zmienia na wybojach .... czy to lozysko ?
-
Logi do oceny
I to zdrowy program chyba ze wywala bledy ...
-
Kanał 49 i 51 na climatroniku
89-91 stopni mniej to juz pewnie termostat do wymiany