Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KYLOMC

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KYLOMC

  1. jedyne co mogę brać pod uwagę to ze mam pękniecie na turbinie (cześć gorąca) ,ale co mówia na forum to że przyczyna to raczej nie jest .... a kłopoty z tymi obrotami to zaczęły się od zmiany kompa . A i na bloku pomiarowym 025 w środkowym timie pokazuje cały czas 0 ,gdzie u innych jest jakaś tam wartość
  2. baaa ! i to nawet na innej przepustnicy też i te same objawy na zimnym nie równe obroty chodzą jak chcą a na ciepłym 720-780obr
  3. chce mieć serie jak narazie
  4. Dalem inny komp to niema bledu ale chyba kijowy kupilem bo problemy z obrotami ... swiruje
  5. Czyli sterownik jest do wyrzucenia ? Da rady wymienic ten procesor ?
  6. Ok to kalafonia . To co moze byc z kompem ze jak daje inny to niema tego błędu ?
  7. Mam pytanie jak sprawdzić który z układów na płytce ecu jest spalony ? Miałem błąd podgrzewania sondy lambda na tym ecu , na innym kompie niema . Więc coś musi być spalone ? Jedno co mnie zainteresowało to jak na fotce poniżej widać jakiś nalot nie wiem czy to tak ma być czy nie ?
  8. tylko niema od kogo ;( cos sie postram załatwić ---------- Post dopisany 30-12-2013 at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2013 at 19:59 ---------- siemka zrobiłem dzis tez logi kanału 025 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM i na środkowym timie ms jest cały czas 0 co to możne znaczyć ?
  9. witam mam pytanko. ma ktoś możne przepustnice do AEB na podmiankę ?
  10. Ok jutro sie postaram ---------- Post dopisany 27-12-2013 at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2013 at 23:44 ---------- tu są logi od odpalenia silnika VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM przy 43.62 wcisnełem gaz i widac jak powoli opada albo sobie faluje po rozgrzaniu silnika do 90st. obroty sa 720-760 obr.
  11. A jak by byla dziura to by na cieplym mi tez wariowal .. Niewiem czy to przez peknieta muszle goracej turbo
  12. Dolot sprawdzalem cisnieniowo jest ok . Wszystko zaczelo sie po wymianie kompa ... z moca to narazie nic nie kombinuje
  13. lipa z turbo to za rok , narazie to posprawdzam szczelność ,odme wymyje i przepustnice (adaptacja) ---------- Post dopisany 15-12-2013 at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany 13-12-2013 at 20:05 ---------- czyściłem przepustnice bo syf był .. (adaptacja ) i odczuwam ze jest ok zobaczymy dalej ---------- Post dopisany 23-12-2013 at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany 15-12-2013 at 17:43 ---------- niestety wracam... dalej ten problem sie pojawia na zimnym silniku obroty nie sa stabilne raz jest 1300obr. dam lekko gazu to stoi na 1800obr. i powoli opada jak sie rozgrzeje obroty są pod kontrola tylko ze opadaja zbyt nisko , nie wiem czy to coś trzeba ustawić w kompie czy jak ? przepustnica umyta i zaadoptowana wszystko sie zaczęło po wymianie kompa
  14. tak piszczy przy obcieczeniu np. od 30km/h ,czasami przestaje i jak kręcę kiera to zmienia odgłos tego pisku . jak znajdę przyczynę to dam znać :)P
  15. Nawet jak nie krece to piszczy tak ze uklad kier. Nie zawieszenie tez nie bo piszczalo na wybojach a to pisk jest jak by sie krecilo . Mysle ze albo lozysko albo cos innego , opone tez wyluczam bo by piszczalo od razu
  16. Pisk nie jest metaliczny tylko bardziej gumowaty lub inny ake nie metaliczny . Dokladnie slychac ze pisk kreci sie i zmienia odglos przy kreceniu kierownica
  17. Ok jutro zlukam czy są luzy i czy klocki do wymiany ---------- Post dopisany 19-12-2013 at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany 18-12-2013 at 20:23 ---------- luknełem dzis i luzów niema , klocki są ok ... nie wiem co tam moze tak ocierać .. Nawet nasmarowałem osłonę przegubna moze ona piszczy
  18. Czyli klocki juz do wymiany ?
  19. Te piszczenie mam caly czas od np. 30km/h choć niemoge glowy uciac . Piszczy jak by krecilo sie i ocieralo .
  20. Lipa ... jutro zobacze czy niema luzow i sorawdze jak w ogule kolo sie kreci . Dzieki
  21. Jutro zlukam . A lozysko moznaa sobie wyjac czy trzeba praske ?
  22. Witam od niedawna mam problem z piszczeniem z okolic lewego kola z porzodu sprawdzalem czy czasem cos nie trze ale jest ok . Pojawia sie przy jezdzie od 30km/h nie wazne czy skrecam i hamuje dalej piszczy . Nawet wylaczalem silnik i nie przestaje . Jedyne co zauważyłem ze pisk sie zmienia na wybojach .... czy to lozysko ?
  23. I to zdrowy program chyba ze wywala bledy ...
  24. KYLOMC odpowiedział(a) na mo2 temat w Audi A4 B5
    89-91 stopni mniej to juz pewnie termostat do wymiany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.