Treść opublikowana przez KYLOMC
-
Nie odpala , POMOCY !!!
nie wiem czemu tak nagle teść go odpalał z rana i było ok a wieczorem kaplica
-
Nie odpala , POMOCY !!!
nowość ,poszedłem na całość odłączyłem pompę paliwa z bezpiecznika i wyjęciem filtra powietrza (ITG) ... Szok odpalił !!!ale po paru sek zgasł oczywiście z powodu ze pompa nie działa wpiełem bezpiecznik pompy (bez filtra pow.) odpalił i pracował cały czas .i mam pytanie czy filtr gąbkowy tak sie zapchał ze nie było tlenu ? będę musiał go dokładnie wyczyścić ostatnio puł roku temu go myłem , a i jak odpaliłem to troche sie zadymiło na biało to znak ze dobrze był zalany ?
-
Nie odpala , POMOCY !!!
jak kręcę to czuć wache ... odłączyłem ten przewód a tam sucho nawet przy kręceniu , a jak go zatkam to co wtedy się stanie ? ludzie co to może być ze tak zalewa
-
Nie odpala , POMOCY !!!
Więc panowie ....po dzisiejszym sprawdzeniu stwierdziłem ze dostaje za dużo paliwa bo świece były zalane a iskra jest po wysuszeniu świec i odłączeniu listwy paliwowej silnik odpalił ,czy to moze byc regulator paliwa ?
-
Nie odpala , POMOCY !!!
Witam mam poważny problem otóż wczoraj wybierałem sie do roboty a tu zonk silnik nie chce odpalić tzn kreci rozruch i silnik tez kreci , pompa paliwa działa .co to może być ? Może ktoś coś podobnego miał :)a vag nic nie pokazuje....
-
Klekocze przy odpalaniu i po rozgrzaniu 1.8T AVJ
ja mam toprana ponad rok na razie nic się nie dzieje
-
Klekocze przy odpalaniu i po rozgrzaniu 1.8T AVJ
jak masz takie ciśnienie i czujnik oliwy nie świeci to czujnik wymienić i pompę oleju a co do turbiny i 10w40 to różnie bywa ,kumpel ma taki motor jeździ pare ładnych lat na takim i nic mu sie nie dzieje a co do klepania to ja mam dobre ciśnienie na rozgrzanym i tez mi klepie ;/ heheh
-
Spoty wrocławskie
helo mam pytanko czy ktoś mógł by mi polecić studio tatuażu oczywiście wro .. a bardziej Karłowice , różanka ?
-
Co to moze byc
ta końcówka co jest nie podpięta to jest w nie typowym miejscu ;/ .. a masz podpięty N75 ten środkowy króciec pod muszlę turba ? bo jak nie to właśnie tak ma być
-
Terkocze i pierdzi przy zejściu z obrotów.
ile za to ci wzięli ? a co do kolektora turba to też ma popękany
-
Terkocze i pierdzi przy zejściu z obrotów.
A mówiłem ze to klapka devon devon nie sr** żarem hehe bierzesz narzędzia i jedziesz to jest proste tylko czasu zjada chyba ze mieszkasz w bloku ;/
-
Terkocze i pierdzi przy zejściu z obrotów.
Dobre pytanie,otóż jak odpale to terkotanie jest w drugą stronę,czyli jak zwiększam obroty.Jak już autko trochę pochodzi (ok.1 min.) to terkotanie objawia się przy zejściu z obrotów. Devon00-masz takie same objawy jak u mnie?Jaki może być powód że ta sztanga niedomaga już? nie sztanga tylko ta klapka w wydechu jest luźna na nicie i drży pod wpływem ciśnienia ,dlatego wystarczy podkręcić lekko cięgno gruchy (LEKKO) tak żeby nie było luźne i gra muza dobijanie czy spawanie nie radze a co do terkotania to na zimnym jak i na ciepłym ..... P.S na Forum o tym problemie jest trochę
-
Terkocze i pierdzi przy zejściu z obrotów.
u mnie z tym dźwiękiem turbo elegancko się wkręcało i pompuje 1 bara nic nie kopci chłopie nie kombinuj bo to na bank ta klapka !
-
Terkocze i pierdzi przy zejściu z obrotów.
weź ta rurę i się do wiesz usrali się z tym łańcuchem ;/
-
Terkocze i pierdzi przy zejściu z obrotów.
weź rurkę i przyłóż do muszli turba strona wyde. i bedziesz miał odpowiedz z tego co wiem to łańcuch tez mi chałasuje ale to nie to co u ciebie
-
Terkocze i pierdzi przy zejściu z obrotów.
zaden łańcuch to klapka jest luźna i lata lekko podciagasz i tyle jak bys był uparty to nawet pod blokiem to zrobisz z tą klapka jeździłem 4 lat nic sie nie dzieje tylko denerwuje ;/
-
Terkocze i pierdzi przy zejściu z obrotów.
Klapka WG 100% !!! miałem to samo wystarczy podciągnąć cięgno gruszki i już nie będzie hałasować ja odkręcałem kolektor żeby podkręcić
-
Dziwny dźwięk przy schodzeniu z obrotów
to pewnie łańcuszek lub napinacz pod pokrywą zaworów
-
Dziwny dźwięk przy schodzeniu z obrotów
no po prostu jest luźna i trzeba podciągnąć ją
-
Dziwny dźwięk przy schodzeniu z obrotów
na forum pełno tego... Klapka WG poszukaj
-
Dziwny dźwięk przy schodzeniu z obrotów
kolego muwie ci ze to klapka WG !!! albo jeszcze coś ci tam pierdzi ,porównaj sobie z innymi filmikami na YT bo tez są ja np. mam proble z tym dzwiekim ;// ale tylko jak jest chłodno
-
Dziwny dźwięk przy schodzeniu z obrotów
żeby sprawdzić skąd to jest wystarczy rurka przykładasz do muszli turba i wszycho ja to robiłem tak odkręciłem kolektor bo i tak miałem uszczelkę do wymiany ,a potem to już sami wiecie jak na dłoni aha trzeba kata odkręcić zobaczyć w jakim jest stanie klapka i wtedy podkręcasz do momentu aż nie będzie luźna tylko nie za bardzo !!!!
-
Dziwny dźwięk przy schodzeniu z obrotów
jak nie wierzysz to kup stetoskop lub rurkę i przyłóż do ucha i szukaj , każdy mechanior tak powinien zrobić
-
Dziwny dźwięk przy schodzeniu z obrotów
to klapka WG tak jak kolega wyżej napisał też z tym jeździłem z 2 lata aż w końcu wziąłem się za to wystarczy lekko podkręcić gruszkę WG tak żeby już nie była luźna klapka ,spawanie lub dobijanie nie radze tego robić ...
-
Wyciek oleju z węża turbo??
kolego jak oleju jest mało to prawdopodobnie z odmy leci normalna rzecz..