Treść opublikowana przez woncki
-
[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA
Na forum tak , a Pan kiler to przecież Panie marcinj , nieznany nikomu ... A autko . , , bądź realistą zacznij marzyć , idę moje ADP poklepać
-
[B5 ADR] Gałka i miesze od nowego modelu pasuje?
Jeśli masz gdzieś pod bokiem a4 łatwo to sprawdzisz Tak wykręcana . :th:
-
Spociki Łódzkie
Jeszcze dym do tego i włączamy nawadnianie Pozdro dla wszystkich i do zobaczyska , a anteny nie skracam
-
wybielenie tylnych lamp A4 B5
Nie wiem , może za stary jestem Ale o so chodzi , producent zacny MHW , ok , tylko po jakiego ... Białe lampy , no widać z daleka zmiany , tylko po co psuć coś co jest dobre , szacun
-
Spociki Łódzkie
Audiczki , dopisały ... :th: Pozdrawiam wszystkich . No i łubu dubu , łubu dubu niech żyje nam prezes ... A anteną od CB zaliczyłem wszystkie podwieszane tablice w podziemu
-
Spociki Łódzkie
Blisko , blisko , czuć oddech Prezesa na karku :> Ja dziś obecny , po raz pierwszy , ale nie ostatni
-
Mój artykuł "Nieśmiertelne A4,czyli nieprzeciętna jakość i wygląd za dobrą cenę"
Pomijając błędy , coś takiego należałoby wrzucić na forum bmw , opla . ci z mercedesa i tak nie przyjmą tego do wiadomości :th: Pozdrawiam , następnym razem przed premierą warto poddać coś takiego pod ocenę mniejszej grupy ludzi , którzy AUDI nie lubią Szacun ...
-
[ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143
Nówka sztuka , nie śmigany Poczekam na coś takiego jeszcze parę latek :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Auto z kierownica z prawej strony
Panowie , da się to zrobić ale na granicy opłacalności . Ja bym się bał takim wynalazkiem wozić
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
no tak , coś pięknego , chromów bym nie zakładał A poprzedni sprzęt , też czyściutka A4 :th:
-
Zientarski chyba z lekka przecholował....
Zawsze szanowałem Maćka , jego Caprice :th: , ale tu na 50 ? Mamy tor Poznań albo zdrowy rozsądek .... Szkoda , niech wraca do zdrowia ...
-
Tak prawdziwe ze az sie lezka kreci :P
Kupowałeś oranżadę w woreczku , a po wypiciu przez słomkę nadmuchiwałeś woreczek i buuum A Polonez ojca to był kosmos kontrolek i miękkich na kokpicie materiałów :gwizdanie: No i wafelek ruqu kuqu , czy jak to się tam, pisało Rower był darem od niebios ... Pozdrawiam Wyż demograficzny
-
[B5 ARG] Moja A4 AVANCIK LIFTING ocencie :)
Kolor :th: , a reszta do niczego . Piękny sprzęt i tyle ...
-
[B6] Mam dylemat która wersja jest ładniejsza?
Dla mnie wersja 2 A tak naprawdę lepiej bez ściemy , tylko musi być jasna skóra , i piesek z luźnym karkiem , niech macha głową
-
Kaczyński przyłapany przez fotoradar
Nie ma konta , komóry , prawka , kota ma , a poza tym dobrze , że nie w AUDI ...
-
[ALL B5] Czy warto zakładać gaz do 1.6 ?
Jak wyżej . Wszystko znajdziesz na forum , a tak ode mnie to naprawdę warto . Mam sekwencję BRC za 3200 zyli i jest pięknie , moje roczne przeloty to ok. 50 tys. kilometrów . Przede wszystkim nie oszczędzaj na instalacji i póżniejszym serwisie , a silnik? , jest jaki jest , jego najlepsza cecha to prosta konstrukcja i trwałość :th:.
-
[B5 ADR] Zwykły czy sekwencja ?
Witam , ja też się podłączę , tylko sekwencja kolego , mieszalnik to zabójstwo i polskie kombinowanie , nie warto . Na instalację sekw. wydasz ok 3 tys. zł , ale potem spokój , a jak będziesz chciał oszczędzać na oszczędzaniu to koszty same się pojawią ... Sprawdź motorownię u siebie , zadbaj o wszystko , a wtedy jazda na gazie będzie naprawdę przyjemna . Pozdrawiam
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Nie rób nic więcej ponad to ... A jeśli już , to cofnij do serii
-
Ile pali Wam gazu?
Jeśli gaz to tylko sekwencja , jak chcecie oszczędzać to nie tam gdzie chcecie oszczędzać Dobra sekwencja i tyle , a wtedy wyniki spalania nie są tak ważne ... Ja mam inst. BRC za 3 tysie i sobie chwalę , max 13 litrów , a tak na co dzień mieszczę się w 10 . Jeszcze raz żadnych oszczędności na instalacji bo potem to wizyty w serwisie jak z Alfą Chcesz oszczędzać musisz wydać ...
-
[B5 ADP] zapytanie o sprzeglo
Wiesz myślę , że to tylko kwestia przełożenia , im wyżej tym słabiej to odczuwasz , spróbuj szarpnąć z biegu 4 na 5 , nie bardzo to wychodzi . Jeśli masz wątpliwości co do sprzęgła spróbuj z postoju ruszyć z 3 biegu , jeśli puścisz sprzęgło , a obroty będą rosły bez trakcji to końcówka sprzęgła ... Pozdro
-
2 urodzinki naszego klubu :)
Rispect Przewaga dzięki technice Drużyna Pierścieni
-
[B5 AEB] Moja czrarna wulkaniczna perełka
Ładne szyby z tym kolorem , jszcze avant , bajka :th:
-
Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
Do oświetlenia blachy polecam żarówki rurkowe każda z nich wyposażona w 4 diody , nie są dziwnie niebieskie , światło białe , delikatnie wpada w błękit , producent Bosma , cena 12 zł za szt . Pozdro Mają też postojówki diodowe w tym kolorze
-
Jak nie należy obchodzić sie ze sprzegłem ;P
Jak bym widział moją teściową i sprzęgło w Matizie
-
[B5 ADP] Świeca wpadła pod aluminiową łapę silnika :((
Witam właśnie kończyłem wymieniać świece i przewody , wszystko szło dobrze aż do świecy najbliżej kabiny , wymsknęła mi się z klucza i wpadła dokładnie w aluminiową łapę trzymającą silnik , obok bagnetu oleju na samym dole Co robić 1.wkręcić starą świecę zrobić rundę po dziurach i liczyć , że tamta spadnie niżej na osłonę silnika ? 2.odkręcić osłonę silnika i próbować wyjąć Z góry dzięki za rady Ranek miał być taki fajny ... a teraz totalne uziemienie Pierwsze to proponuje zmienic temat niby wszystko dobrze ale jak widze "POMOCY" to i dałbym ostrzeżenie ale Nowy jestes to sie jeszcze uczysz :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 23:41 _________________________________________________Zastosowałem opcję pierwszą i się udało , bez zdjęcia osłony sinika się nie obeszło