Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

woncki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez woncki

  1. Na forum tak , a Pan kiler to przecież Panie marcinj , nieznany nikomu ... A autko . , , bądź realistą zacznij marzyć , idę moje ADP poklepać
  2. Jeśli masz gdzieś pod bokiem a4 łatwo to sprawdzisz Tak wykręcana . :th:
  3. woncki odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jeszcze dym do tego i włączamy nawadnianie Pozdro dla wszystkich i do zobaczyska , a anteny nie skracam
  4. Nie wiem , może za stary jestem Ale o so chodzi , producent zacny MHW , ok , tylko po jakiego ... Białe lampy , no widać z daleka zmiany , tylko po co psuć coś co jest dobre , szacun
  5. woncki odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Audiczki , dopisały ... :th: Pozdrawiam wszystkich . No i łubu dubu , łubu dubu niech żyje nam prezes ... A anteną od CB zaliczyłem wszystkie podwieszane tablice w podziemu
  6. woncki odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Blisko , blisko , czuć oddech Prezesa na karku :> Ja dziś obecny , po raz pierwszy , ale nie ostatni
  7. Pomijając błędy , coś takiego należałoby wrzucić na forum bmw , opla . ci z mercedesa i tak nie przyjmą tego do wiadomości :th: Pozdrawiam , następnym razem przed premierą warto poddać coś takiego pod ocenę mniejszej grupy ludzi , którzy AUDI nie lubią Szacun ...
  8. Nówka sztuka , nie śmigany Poczekam na coś takiego jeszcze parę latek :gwizdanie:
  9. Panowie , da się to zrobić ale na granicy opłacalności . Ja bym się bał takim wynalazkiem wozić
  10. no tak , coś pięknego , chromów bym nie zakładał A poprzedni sprzęt , też czyściutka A4 :th:
  11. Zawsze szanowałem Maćka , jego Caprice :th: , ale tu na 50 ? Mamy tor Poznań albo zdrowy rozsądek .... Szkoda , niech wraca do zdrowia ...
  12. Kupowałeś oranżadę w woreczku , a po wypiciu przez słomkę nadmuchiwałeś woreczek i buuum A Polonez ojca to był kosmos kontrolek i miękkich na kokpicie materiałów :gwizdanie: No i wafelek ruqu kuqu , czy jak to się tam, pisało Rower był darem od niebios ... Pozdrawiam Wyż demograficzny
  13. Kolor :th: , a reszta do niczego . Piękny sprzęt i tyle ...
  14. Dla mnie wersja 2 A tak naprawdę lepiej bez ściemy , tylko musi być jasna skóra , i piesek z luźnym karkiem , niech macha głową
  15. Nie ma konta , komóry , prawka , kota ma , a poza tym dobrze , że nie w AUDI ...
  16. Jak wyżej . Wszystko znajdziesz na forum , a tak ode mnie to naprawdę warto . Mam sekwencję BRC za 3200 zyli i jest pięknie , moje roczne przeloty to ok. 50 tys. kilometrów . Przede wszystkim nie oszczędzaj na instalacji i póżniejszym serwisie , a silnik? , jest jaki jest , jego najlepsza cecha to prosta konstrukcja i trwałość :th:.
  17. Witam , ja też się podłączę , tylko sekwencja kolego , mieszalnik to zabójstwo i polskie kombinowanie , nie warto . Na instalację sekw. wydasz ok 3 tys. zł , ale potem spokój , a jak będziesz chciał oszczędzać na oszczędzaniu to koszty same się pojawią ... Sprawdź motorownię u siebie , zadbaj o wszystko , a wtedy jazda na gazie będzie naprawdę przyjemna . Pozdrawiam
  18. Nie rób nic więcej ponad to ... A jeśli już , to cofnij do serii
  19. Jeśli gaz to tylko sekwencja , jak chcecie oszczędzać to nie tam gdzie chcecie oszczędzać Dobra sekwencja i tyle , a wtedy wyniki spalania nie są tak ważne ... Ja mam inst. BRC za 3 tysie i sobie chwalę , max 13 litrów , a tak na co dzień mieszczę się w 10 . Jeszcze raz żadnych oszczędności na instalacji bo potem to wizyty w serwisie jak z Alfą Chcesz oszczędzać musisz wydać ...
  20. woncki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Wiesz myślę , że to tylko kwestia przełożenia , im wyżej tym słabiej to odczuwasz , spróbuj szarpnąć z biegu 4 na 5 , nie bardzo to wychodzi . Jeśli masz wątpliwości co do sprzęgła spróbuj z postoju ruszyć z 3 biegu , jeśli puścisz sprzęgło , a obroty będą rosły bez trakcji to końcówka sprzęgła ... Pozdro
  21. Rispect Przewaga dzięki technice Drużyna Pierścieni
  22. Ładne szyby z tym kolorem , jszcze avant , bajka :th:
  23. Do oświetlenia blachy polecam żarówki rurkowe każda z nich wyposażona w 4 diody , nie są dziwnie niebieskie , światło białe , delikatnie wpada w błękit , producent Bosma , cena 12 zł za szt . Pozdro Mają też postojówki diodowe w tym kolorze
  24. Jak bym widział moją teściową i sprzęgło w Matizie
  25. Witam właśnie kończyłem wymieniać świece i przewody , wszystko szło dobrze aż do świecy najbliżej kabiny , wymsknęła mi się z klucza i wpadła dokładnie w aluminiową łapę trzymającą silnik , obok bagnetu oleju na samym dole Co robić 1.wkręcić starą świecę zrobić rundę po dziurach i liczyć , że tamta spadnie niżej na osłonę silnika ? 2.odkręcić osłonę silnika i próbować wyjąć Z góry dzięki za rady Ranek miał być taki fajny ... a teraz totalne uziemienie Pierwsze to proponuje zmienic temat niby wszystko dobrze ale jak widze "POMOCY" to i dałbym ostrzeżenie ale Nowy jestes to sie jeszcze uczysz :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 23:41 _________________________________________________Zastosowałem opcję pierwszą i się udało , bez zdjęcia osłony sinika się nie obeszło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.