Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Dokładnie, Gregory myśli że my tu dalej żyjemy w czasach gdy się jeden z drugim prześcigał w modach żeby bardziej szpanować, czasy się zmieniły, a kupić auto na raty to godzina roboty.
  2. Za 15 lat Polska dogoni Portugalię i Hiszpanię, Niemcy za 50 jak się nic nie zepsuje, tu chodzi o coś innego, Miron jest 10 lat starszy więc też więcej musi mieć, jak już tak chcesz mnie do kogoś porównywać to przypomnij sobie co miałeś w moim wieku (31l)
  3. Ale mi pocisłeś... Jak będę miał tyle lat co Miron, będę lepsze auto Ps. Jak zrobisz DOBRE zdjęcia to auto sprzedaż szybciej.
  4. Bo rok to sprzedajesz to jak Ci mam inaczej napisać?
  5. Dalej nikt tego trupa nie chce? 70k i mogę zabierać!
  6. No i bardzo fajnie że tak to u Ciebie działa:)
  7. To że dwie ostatnie zimy były lajtowe nie znaczy że ta i następna będzie taka sama, na pewno wielosezonowe będą lepsze od letnich, ale nie oszukujmy się, konkret zima wróci.
  8. Nawet nie chce mi się komentować tematu opon zimowych... Mam nadzieję że kiedyś ktoś wprowadzi nakaz zmiany od 1 listopada, tyle.
  9. Dobrze że są ustawienia fabryczne, ale auto siedzi niżej przez co koło się bardziej chowa.
  10. No i tu jest wytłumaczenie dlaczego wchodzi większy dystans.
  11. Cześć w ten mroźny poranek!
  12. Siemka! U mnie dzisiaj wpadają zimowe bo temperatury w nocy mało ciekawe.
  13. Chętnie ale mam na 18tą do roboty
  14. Pucek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ustawiali Ci światła na tej nowej elektronicznej maszynie? Jak mi ustawili to miałem tak samo jak Ty, pojechałem drugi raz i powiedziałem że coś nie tak, wyciągnęli starą i faktycznie mieli coś nie tak w elektronice tej nowej.
  15. Siemka! Coś się dzisiaj dzieje?
  16. No to 18:30 pod forum! Dzięki za spocika!
  17. Siemka! To jak, będzie ktoś?
  18. Nie ma co pytać, kupuj c7, zresztą takie porównanie jest bez sensu.
  19. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Idealna skarbonka? Stasiu, a Ty kupiłeś inne auto?
  20. Siemka! Piątek mi pasuje, mam na rano więc mogę być:)
  21. Tomi maluje ople, no chyba że teraz maluje rury w kopalnii Ludzie przestali tu wchodzić odkąd nie działa tapatalk.
  22. Jak dla mnie to możemy się spotykać nawet w SG - pół roku temu jadłem kabeba!!! Szaszłyk jest dla mnie obojętny więc gdzie się to odbędzie to jeden kij, wpadnę najpóźniej koło 20:30
  23. Jak to będzie piątkowy spot w szaszłyku to wpadnę prosto po robocie czyli koło 20

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.