Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Tomek, już nie panikuj, komplet sprawnych czujników do B7 kupujesz za 200-300 zł więc nie duże koszty, sam bym chciał to dołożyć bo przydaje się to przy 19''
  2. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  3. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  4. Jaka opona i jaki profil to sie zobaczy Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 23 minutes later https://tyrestretch.com/list Tutaj sobie znajdź rozmiar opon/felg i popatrz jak to siedzi Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  5. Będzie lekki naciag:) a tak ogólnie to z boku nie podpadnie ale z tylu będzie komicznie. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 1 minute later Generalnie do jeżdżenia. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  6. Siemka, ja odpadam, na 18 do roboty Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  7. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  8. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Patrząc na potencjał 2.7 a 3.0 to nie ma sensu, problemy te same a nie jedzie
  9. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jak przyjdzie odpowiedni klient to nawet i jutro, a plan jest na jesień/wiosnę. Stasiu, widziałem że robili z 2.7tdi coś koło 220-230KM, bez szału.
  10. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No to mogę, hak mam chowany, aż raz zakładany
  11. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Prawda jest taka że dorezanie bixa nie mało kosztuje, do tego brak quattro i niedojebane 3.0tdi, czyli że mam wołać za swojego 38k?
  12. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dodaj jeszcze że chcesz zmienić tego paścia i nie chcesz już słyszeć o dieslu [emoji16] Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  13. Ale sie tu dzieje... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  14. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  15. Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  16. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  17. Siemka:) Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  18. Odezwał się, kupil auto od handlarza w manualu [emoji1] Ps. Nie kupie w najblizszym czasie automata i bez quattro... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  19. Mocy mało... dlatego najlepiej kupić przetarte b8 3.0tdi i robić na polifta
  20. Chyba zachorowałem na polifta.... http://allegro.pl/audi-a4-b8-zarej-2013r-2x-s-line-93tys-serwis-i6763411868.html#imglayer http://allegro.pl/audi-a4-2013-s-line-in-ex-tdi-bi-xenon-navi-i6770906765.html
  21. Egon ma bardzo fajne pole do popisu, tylko nie naklejaj już karbonów
  22. Dzięki za fajnego spocika, pojeżdżone białą zabawką i zjedzone 2 kebabiki, znowu 3 tygodnie czekania Wiem, dzięki
  23. ARENA!!! Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.