Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Jakiś dziwny tu spokój... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  2. Już widzę te Wasze zimowe... Jak zawsze każdy na letnich wyskoczy [emoji3] Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  3. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  4. Jak Ci pasuje wzór to nic tylko brać.
  5. Oplaca sie ale z odpowiednimi oponami czyli 225 lub 235/35 Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  6. Siema! Z soboty na niedziele to ja nie pije... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  7. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema! Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  8. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Mam model wyższy od chyba 5 lat, przed końcem gwarancji padła pompa bo jest plastikowa, teraz znowu się kończy bo do dłuższego mycia auta spada ciśnienie, jednym słowem szajs, kup tak jak pisze Turzol, a mało tego, nilfisk robi te same myjki pod nazwą michelin czy jakoś tak, przynajmniej tak twierdzą "fachowcy" Zawartość dodana 1 minute later Pajda, poczytaj jak sie użytkuje te tanie myjki karchera, możesz 30 sekund myć i potem ileś tam minut ma to odpoczywać, to wszystko pisze na stronie.
  9. Tylko pamiętać, ma być OLEJ Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  10. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Przyjemnie? przeskok w ciul...
  11. Jebbane pierwsze zmiany
  12. Po wujka Moskala jedziemy wszyscy czy mam tam sam nadjechać? mi to obojętne bo i tak się potem spotykamy na stacji...
  13. Mam już fajne kółka... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  14. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  15. Kryzys, raczej Żona nie pozwoliła jechać Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 1 minute later A tak po za tematem, chyba sie starzeje bo wczoraj będąc na popijawie piłem i nie mogłem się najebać... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 2 minutes later Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  16. Ciebie na liście do bt też nie widzę... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  17. Niech lepiej się dobrze obstawi bo wtryski i kolektory sa drogie... Zawartość dodana 1 minute later Spoko, jak coś to do czwartku jestem w domu, potem wyjazd do Bukowiny
  18. A w Bukowinie pada śnieg... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  19. Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  20. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  21. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  22. Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  23. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  24. Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.