Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  2. Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  3. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  4. Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  5. Reset zaliczony... Ale h*jowo sie czuje, nie pamietam wyjścia! DZIEKI Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  6. Pospieszcie sie bo zaraz bedzie ciekawie... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  7. Druga flacha leci... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  8. A to akurat juz wiem, jak Ty wytrzymasz bez grania... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  9. Muszę się dzisiaj wyluzować i dać sobie w palnik Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  10. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dzieki za info ale na razie nie interesuje mnie b8, temat wróci na wiosne, nie chcę też benzyny. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  11. Mario, gra nie ucieknie, a koledzy w takim gronie nie zawsze sie spotykają... No nic, dzięki za spocika, teraz spać bo o 4 pobudka, a po robocie na strzalika... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  12. Potwierdzam swoją obecność, postaram się jak zawsze, nayebać Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  13. Wyjeżdżam Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  14. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  15. Miałem być sam ale jak tak to zabiorę Zuzie i opiekunkę A ogólnie to Siemka Miron, będziesz?
  16. No to gites, może tym razem zjem kebaba
  17. Korzystaj póki jeszcze nie zmieniasz pieluch:) Czyli pewnie sie skończy tak że spota nie bedzie... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  18. Jakiś spot robimy w piatek? Bo jak nie to idę do roboty... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  19. Idealnie to podsumowałeś... Gdyby w tej corse było jakieś 200koni to można sie zastanowić, ale 90? [emoji1]
  20. Pucek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja kupowałem sam wkład, w sumie to reszta jest tylko obudową, niestety trzeba było się udać do ASO...
  21. http://allegro.pl/pelny-s-line-audi-a4-3-0-tdi-quattro-manulal-fulll-i6685416278.html#thumb/8 To by starczyło...
  22. W 80% jeżdżę sam więc tak duże auto mi nie potrzebne.
  23. Jestem za młody na tak dziadkowate auto, ale Tobie by pasowało jak znalazł Nie powiem, trochę nocy straciłem na rozkminę, czy może jednak nie zabrać Alla, jednak będę celował w coś mniejszego.
  24. Wiem że Twoja nie jest wymyślata bo wtedy by z Tobą nie była ale jednak mogła wybrać lepszą knajpę na niedzielny obiad...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.