Treść opublikowana przez Pucek
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017
Reset zaliczony... Ale h*jowo sie czuje, nie pamietam wyjścia! DZIEKI Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017
Pospieszcie sie bo zaraz bedzie ciekawie... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017
Druga flacha leci... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to akurat juz wiem, jak Ty wytrzymasz bez grania... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017
Muszę się dzisiaj wyluzować i dać sobie w palnik Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Dzieki za info ale na razie nie interesuje mnie b8, temat wróci na wiosne, nie chcę też benzyny. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario, gra nie ucieknie, a koledzy w takim gronie nie zawsze sie spotykają... No nic, dzięki za spocika, teraz spać bo o 4 pobudka, a po robocie na strzalika... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017
Potwierdzam swoją obecność, postaram się jak zawsze, nayebać Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wyjeżdżam Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miałem być sam ale jak tak to zabiorę Zuzie i opiekunkę A ogólnie to Siemka Miron, będziesz?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to gites, może tym razem zjem kebaba- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Korzystaj póki jeszcze nie zmieniasz pieluch:) Czyli pewnie sie skończy tak że spota nie bedzie... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakiś spot robimy w piatek? Bo jak nie to idę do roboty... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Idealnie to podsumowałeś... Gdyby w tej corse było jakieś 200koni to można sie zastanowić, ale 90? [emoji1]- B7 Crew
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://allegro.pl/pelny-s-line-audi-a4-3-0-tdi-quattro-manulal-fulll-i6685416278.html#thumb/8 To by starczyło...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W 80% jeżdżę sam więc tak duże auto mi nie potrzebne.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jestem za młody na tak dziadkowate auto, ale Tobie by pasowało jak znalazł Nie powiem, trochę nocy straciłem na rozkminę, czy może jednak nie zabrać Alla, jednak będę celował w coś mniejszego.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj, ta miłość...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiem że Twoja nie jest wymyślata bo wtedy by z Tobą nie była ale jednak mogła wybrać lepszą knajpę na niedzielny obiad... - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE