Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a no właśnie, jednak niebieska, a niemogłem sobie przypomnieć jakiego koloru była
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nooo napewno, ale obawiam się że teraz częściej w deszczową pogodę na spocie zobaczymy zieloną corse czyść tam czyść, ja już czekam na piątek, jak Cię nie będzie to widzimy się w knurowie a tak wogule to jest już ogłoszenie dotyczące B6?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo jeździ się na PB a nie tam na gnojówce teraz Miron, co się nie pomylisz na stacji, żebyś se smrodu nie narobił, bo mój inteligenty kuzyn do A3 tdi nalał se full bak 98 a podobno końcówka w dystrubotorze jest inna i się nie śmiej, bo ten czarny przeklniesz, non stop czyszczenie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo nooo Miron, jak to poczytałem to jedynie moge sobie wyobrazić ten wypas! ja liczyłem że to będzie ten fajny niebieski, a tu czarny - oj teraz to będziesz czyścił ja już nic więcej nie myśle, bo spać nie mogę aaa no i Mirek mam nadzieję że chociaż na tylnim siedzeniu dasz posiedzieć to czyść czyść i przybywaj w piątek, a to może spota na 17.00 ??? jednak co Prezes to Prezes, przynajmniej ma NAS kto godnie reprezentować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ludziska, Diman mi napisał właśnie, że MIRON MA MEGA FURE to sooobie pooglądamy w piątek no noo nooo znów zaszalał, coś mi się zdaje że jak zobacze tego furacza to szczena mi opadnie i znów będę tylko marzył o takim B7 :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na forum sprzedaje kolega SOKOLH kierownicę do polifta, na mały wieloklin ale cena 500 zł z poduszką nie sztuka kupić kiere, najgorzej potem kupić poduszke...bo te z allegro to przeważnie są bez poduszek Panie i Panowie zabieram moje dupsko, bo czas się zbierać do roboty to spamujcie ostro, tak żeby na piątek było co wypić [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 19:29_________________________________________________aha, a obszycie kierownicy to koszta od 100 do 150 zł wykonuje to gość z katowic na miejscu, ale niewiem nic więcej na ten temat no i baaardzo wiele osób ma obszytą, nie wygląda to źle i niewiem dlaczego królu twierdzisz że jest to do bani
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie trzeba mieć garażu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
taaaa chyba jego fele a jest tam szpec od czerwonej lampki i ten co nie jeździ na spoty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szybko? heh to lepiej zmień robote Guru jedz do Mirona, teraz tam biedny ma wycieczke ciekawskich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka Guru, co tak późno? tu spam kwitnie a Ciebie niema wogule królu a Ty to co? obraza? jakoś nic nie spamujesz :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czerwone też będą pasować, no ale ja jednak wole te żóltawe, jak ori
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Reniu NIE PISZ DUŻYMI LITERAMI
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo patrząc na to jak to świeci w aucie to chyba ujdzie, ale wiadomo że zdjęcie to nie wszystko jaki kolor planujesz zapodać? byle nie niebieski
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i właśnie ja tak to mam podłączone pod siedzenie z tyłu to niebardzo, każdy kto siednie na tył, będzie kopał w te lampki, chyba że zrobisz dziurę w siedzeniu od dołu czy też spodu i tam wkleisz w "siedzenie" taką lampkę sporo też zależy czy robisz na ori lampkach czy na jakiś diodach czy czymś podobnym zrobię foto gdzie trzeba się wpiąć, ale dzisiaj już nie dam rady bo pada, no chyba że się wyrobie to poślę na pw Czester, ja mam właśnie złe doświadczenia z wodą na drodze, teraz się już pilnuję bo też pojechało auto nie tam gdzie chciałem aha a to Miron jest zdrajcą!!!!!!!!!! TERAZ BĘDZIE GRAŁ W DRUŻYNIE DIESLI wsumie i tak leżał w krzakach i ściemniał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gracjan, podświetlenie to banał będziesz na spociku? to bym nawet wtedy pokazał gdzie się trzeba wpiąć, aha no i tyłu nie ma gdzie zamontować tzn. lampek pod przód jest ori miejsce, ale na tył nie ma takiego miejsca aha i można podłączyć że będzie świecić po otwarciu jakich kolwiek drzwi - wszystkie świecą, albo po otwarciu konkretnych drzwi zaświeci się konkretna lampka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a no grzmi... i pada
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a może Rudi??? co Ty na to Pelex?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to może mały spot u Mirona??? :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aaaa szkoda gadać kto się teraz zaopiekuje B6??? ja bym się nim zaopiekował ale niewiem jaki bank obrabować żeby na już wywalić tyle kasy ehhh to odwaliłeś furacza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron... ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak sobie, zbieram się do roboty... :gwizdanie: spadam narazie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Guru
-
[ALL] Odpryski
ja na odpryski i drobne poprawki kupiłem w ASO "zestaw naprawczy lakieru" i mogę polecić! dobrane pod kod lakieru, prawda jest taka że różnica w lakierze jest, bo wiadomo że przez 14 lat lakier wyblakł, ale za cenę ok 40 zł dostaje się ori lakier, mało bo mało ale na wszystko wystarczy, pędzelek, no i drugi pojemniczek z lakierem, też z pędzelkiem no i cacy, aha i nawet do przetarcia malowanego miejsca też jest końcówka, czyli taki zestaw regenerujący i nic nie złazi jak po kredkach, po myciu myjką ciśnieniową
-
[ALL B5] Wady wersji B5 po II liftingu
nad przednią szybą to rdza wychodziła nawet w 95 roku czyli przed liftem czy blacha się pogorszyła? wątpie, jedynie wiadome jest że środek B 5 jest trwalszy niż w B6/B7 i nawet o tym pisano na forum, poprostu oszczędzali
-
[ALL B5] Czy oba samochody posiadają te same kolory i odcienie ?
tak Kolego, to ten sam kolor