Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzięki królu, taki właśnie katalog spotkałem już na necie i niestety nie znalazłem w nim to co szukam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kto miał ten katalog DEPO? dawać dawać bo szukam i nic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to królu ja bym do takich felg założył same sprężynki obniżające, bo co z tego że będziesz miał ładne 17'' jak auto będzie stało wysoko jak koza noo noo przybywa NAS
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam z....a z południa :> ja osobiście z tych dwóch nie wybrałbym ani jednego za tą kase mam R8 ogólnie to jestem bardzo wybredny już się zbieram, koniec odpoczywania i dalej do pracy (remont mieszkania) więc kto odpoczywa ten odpoczywa TheVip u nas miejsca nigdy nie zabraknie, no chyba że w DECATHLONIE będą rozdawać namioty za free, ale na taki wypadek mamy drugą miejscówke, cicho, spokojnie, pośród natury no i z możliwością grillowania i to całe 100 metrów od areny ja myślę że możemy albo odwiedzić Częstochowe, albo oni mogą do nas na urodzinki wpaść, i w takim przypadku mamy z kim się strzelać, Gliwice vs Częstochowa i to chyba będzie najlepsze rozwiązanie, bo u nas będzie max frekwencja, dobre miejsce, grill i inne atrakcje więc Panowie i Panie szykujcie się na 27 czerwiec
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a zerknijcie tutaj stare ale w jakiej cenie http://moto.allegro.pl/item651637911_lamborghini_diablo.html dla porównania nóweczka na mega wypasie http://moto.allegro.pl/item659311735_aston_martin_db9_fvat_raty_leasing.html no i jak??? kiedy robimy ściepe???
-
[ALL B5] Moja Audi zrobiona z nudów
na moje oko, to kolor, felgi i silnik fajne, reszta, kilogramy laminatu z allegro, lampy beznadzieja, audio - buhsahha z tą mocą i jakością tego chińskiego sprzętu to pojechałeś ogólnie to jak to mówią, "Twój cyrk, Twoje małpy" zwolennikiem takiego przerabiania aut byłem gdy miałem 15 lat, nie mogłem doczekać się na prawko, naoglądałem się filmu "Szybcy i Wściekli" tyle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i po spociku... Elyta jak zawsze nie zawiodła! nawet deszcz nam nie przeszkodził w grillowaniu, przecież są parasole i klapy bagażnika a M@rk i Mirek to jak zawsze...wymówka, cóż, żeby w święto wolne od pracy nie umieć wpaść? zawsze można przyjechać z rodziną, i też byście mieli grilla w doborowym toważystwie poVAGowali, porobili z sedanów avanty, jedni dla jednej spinki rozebrali pół tapicerki ale jednak trzeba zostać z Hansem i Hildą :polew: nawet D4rk przyjechał z Kobietą no noo każdy z kimś przyjechalł, tylko ja z kiełbaskami, no bo poco wozić drzewo do lasu w drodze powrotnej musiałem udać się przez ten pełen przestępców knurów, bo jak się okazało tir nie wyrobił i wylądował na boczku no to czekamy na foty...Inżynierze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja też gdzieś wstąpie do sklepiku, może coś kupie, u mnie dosyć ładnie padało, ale chwila i jest teraz bardzo ciepło czyli brakuje nam kiełbachy, no i chleba, heheh ja mam tostowy jak by coś...zabiorę, a co do picia? (bez %)? to ja powoli się zbieram, jeszcze pojeżdzę po sklepach, mam resztki paliwa więc auto mi fajnie zapitala aaa i zderzaka nie poprawiłem no to widzimy się na arenie!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no właśnie, browar to pikuś bo stacje i żabki są otwarte, gorzej z kiełbaskami, najwyżej na grillu nic nie będzie ja mojego zabrać nie mogę bo niestety mam sedana czyli o 16 na arenie! Miro, nie przejmuj się, najwyżej oddasz za 40 tyś zł...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noooo miałem zaproponować żeby spocik był w czwartek ale nie miałem czasu, a tu cyk, pomysł poszedł, JESTEM ZA! może tak jak ostatnio? 16:00? mi to jedno, ale z uwagi na święto to i tak musze z rana w garażu powalczyć bo dzisiaj prawie wyrwałem sobie zderzak to kombinujcie co i jak, ja jestem zaa piątek mi nie pasi :gwizdanie: aha Guru, Sylwia gra... zmień na urodzinkach, no i zaraz przyjade z kaską no i ciekawe jak tam nasz kolega sprinter...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mój przyjazd w piątek stoi pod dużym znakiem zapytania... cóż, te remonty:/ no i kompletny brak czasu na forum, ehhh spamowicze
-
[B6 AWX] Moje wyrezane 17-stki
według mnie 17'' to stanowczo za mało, w B5 17'' to wsam raz, do B6 ja bym wybrał minimum 18, a najlepiej 19 bo tam koło ma sporo miejsca odnośnie malowania, nic nadzwyczajnego, gdyby były większe to może efekt byłby lepszy ale plus za silnik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
faaaaaaaajnie mi jak narazie tylko plecy masuje, ale to stanowczo za mało, a już wszystko się poodklejało i klekocze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to jak grill i browar ma być to trza się zastanowić ciekawy egzemplarz, http://moto.allegro.pl/item654343627_audi_a4_sline.html widzę lotkę od S4, i niewiem czy te zderzaki to Sline czy z S4, Miro jak Ty to widzisz? środek w Sline opanowałem, teraz zewnątrz trzeba się dowiedzieć co i jak powinno być [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 23:02_________________________________________________takie sobie Diman spraw :notworthy: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8513512 :kox: mega wypas!!! nawet bym z A5 zrezygnował
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:> a co mi tam, za tydzień mnie raczej nie będzie nie no tranzit dobry wóz, nawet gume spalił M@rk Ty zawsze możesz wtedy jak jest mało ludzi, za tydzień też tak pewnie będzIe, ja odpadam, Miron też, pewnie ktoś jeszcze się znajdzie, dzisiaj miałeś być, było duuużo ludzi i to sama Elyta ooo no właśnie, nawet Gregory był, z tak daleka nie dość że słabym furakiem i nie swoim ale był
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hhehhehh i dojechałem, dałem ciała przy wyjeździe ale cóż, takie dupiate krawężniki robią pewnie się zastanawiacie dlaczego tam stałem na awaryjkach ta miła kierowniczka w tym golfie tak jak ja straciła by dokładke, taszczyła ją pod autem sie zdziwiła :> spocik jak zawsze baaardzo fajnie, autek dużo, gdyby nie ten "ciołek" tranzitem nie zaparkował to akurat zmieścili byśmy się w jednej linii
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
WŁAŚNIE! wpadaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Piter ja bym na Twoim miejscu podjechał na giełde i tam się rozejrzał, może coś będzie fajnego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kris napaleńcu :> jak Miro przyjedzie to czemu by nie, wkońcu to tylko z nim możesz pojechać my już się spróbowaliśmy, ale zawsze to można powtórzyć mi to jest obojętne kto będzie na 18? ja mam lapka ale nie mam ładowarki do zapalniczki więc góra pół godziny i amen Piter... http://allegro.pl/item653473250_super_zestaw_alu_17_plus_oponki_warszawa.html do kolesia z forum, zadzwoń za ile odda dla klubowicza!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Piter...chyba nie... ja bym coś z ori szukał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregory no o tym zaprogramowaniu słyszałem ale zawsze brałem pod uwage polifty i wyżej, bo żeby w B5 96 roku takie coś było no to serio mądrzy są ci niemcy czyli rezamy zamykanie samoczynne Guru Ty malowałeś drzwi w ASO, nie wiesz może ile to kosztuje? ale Ty chyba robiłeś przez ubezpieczenie ale jakiś kosztorys napewno Ci dali... Piterra co do alu to mi się nawet podoba: http://moto.allegro.pl/item646286261_vw_mercedes_audi_a4_a6_a8_felgi_kola_100_ok.html opony balony http://moto.allegro.pl/item653199740_alufelgi_rial_5x112_17_215_45_5_6_mm_wlkp.html takie sobie http://moto.allegro.pl/item651225151_alufelgi_17_rondell_koszalin.html szerokie opony na tył, firma ok, wzór podobny do moich http://moto.allegro.pl/item651326575_felga_17_nowa_oryg_vw_passat_opona_continental.html opony znow szerokie, felgi fajne ogólnie to do 1500 zł niema nic ciekawego, a jak jest to opony do wymiany, ale za opony w dobrym stanie o profilu 45 zapłacisz po 150 zł MINIMUM ja za te moje co kupiłem teraz dałem 180 zł sztuka, rocznik 2006, jak nowe, ale miałem farta, aha, rozmiar 215 baaardzo trudno znaleźć, 225 łatwiej ale szersze, ale znów auto gorzej jedzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mi się wydaje że do b5 SŁABE Królu siemka, hehehehhe "myślałam że to mój syn" no bez jaj to mi na parkingu jak w korku stałem wsiadła rumunka, i nie chciała wysiąść bo nie chciałem kupić pefrumu oczywiście oryginalnego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nawet uciekać nie musiałem bo był najebany, dostał strzała i szybkie pssssss... no i polew niemożliwy, sam wtedy tak lachałem że aż sobie wypiłem z radochy a najlepsze to to że to mąż od mojej laski znajomej, ona mi go wystawiła sama się z niego śmiała, bo też chciała nauczki dla niego a dzisiaj będziesz? czyli Somes dzisiaj Cie niema?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Piterra nie śmiej się, tego kolesia poznała moja laska, ona jest z tej dzielnicy więc sporo ludzi zna, obiecałem mu że jeszcze mnie popamięta i ma nauczkę, nie no ja z kosy rezygnuje, bo niech tak gość się nie wystraszy i będe jej musiałm użyć, jeszcze po sądach będe latał :gwizdanie: lepiej gazik, no i do auta też, ile było akcji że na światłach gość siadał do auta i co zrobisz? jedynie zamontować zamykanie od środka gdy auto jest na chodzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam a ja jednak dzisiaj będę, na 80% jak narazie, czyli widzę że mam się nie śpieszyć, przyjade jak by coś po 18 odnośnie tego SomeS, to Ci powiem że jak ja na przystanku na autobus do roboty czekam, to też takie gnoje chodzą, nie raz bym zebrał po pysku, już sobie obiecałem że kupuje jakiś gaz, bo zawsze to jakiś moment na ucieczkę ja obstawiam że musieli Cie namierzyć bo chcieli kluczyki, telefon to wiadomo bo teraz 99% ludzi nosi przy sobie, ale kluczyki to wiadomo... no i nie zdziw się jak dzisiaj znów będzie ktoś tam gdzieś czekał, bo to że im dałeś rady uciec to nic nie znaczy, mogą znów się czaić, a tym bardziej jak się im auto spodobało... teraz wiem czemu Miron po knurowie jeździ corsą...no i ta siłka :> ja bym nawet na Twoim miejscu zabrał do auta KOLEGÓW, pokręcić się tam gdzieś gdzie oni czekali na Ciebie, postawisz se w okolicy autko a Ty sam czekaj jakby na kogoś, pewnie znów tam będą, więc wtedy możecie z nimi się zabawić, skopać, przywiązać do śmietnika albo drzewa i rozebrać :> obstawiam że po takim czymś mógł byś mieć przejebane ale tak od siebie, miałem cyrk w zimę, na duuużym parkingu na mojej wiosce kręciłem bączki, no bawiłem się na śniegu, nie spodobało się to pijanemu przechodniowi, dodam że łysemu, niewiem czy zazdrościł czy coś jak skapowałem się że idzie w moją strone, żeby mi zrobić ała, ładnie bokiem go ominołem, ale zdołał "kopnąć" mi w drzwi, no to zatrzymałem, ale że wtedy nie mogłem być na L4 jak by coś bo mieli mi umowe przedłużyć :polew:zrezygnowałem i zajechałem do domu po aparat, zrobiłem mu foto, wyczaiłem gdzie mieszka, no i pewnego wieczoru, czarny spray do ręki, czatowanko w parku, szedł se pijany, jeden strzał z wyskoku, i pomalowałem na ten pusty łysy łeb, to były jaja dopiero... widziałem go na drugi dzień - piękny widok :polew: ryj czerwony od pumeksu ma nauczkę tyle tej opowieści