Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja wyczaiłem dlaczego mi tak pyrczy jak odpale i jest zimny... mam pęknięty kolektor wydechowy, ja tu szukałem po katalizatorach, plecionkach i wogule, a tu kolektor, zastanawiam się czy on niejest tak czasem z żeliwa, bo gdyby był ze zwykłego żelaza to dam te małe pęknięcie zaspawać mig-mag i po sprawie... Gregory, bo Ty się znasz, na wyjściu kolektora wydechowego, od góry jest czujnik jakiś, czy to sonda??? czy co innego? wogule to pasuje kolektor od 1.8T? czy pasuje z czegoś innego, tak żeby odrazu coś mocy przybyło???
-
[B5 ADR] 17''/gwint/xenon/audio - Ile ona jest warta? :) wejdz i zobacz!
ściemki szyb nie będzie, tak jakoś mi się teraz podoba, kierownica będzie jak będą kubełki 18 cali no chciałbym, ale sam od siebie nie kupie bo najpierw moje musze sprzedać a potem coś kupić, ja wymieniłem teraz oponki na przodzie na prawie nówki, szkoda mi ich, chyba że ktoś będzie chciał z 18'' zamienić się na 17'' to chętnie :> co myślicie o czarnych felgach??? oczywiście gdyby to były 18'', inny wzór i czarne, wyglądało by to??? podobają mi się stare felgi kolegi NOSB, te bbs rs, ale już się pewnie sprzedały
-
[B5 ADR] 17''/gwint/xenon/audio - Ile ona jest warta? :) wejdz i zobacz!
a jednak, zmiana zdania, auto zostaje jeszcze rok, nie miało być modów ale to wciąga, już zbieram graty i czekam na trochę ciepła bo jak narazie to śnieg, śnieg i jeszcze raz śnieg mam nadzieję że wytrzymam te lato bez klimy! a plany uwzględniłem w pierwszym poście, już czeka zderzak po lifcie pod halogeny, niestety bez sprysków ale jakoś to zniose! no i poluje na gwint, mooże mooże się uda, a jak nie to zakupie sprężynki -60mm i będzie malina depo i zenon też będzie! szyby raczej zostawie bez ściemy, a jak będzie nadwyżka forsy to zaszaleje i będzie 18'' [br]Dopisany: 31 Lipiec 2008, 00:29_________________________________________________tym sposobem otwieram sezon 2009, nowe mody i plany, zapraszam do oceny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
www.allegro.pl tam szukaj a znajdziesz... ale trzeba codziennie dwa razy na dzień śledzić czy coś się nie pokazało...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SomeS niech ci podeśle albo pokaże foto jak na tym auto stało, jak by nie było to niejest jakaś super extra firma, no chyba że tylko ja jej nie znam, ale cena wporzo, niech też przedstawi wydruk ile ten zawias ma procent wytrzymałości... nie wygląda źle...
-
[B5 ADR] Czy blacha w bagażniku przeszkadza w odsłuchu basu ?
taaa ta druga firma którą wymieniłeś napewno da radę... zrób tak jak pisze harylog, dobre wygłuszenie samych drzwi, do tego zestaw odseparowany na zwrotnicach, nawet podpięte pod samo radio da radę, ja mam 13cm ale napędzane wzmakiem i jest mocny bass, do tego mam skrzynke o objętości 17 litrów, w tym głośnik 25cm 300rms i bagażnik rozsadza nad blachą myśle i myśle, najpierw musze sprawdzić jak zamontowane są składane tylne siedzenia, a potem będe wycinał (przy okazji zmiany foteli na kubełkowe)
-
Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
naucz się najpierw jeździć na turystyku, a potem ścigacz ja bym tak zrobił, i też myślałem nad GS ale tak samo pomyślałem jak Ty, "a myśle wmiare trzeźwo, nic nigdy nie narobiłem, umiem przewidzieć zagrożenia to kupie sobie bandita" no ale ja zrezygnowałem, a Tobie polecam dalej GS, kask kup coś lepszego, strój najlepiej też cały a nie tylko kurtke, kask i rękawice, do tego jeansy i zwykłe adidasy - to jest wygląd kupuj cały strój ps. 3 lata temu woziłem się z kolegą, jako pasażer często do bielska na gsx-r 1000, jazda ponad 250km/h i ruszanie na jednym, to było świetne, w tym roku przejechałem się sam na tej 929 FB i stwierdziłem że to mega kosmos moc, przewiózł mnie kolega, spod świateł na jednym z gazu, to takie lekkie jest szybkości konkretne i wiecie co? poprostu miałem cykora, chyba z tego wyrosłem, albo poprostu nabyłem większej odpowiedzialności i wiem co mi grozi:) więc albo kupuj bandita albo GS i jeździj z głową, i nie tłumacz się że będziesz jeździł powoli bo już na początku będzie kusiło
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
a tu jak zawsze spam ale z tymi laskami to pojechaliście
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nooo niedługo założe te silniczki, tak samo zrobie, jutro zakładam na auto halogeny, ale narazie bez podłączania, bo niemam przycisku, i niewiem jakiej grubości kabel kupić, ale prezentują się bosko... aha, i jednak opuszczam przód, o 0,5 cm bo teraz tak łyso, za wysoko jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
regulacji aktualnie niemam bo nie mam silniczków od puntaII chociaż ten ori wsadziłem w lampę ale jednak dałem sobie siana bo i tak ich nie używam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aaaa tam z tyłu to mogę oślepiać, ważne żeby tych z przeciwka nie ślepić a tak poważnie to widocznie na to wpływ ma gleba, światła specjalnie jechałem wczoraj ustawić, podejrzewam że jak auto na dziurach na tej glebie mi się kołysze to wtedy oślepiam, sam widzę po autach jadących przedemną że w jeździe po prostym nic się nie dzieje, a na nierównościach zaświeci niekiedy temu z przodu do auta a co z resztą??? kogo jeszcze ślepiłem
-
Tanie AUDI
b4 auto okej, może najlepiej tdi na 100% zakocha się w AUDI, ja od czasu posiadania A4 nie mogę popatrzyć na inne auto, poprostu następnym musi też być A4, no chyba że walne w totka szóstke to będe miał dylemat
-
Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
taaa jasne R1 albo R6 i szukaj trumny ja sam zrezygnowałem z moto bo wiem że przy moich zdolnościach prędzej czy później bym szorował po asfalcie nie że nie umiem jeździć, bo od 12-go roku życia miałem różne sprzęty, mam ręke do wszystkiego co jeździ, jeździłem na 929 właśnie, sąsiad miał i stwierdzam że to jest za mocne na R6 też jeździłem, jeśli ma się 180 cm wzrostu to ten moto jest mały, fakt że lekki, zwinny ale trzeba potrafić jeździć ja na początku tego sezonu chciałem kupić bandita 600 N, zrezygnowałem na pierwszy moto kup sobie suzi GS500E, wiadomo napewno będzie szlif, bo to się zdaża każdemu, np. kolega rok temu jeździł właśnie na GS, w tym roku kupił sobie F4, wypad do gór i na łuku piasek, szybkość 50km/h i szlif, ja jestem zdania że JAK MASZ COŚ W GŁOWIE, POTRAFISZ TRZEŹWO MYŚLEĆ to kup sobie nawet R1, ale TRZEBA MIEĆ WYOBRAŹNIE!!!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
M@rk akurat dzisiaj wpadłeś jak ludzi było mało...wpadnij za tydzień to będzie szersze grono forumowiczów... termostat wymieniłeś??? tak wogule to wystarczy mieć zgrabne ręce i nie trzeba używać silikonów ps. dostałem dzisiaj te halogeny...też firma DEPO a ktoś pytał jaki to mam xenon, a no mam 6000k, powiadasz fajnie świecił? to się ciesze bo zdarzają się tacy co mnie bluzgają że ich oślepiam, OŚLEPIAŁEM KOGOŚ???
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
M@rk teraz się wygadałeś gdzie to jeździsz... NA SPOTY EU integra też pokazała...gdyby miała 4x4 to dopiero by to pojechało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo GURU a przy tym Go Sport jak hamowałeś mi przed d*pą to widziałem ten strach... za dziko to się działo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a najlepsze to to że jeszcze ze 3 takie wypady i klocki hamulcowe do wymiany w niektórych momentach było przegięcie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SomeS mam dla ciebie info na priv... ta eSa była srebrna, avant no i B5...ja chyba zaczne patrzeć na B5, oleje te B6/B7 kupie eS no i kupie cinquecento 700 z LPiiiGiii i będzie wmiare tanio Miro, nie jest źle, aktualnie mam pół baku, zrobione 330 kilometrów więc bardzo dobry wynik, no chyba że pływak się zawiesił mi tam raczej było szkoda tej Twojej żony, bo tak zimno w tym lesie a ona ubrana jak na lato :> pewnie nieźle Cie zj***ła jest u nas jakieś takie miejsce na próby autkami? tak żeby nie było piesków... u mnie te 200 to było tak wporzo jeszcze, ale ja było 210/215 to silnik miał 6 tyś obr. i ten ryk...buhehehhe chciałem Cie Prezes objechać ale nie dało rady, gdybym miał te T Gureguru też fajnie poszedłeś... a jak wam szumiało w środku??? ja musze coś porobić z uszczelkami bo normalnie wichura diman.. ale za szybko nie jechałeś...ile Ci poleciała ta B7? no mnie dziś NIE BĘDZIE bo wykorzystałem limit paliwa na ten tydzień :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
teraz mój referat Gliwice pokazały klase, organizacja wsam raz, powaliliśmy kato na kolana ten parking zleksza maławy, na dodatek A4, A6 no i dwie panie w A3... jednym słowem mieszanka wypad na ........ zabawy taki sobie bo, tyle drogi przejechanej a nic takiego nie było, nie wliczając seledynka, ibizy, eSy i Hondy... szkoda że Gregor miał za duże doładowanie bo pokazał by co to jest prawdziwe A4 ogólnie bardzo fajnie, wiemy co było źle a co dobrze zorganizowane, następnym razem się poprawimy, zakochałem się w S4..ten dźwęk!!! droga powrotna, i jeden wielki wyścig MÓJ PARCH POSZEDŁ 215 km/h myślałem że z tłoka w jajca dostane buhahha moje padło jednak jeszcze pare kucy ma, Królu objechany, Czester prawie, no ale to i tak dobrze mi poszło następnym razem u nas spocik, pokażemy jak się organizuje imprezy do następnego...DOBRANOC
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hhahaha woła bo masz jej przynieść coś do picia... nie no ide spać, trzeba wstawać o 4:00 do roboty, potem mi się dziwią kumple że prawie śpie na stojąco to widzimy się jutro przy autostradzie... nie będzie mnie już jak by coś na necie do czasu spota, kontakt przez Gureguru jak by coś się działo dobranoc i do spota :> KATOWICZANIE SZYKUJCIE MIEJSCA PARKINGOWE BO GLIWICE NADJEŻDZAJĄ :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dalej walczysz bez ściągania pasa nie miał odpowiedniego światła
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i też tak będzie :gwizdanie: Piterra...to masz aż 700 cm3??? to dopiero jedzie Uwaga - podczas pisania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? oj oj spać spamowicze...już się zaczyna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no zwracam honor Królu...dobrze to wyczaiłeś, nikt niewie przecież jak my świeżaki ogólnopolskich wygladamy Proton, masz navi więc nie powinno być aż tak źle...najwyżej walniesz awaryjki na poboczu i dojdziesz do nas z buta a gdzie to będzie, nie mam zielonego pojęcia...będe tam pierwszy raz niechce wykrakać, ale żeby nie było tak że Gliwice i Bielsko będzie tam gościami a zarazem największą ekipą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo na dzień dzisiejszy na 90 % odpadam, tak mi się posypało w robocie że niewiem co będzie za tydzień:/:/:/ ogólnie ta moja luba też nie ma wesoło w robocie, niewie czy dostanie urlop bo musiała zaplanować go duuuużo wcześniej dokładnie zimą:/ no i to też problem, bo niewiadomo jak się sprawy potoczą dzisiaj doszedł mi kolejny problem:/ zanosi się na to że będe musiał się gonić po sądach żeby odzyskać swoje:/ jak narazie nie daje znać że odpadam, może coś się wyjaśni, ja sam myślałem żeby ewentualnie za mnie zapisać tam Gregorego, ale niewiem czy na to pójdą, bo kolejka niby jest kolejką... tak czy siak Gregory się załapie, bo więcej ludzi napewno odpadnie, ale jak by coś to Miro załatwisz to tam tak żeby jechał za mnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mam poliftowy zderzak... czyli mam już wyrezane brakuje mi halo, okablowania i włącznika do środka jak wyrezam halo to zamontuje ten pakiet oświetlenie, bo lampki mam dawno w domu a nic nie zrobiłem