Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cypek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cypek80

  1. DYNAMICZNE: Grupa 002, 115, 118: http://vaglog.pl/log_265875.html Grupa 002, 033, 032: http://vaglog.pl/log_265876.html Grupa 003, 114, 020: http://vaglog.pl/log_265877.html Nowe logi na LPG Poprawiona mała nieszczelność w dolocie DV był nowy z getem.pl ma ok pół roku.
  2. DYNAMICZNE: Grupa 003, 020, 114: http://vaglog.pl/log_264163.html Grupa 115, 118, 002: http://vaglog.pl/log_264164.html Grupa 002, 033, 032: http://vaglog.pl/log_264159.html Co sprawdzić, turbo po regeneracji 8tyś temu.
  3. cypek80 odpowiedział(a) na siwak temat w 1.8T
    Jestem pewien na 100% bedzie pasowala.
  4. Ja oddałem swoje turbo na przegląd i SPA tu Jaczów koło Głogowa http://tracker-glogow.pl/index.html Mam rok gwarancji na piśmie bez limitu kilometrów. Przejechałem narazie 5tyś km Za mało na razie żeby powiedzieć że jestem zadowolony i polecam. Rozsądna cena, na miejscu... Chłopaki wożą turbo do Mierzowic koło Prochowic http://www.mturbo.pl/ Zadzwoń popytaj.
  5. cypek80 odpowiedział(a) na bin85 temat w 1.8T
    Zastosuj się do ulotki producenta uszczelki i będzie ok.
  6. cypek80 odpowiedział(a) na spraniec temat w 1.8T
    Ustaliłeś co było przyczyna niepalenia ?
  7. Wszystko schowane pod osłoną ...
  8. Za późno. Jedziemy na srebrno.
  9. Jak robiłem rozeznanie w Legnicy u Szumegi też polecili mi Piętkę
  10. Dogadałem się ze Stefanem. Mam tylko dylemat na jaki kolor pomalować.
  11. Sprzedam moją A6 C5 2.4 1997 Sedan LPG http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-c5-servotronik-lpgtech-barracuda-ig1-sm-podgrzewane-siedzenia-tempomat-ID6yhWfj.html
  12. Tak a manetka cały czas włączona
  13. Witam. Mam problem z działaniem tempomatu. Nie mogę wyłączyć tempomatu manetką. Vag pokazuje jakby manetka cały czas była włączona. Wymieniłem manetkę na drugą i jest to samo. Czujnik sprzęgła ok, czujnik hamulca ok, manetką mogę tylko zakodować prędkość, dodawać i odejmować. Tempomat muszę wyłączać hamulcem lub sprzęgłem. Czy zdarzyło się komuś że padł moduł kierownicy ? Gdzieś czytałem że robiąc program zdarzają się krzaki przy działaniu tempomatu. Pytanie jak sprawdzić czy ktoś grzebał przy ecu ?
  14. a namiary na Stefana adres?
  15. cypek80 odpowiedział(a) na siwak temat w 1.8T
    Muszą być nowe. Koszt ok 100zl Stare mogą być poprzeciągane Dokreca się od środka.
  16. Znacie kogoś z okolicy kto maluje felgi aluminiowe ? Legnica Lubin okolice?
  17. cypek80 odpowiedział(a) na siwak temat w 1.8T
    Głowica bfb i bex jest identyczna.
  18. Kolega alternator ma po regeneracji z wymienioną rolką i chyba z nowym regulatorem. A jaki wpływ na tą usterkę ma regulator napięcia? Na Vagu pokazywało cały czas w okolicy 14V
  19. Jak masz nalot płynu chlodzacego na turbo to masz najprawdopodobniej pęknięta głowicę.
  20. czescpodepne sie do tematu mimo ze rok temu i od razu zapytam czy jak ją odepniesz to nie zapchasz katalizatora? chyba ze już wyciąłeś? u mnie problem jest tego typu ze na kacie wyskakują błędy oraz na cylindrach. Na zimnym jak odpalał był siwy dym i nierówne obroty, dopiero po osiągnięciu 90st przestawał lecieć. mechanik stwierdził po zamontowaniu rurki pomiedzy sai a filtrem ze to wina odkurzarza. macie jakies doswiadczenia z tym zwiazane ? Jak kopci na bialo i nierówno chodzi po zapaleniu do rozgrzania. To głowice masz pęknietą.
  21. Witam Panowie. Czy ktoś się orientuje jakie numery zmieniarek współpracują z RNS-D. poszukuje takiej 6CD do schowka do A4 B6 i nie chcę emulatora tylko ori czy np 8E0035111D będzie pasować?
  22. Dziwię się że nikt nie polecił Pana Adama Rogowskiego. AUTO-GAZ Adam Rogowski Snopków 56A 21-002 Jastków, Lublin (Droga Wojewódzka 809) Jak bym miał bliżej na pewno zdecydowałbym się na montaż u Pana Adama. piękne montaże można podejrzeć http://www.adamrogowski.net/_audi.html#6
  23. Dzięki Jakie jeszcze logi zrobić żeby sprawdzić pompę paliwa , przepływomierz?
  24. Czy zerknąłby ktoś czy wszystko ok. http://vaglog.pl/log_246573.html
  25. cypek80 odpowiedział(a) na siwak temat w 1.8T
    Do każdej uszczelki jest dodana instrukcja ze sposobem dokręcania. Przykładowo Erling etap 1 40Nm etap 2 60Nm etap 3 90 stopni na koniec etap 4 90 stopni W książce sam naprawiam etap 1 40Nm etap 2 obrót kluczem sztywnym o 180 stopni (1/2 obrotu) uwaga obracanie może się odbywać w dwóch etapach po 90 stopni.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.