Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cypek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cypek80

  1. Jestem ciekaw czy Ci się uda podłączyć ten czujnik. Sam mam taki wstawiony i podłączony (z lifta) a licznik mam 1995 (2X26pin +20pin czarne) Niestety u mnie nie działa. Kodowałem licznik szukałem różnych informacji, ale nie udało się. W ogóle to chyba jest inne działanie jest tego czujnika niż czujnika w pompce montowanym w b5 przed do 97r. (tak przypuszczam) W B5 podajesz masę na pin 9, to fis krzyczy brak płynu W B6 lub b5 poliftowym masujesz pierwszy pin w kostce od licznika to fis nie krzyczy zgodnie z materiałami jakie znalazłem - http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wymiana_przelacznika_wycieraczek_i_odblokowanie_pelnego_fis-t24989.0.htm
  2. Zna ktoś może numer tego czujnika do a4 1996 2.6 abc
  3. Na początku będziesz musiał wykręcić lampę. Na forum gdzieś są opisy jak to zrobić. jak masz pytania to pisz na PW pomogę. Rysunek z pamięci mogę się mylić ale mniej więcej tak to wyglądało.
  4. Nie soczewkę... Są dwa typy lamp. Jeden typ - przekładana dźwigienka (i ile dobrze pamiętam odkręcasz torxy obracasz mechanizm do regulacji snopu światła) Drugi typ - brak dźwigienki miedzy soczewką a odbłyśnikiem jest blaszka (która kieruje strumień światła) Obrócenie jej o 180 stopni powinno pomóc (w celu odwrócenia należy odgiąć blaszki trzymające odbłyśnik) jeden i drugi typ można odwrócić. wiem bo właśnie mam jedną lampę taką a drugą taką i były od anglika. i można to zrobić w 10 minut koszt 0zł Pozdrawiam
  5. Znajomy gazownik założył do tego silnika (2.6 ABC) blosa. Pomimo nowych świec, przewodów, i różnych konfiguracji ustawień gazowych, auto i tak w sporadycznych przypadkach lubi sobie strzelić. Jemu to nie przeszkadza, jak to mówił "nauczył się tym autem jeździć " Wspominał coś że przed parkowaniem przełącza na PB, żeby po postoju zapalać na paliwie. Wybrał blosa ze względów ekonomicznych.
  6. U mnie kiedys po sprawdzeniu Vagiem pokazywał 66 stopni C zastanawiam sie czy od silnika mógł sie tak nagrzać czy nie jest czasem uszkodzony.
  7. I jak te przewody NGK - napisz ile już zrobiłeś kilometrów. U mnie znowu to samo - 3tyś km i znowu jak gorąco traci moc.
  8. Ten silnik nie ma przepływki...
  9. Avant butla Stako 60l wchodzi ok 48l nic nie wystaje podłoga na równo.
  10. O taką konkretną odpowiedz mi chodziło super dzięki pozdrawiam
  11. filtr wymieniłem na nowy. Narazie jeździ dobrze ...tfu tfu tfu żeby nie zapeszyć.
  12. Borykam się z taką samą usterką. Wymieniłem świece (NGK), kable (BERU). Jakiś czas miałem spokój. Zrobiłem 7tyś km i znowu to samo. Jak jest gorąco to auto nie ma mocy na benzynie i na gazie. Chciałem wymienić cewkę, i moduł zapłonowy. (szukam dawcy w dobrej cenie) Profilaktycznie nie dawno przy przeglądzie gazowym wymieniłem świece (NGK)a kable stare przemyłem benzyną ekstrakcyjną. Narazie mam spokój. Zobaczymy jak długo. Albo świece (trójelektrodowe) wytrzymują za krótko... Albo jest uszkodzona cewka która jako tako radzi sobie z nową świecą... a taką po 5 tyś już nie ...
  13. Napisz kiedy nie ma mocy. Czy jak jest rozgrzane? Jaka temp na zewnątrz jak występuje ta usterka? Kiedy ostatnio wymieniałeś świece i przewody?
  14. Witam Czy ktoś z szanownych forumowiczów. Próbował może montować takie sprężynki lub inne ? http://www.allegro.pl/item601065982_sprezyny_audi_a4_kombi_avant_tyl_do_gazu.html Zbiornik 60l na gaz. Sub, koło zapasowe. Po zatankowaniu do pełna zauważyłem że tył auta "siedzi" bardziej niż przód sprężyny AUDI A4 KOMBI AVANT - TYŁ DO GAZU !!! a może takie gumy ? http://www.allegro.pl/item606570294_guma_wzmocnienia_sprezyny_smaochodu_gumy.html
  15. Witam. Istnieje taka utarta opinia że V-ki biorą olej. ;( zauważyłem że branie oleju jest adekwatne do stylu jazdy... Z racji tego że mam V6 2.6 z przebiegiem ponad 200tyś. Jeździłem na mobil super s 10w40 i dolewałem ok 0,7l na 10 tyś. Zmieniłem olej na Motul Synergie+ 6100 10w40 i teraz dolewam ok 0,2 na 15tyś. Mogę śmiało polecić ten olej Motul Synergie+ 6100 10w40 do V-ki sprawdzony pozdrawiam
  16. cypek80 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 23:25http://moto.allegro.pl/item592598439_audi_a4_1999_2001_valeo.html i to z mojej miejscowości . Szkoda że mam teraz inne wydatki Pozdro . byle do Świąt.
  17. cypek80 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No no wszyscy są ciekaw fotek kratek. Do prośby fotek dołączam się i ja
  18. cypek80 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    http://www.allegro.pl/item581012667_siatka_tuningowa_srebrna_abs_plastik_900x250.html chyba taki :>
  19. W tym miejscu również jest żaróweczka do podświetlenia. R5 bodajże. Oczywiście jeśli to b5 z 1994. Ja mam licznik z 1996 i też jest żaróweczka Pozdrawiam
  20. u mnie też tak jest, ale to chyba normalne. Jak chcesz zresetować czas to długo przytrzymaj przycisk reset (ten od spodu). Jak go krótko przytrzymasz to się fis wyłączy.
  21. cypek80 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mam pytanko Czy takich kratek użyłeś do przespawania http://www.allegro.pl/item582038923_audi_a4_01_atrapa_kratka_maskownica_w_zderzak.html do takich ? http://www.allegro.pl/item582036256_audi_100_a6_c4_94_96_kratka_trapa_w_zderzak_maskow.html
  22. cypek80 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Rozstaw dziurek na zamocowanie zbiorniczka jest dokładnie taki sam. Pompkę do spryskiwaczy wykorzystałem starą, w związku z tym że poszła niżej: przedłużyłem do niej przewody elektryczne i przewód wodny, wyjąłem oryginalna uszczelkę i powiększyłem dziurkę, uszczelniłem wyciętą łatką z dętki i silikonem. Uszczelkę ze starego zbiorniczka postanowiłem wykorzystać do pompki wysokociśnieniowej, którą przy okazji również założyłem. Wtyczkę do tej pompki dorobiłem z pompki od lifta. Wcześniej jak nie miałem takiej wtyczki używałem konektorów w koszulkach termo. Oczywiście na razie pompka do spryskiwaczy reflektorów nie ma założonej wtyczki i zaślepiony otworek wylotowy. Wszystko gotowe do założenia spryskiwaczy wysuwanych w zderzak. Pozdrawiam.
  23. cypek80 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Popytaj o zbiornik ludzi co oferują Avanta po lifcie na czesci. np: http://www.allegro.pl/item582284224_czesci_a4_lift_lifting_99_01_silnik_1_8_5v_lampa.html Ja kupiłem swój zbiornik 4.5 l razem z czujnikiem i pompka za 50zl, ale był do klejenia. W Avancie z przed lifta były dwa osobne zbiorniczki mniejsze, a po lifcie zrobili jeden duży i pompkę dwu biegunową. Swój zbiorniczek już założyłem w razie czego służę poradą. Chociaż nie jest to trudne. Na pewno dużo łatwiejsze od montażu sprysków mój był dokładnie taki jak na tej aukcji http://www.allegro.pl/item582510692_zbiorniczek_spryskiwaczy_pompka_audi_a4_b5_1_9_tdi.html
  24. cypek80 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Gratulacje pomysłów. Jestem Ciekaw efektu końcowego montażu halogenów tego typu. Podobają mi się. I chętnie bym je wyrezał. Mam całą ori instalacje, nawet przewody z kostek wyprowadzone koło zderzaka (pozostałość po lampach bosch z halogenami). Spryski też super montaż. pełen szacuneczek
  25. Czy do tego licznika da się podłączyć czujnik z modelu poliftowego. Czy ktoś próbował podłączyć taki czujnik i jak to zrobić dobrze. Wiem że w B5 przed liftem czujnik montowany był w pompce. Jak się poda masę na pin 9 to pojawia się kontrolka płynu. A jak jest w fisie polifcie (1999)? Czy nie jest tak jak w B6 że działa na odwrót tzn jak jak czujnik jest zwarty do masy płynem to jest - OK . A jak jest niższy poziom to wtedy fis krzyczy. Czujnik wygląda tak samo jak w b6.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.