Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miroo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miroo

  1. Ja tez nie mogę sie zabrać do montażu tego modułu jak ktoś będzie zakładał w b6 to niech zrobi opis i zdjęcia dla innych. ja mam bixenon i chciałbym żeby moduł działał w pozycji auto a wieczorem samoczynnie zapalały się xenony ale nie wiem czy tak się da.
  2. kolego najlepiej z 25 nie ma co żałować 20 w jedna stronę i 5 w drugą żeby nie przewiewało
  3. Wiem że PILOT_24 zakładał pisałem do niego ale on czasu nie ma za bardzo a nikogo też w sumie mi nie polecił sam bym w sumie założył ale musiał bym mieć jasne instrukcje gdzie i pod co się podpiąć. jak zakodować itd więc wole komuś zapłacić i nic nie popsuć. Jakby ktoś coś wiedział to proszę o info
  4. koledzy kto z Rzeszowa lub okolic może założyć lub zakładał moduł sd-2 do świateł dziennych bixenonu w b6 proszę o namiary na kogoś kumatego w tym temacie. zależy mi na tym żeby światła działały w pozycji na auto na 0 były całkiem wyłączone a wieczorem jak zadziała czujnik zmierzchu samoczynnie włączał się xenon..
  5. a u mnie tak było jak żarówka była jakby lekko nadpalona czasem wyskakiwał błąd ale światło świeciło wymieniłem na nową i problem znikł
  6. Miroo opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    mam problem ostatnio zostawiłem auto pod drzewem i mówiąc dosłownie jakiś ptak narobił mi na maskę było już zaschnięte a stwierdziłem że na następny dzień będę mył auto więc nie ruszałem. Wczoraj po umyciu okazało się że co prawda zeszło ale został jakby naruszony lakier bezbarwny i normalnie stojąc nic nie widać ale jak się popatrzy pod pewnym kątem to widać ślad próbowałem jakieś tam pasty sonaxa na rysy ale nie pomogło macie jakąś rade na to? polerka mechaniczna ??
  7. a z tymi rurkami w środku??
  8. Koledzy mam takie 2 problemy 1. żarówki rurkowe z przodu w podsufitce świecą delikatnie ( bardzo słabo) cały czas jak są wyłączone czy ktoś wie jakiego typu rezystory i jakiej wartości dolutować żeby nie świeciły? 2. wywala błąd na żarówkach od podświetlenia tablicy zaraz po zapaleniu po 3-4 sekundach błąd znika czy tam też mogę zastosować jakieś rezystory czy tylko wymiana na takie co oszukują fis?
  9. Miroo odpowiedział(a) na Miroo temat w 1.9TDI
    to jest czujnik temperatury silnika czy jakoś tak?? bo jesienią miałem z nim problem wywalał chck engine ale poruszałem wtyczka i błędy znikły.
  10. Miroo opublikował(a) temat w 1.9TDI
    W przeciągu ostatniego miesiąca po odpaleniu silnika i przejechaniu może ok 1 km silnik nie spadł na swoje obroty tylko zatrzymał się na ok 1 tyś po 2 krotnym przy gazowaniu wszystko wróciło do normy dziś było tak samo ale zgasiłem auto i odpaliłem i już było ok. Nie zapala się chceck engine sytuacja miała miejsce 2 razy co się może dziać gdzie szukać przyczyny?
  11. ok dzięki za info mam mate gumową w bagażniku
  12. waga to ok 12 kg pudełko czyli 240 kilo wiem że kilka pudełek dam pod nogi pasażerów ale chodzi mi też o ta podłogę w bagażniku czy ją się jakoś wyciąga?? nie chce jej zniszczyć ani złamać
  13. mam takie pytanie zamierzam przewieść płytki i chcę je załadować ok 20 pudełek do mojego avanta tylko martwię się po pierwsze ile kg mogę przewieść w bagażniku oraz czy ta podłoga wytrzyma czy ona się jakoś wysuwa może?
  14. temperatura klimy wew jest uzależniona od temp zew. jak na zewnątrz jest powiedzmy 30 czy więcej i ktoś ma 10 czy 12 to jest ok a jak na zewnątrz jest 15-20 to temp wew możne być ok 3-4
  15. jak działa mikro stycznik a tak było u mnie a bagażnik czasem się otwierał a czasem nie to może to problem z silniczkiem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=192046.0
  16. Panowie właśnie odgrzybiałem klimatyzacje i tak sci odkręciłem schowek ( z lodówką ) i problem polega na tym jak mam wsadzić ta rurkę od lodówki ma ktoś na to sposób bo wyjść to ona wyszła ale wejść już nie chce a trzeba jedna ręką schowek trzymać .
  17. jak rur np z 10 metrów plus stojak jakieś korytka do tego to 900-1000 zł wyjdzie jak tylko przez ścianę to wiadomo ze taniej wszytko trzeba zobaczyć i uzgodnić
  18. do mnie też dziś dotarły dziękuję
  19. Ile trwa i cena każdy przypadek jest inny zależy jeżeli tylko przez ścianę się wiercimy i jednostka wisi lub np stoi na balkonie itd to ok 3-5 h i koszt to ok 1000 zł ale to tak jak mówię cenę ustala się po obejrzeniu mieszkania budynku itd
  20. Fiat 126 p r 1992 -> golf II GTD 1989 -> passat B5 1.9 tdi 2000 -> obecnie audi a4 b6 1.9 tdi 2003 r
  21. Ja montuje klimatyzatory od paru dobrych lat. Więc tak jeśli chodzi o multisplity to nie polecam. Po pierwsze jeśli zepsuje się jednostka na zewnątrz to wszystkie klimatyzatory w środku nie działają i po drugie najlepiej używać kilku naraz żeby była dobra wydajność. Jeśli chodzi o markę do polecam daikin, Mitsubishi oraz coś troszkę tańszego ale dobrego to Fujitsu.
  22. Do mnie nie doszły jeszcze do kogo pisać w tej sprawie?
  23. ze zółte światła w dzień to pikuś zależy mi na oszczędzeniu ksenonu w dzień. Mam przełącznik z auto wiec chciałbym żeby po zmierzchu automatycznie włączały mi się normalne światła a w dzień te z modułu, tak żeby ustawił przełącznik na auto i go w ogóle nie ruszał da się tak?
  24. I jak się to sprawuje?? Warto to zakładać?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.