Treść opublikowana przez Miroo
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Ja mam oryginalny ksenon u siebie w audi b6 czy ten moduł warto kupować do takich lamp czy raczej odradzacie?
-
[ALL B6] oświetlenie schowka
no właśnie byłem dziś w aso i samego szkiełka nie kupi chyba skleję to moje
-
[ALL B6] oświetlenie schowka
a ja mam z lodówką
-
[ALL B6] Światła dzienne w reflektorach bi-xenon
Ja mam pytanie bo zamierzam tez zakupić ten moduł z jaka mocą w końcu zamawiać? Audi a4 b6
-
[ALL B6] oświetlenie schowka
Czy ktoś się orientuje czy można kupić samo szkiełko od oświetlenia schowka?? czy tylko całość?
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
a jak przekręcicie kluczyk to na początku tez nie migają? moje migały ale sprzedający powiedział ze tak ma być ze komputer sprawdza żarówki a później po 5 s przestawały, niestety jedna już się spaliła i szukam innych. Dajcie linka do aukcji
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
Dziś przeprowadziłem tą naprawę u siebie i po wymianie bagażnik otwiera się za każdym razem także pomogło dzięki za fotostory
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
I niestety po 4 miesiącach moje Ledy tzn jeden odmówiły współpracy. Co dziwne komp czasem pokazuje błąd a czasem nie ale żarówka i tak nie świeci zakupione na tej aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=1522597876&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.
-
Regeneracja włącznika świateł
ja też byłbym zainteresowany szablonem z funkcją auto
-
[ALL] Uszkodzenie w warsztacie a AC
To nic ze szkoda zgłoszona ja kilka lat temu żeby szybciej kasę dostać wziąłem pieniądze z ac a mój ubezpieczyciel ściągnął kasę z winnego kolizji i zniżki nie poleciały
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
Ja mam takie objawy tylko że w Aavancie ale silnik chyba ten sam dzięki za opis takie pytanie jeszcze dlaczego trzeba wymienić ta blaszkę co ze starą jest nie tak??
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
Dlaczego ma się różnić?? Ten numer co podałeś to u Gajosa płytka mocująca to jest za 17 zł
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
koło aso codziennie przejeżdżam tylko numer z etki po wklejeniu do sklepu Gajosa wyświetla że nie ma takiego
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
ok dzięki koledzy jak się ciepło zrobi to będę to rozbierał i patrzył aha czy ten siłownik można jakoś rozebrać czy nie ma sensu i szukać innego??
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
czyli muszę kupić taki klucz lub dorobić? może macie jakiś patent na to?
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
w sobotę próbowałem coś popatrzeć dlaczego mi czasami się nie otwiera klapa i tak w sumie nie dużo zobaczyłem zauważyłem tylko że : Ten siłownik co otwiera klapę po kilkakrotnym naciśnięciu klamki nie wykonuje żadnego ruchu mikro włącznik działa a cięgno tylko delikatnie drgnie posmarowałem wszytko smarem w sprayu tzn zamek klampy i cięgno siłownika ale problem dalej ten sam, Mam pytanie jeszcze o tapicerkę wyciągnąłem ją z tych 6 zatrzasków i coś ja dalej trzyma jeszcze w która stronę ja ciągnąć i co może ja trzymać?? oraz czy ktoś ma pomysł co może być przyczyną dodam tylko że jeśli mi się nie otworzy klapa to tylko kluczyk w zamek ratuje z pilota tez jej nie otworzy.
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
Zauważyłem taką rzecz jak jest zimno to bagażnik bez problemów się otwiera a jak postoi cały dzień do słoneczka to nie ma szans tylko kluczykiem. Słychać mikro włącznik ale klapa nawet nie ruszy miał ktoś coś takiego?? Za tydzień jak będzie cieplej te pewnie to rozbiorę i popatrzę co i jak.
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
Koledzy czy jak padnie ten wyłącznik to co czy jest jakiś głos po naciśnięciu klamki bagażnika?? Bo u mnie słychać taki dźwięk jak by miała się otworzyć ale niestety nie za każdym razem się otworzy.
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
Mam ochotę zakupić ta zmieniarkę http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=380177269865 Wiem że kilku kolegów ja posiada i nawet od tego sprzedającego , Czy dobrze działa ten sprzęcik? czy po zakupie na tej aukcji trzeba dokupić jakieś kabel jeszcze do concerta w B6?
-
[ALL B5] Czujnik hamulca ręcznego?
Kolego numer masz pod numerem 17 powiększ screena i będziesz wszystko dokładnie wiedział Numerek wklejasz tu http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ i masz cene i zamówić tez można
-
[ALL] Prośba o sprawdzenie numeru części w ETCE.
- [ALL B5] Czujnik hamulca ręcznego?
jeżeli chodzi o ten czujnik od kontrolki na desce ( bo nie wiem czy istnieje jeszcze jakiś inny ) to zdjęcie zamieszczam. Uploaded with ImageShack.us- [ALL B5] Zaślepka na śrubę tylnej wycieraczki
Nie lepiej oryginał zakupić w ASO za ok 14 zł nr 8D9955205- [ALL B5] Czy da sie to kupić?
ok 35 zł nowa w ASO- [ALL B5] Ramka dekoracyjna osłaniająca drążek zmiany biegów
http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ Tu możesz sprawdzić - [ALL B5] Czujnik hamulca ręcznego?