Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. a bo takie ciasne parkingi macie ale tak szczerze to jak wyszedlem z grafiki to co pierwsze na tyl i ogladalem czy wsio jest ok
  2. bardzo ladna kolorek w deche ze jeszcze ci niekt nie napisal slynnego hasla na forum "szkoda ze nie avant"
  3. furka kolorek nie masz kompasa w lusterku wstecznym ? zawias nie byl zmieniany bo jak na hameryke to dosyc nisko siedz
  4. Lukaszxxx widziany przed chwila na orlenie w widelce tankowal furaka tak jak i ja
  5. wiem tez Cie widzialem ja cie wyczailem wczoraj ok 19 na parkingu pod krokodylem i co z tym spotem ja wpadne na jakas godzinke
  6. B.ladna fajnie ze sedan i fajny kolorek jak myslisz o felach to minimum 18 mniejszych nie ma sensu bo pozniej bedziesz zalowal ze mogles kupic wieksze ale to twoja decyzja
  7. no to lipa zostalem sam ale i tak pojade
  8. chlopacy ja mam taki pomysl zebrac sie jutro o 15 na parkingu a pozniej ruszyc do rzesz na spota co wy na to ja pojade do rzesz na pewno kto sie pisze? [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 12:13_________________________________________________eee widze ze cienka organizacja
  9. to kiedy spot he?
  10. kolego 4.6T bylem przepalic samochod bo juz trawa zaroslo [br]Dopisany: 21 Maj 2011, 12:04_________________________________________________ jak sie felunek chlopacy podoba?
  11. w sumie to ja wole czarne ale srebrny tez jest git
  12. myslalem o tym ale narazie mialem spory wydatek bo cale zawieszenie z przodu wymienialem pomalutku sie wszystko zrobi najwazniejsze ze w koncu gleba jest a nie allroad jak przedtem [br]Dopisany: 21 Maj 2011, 08:21_________________________________________________teraz troche lepsze zdjecia
  13. jeszcze nie wiem mozliwe ale ladnie wyglada do czarnej felgi
  14. hmmmm no Grzes ciekawy pomysl pomyslimy :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 12:24_________________________________________________wkoncu znalazlem troche czasu wolnego nowe sprezyny H&R malowanie zaciskow (moze i zle zrobilem ale nie chcialo sie mi tego sciagac i rozbierac w drobny mak wiec pomalowalem bez rozbierania) a tak to wyglada w calosci sorki za jakosc zdjec ale sa swierze dopiero pstrykane w nocy zrobie nowe to wstawie
  15. a ja powiem ze fajnie to wyglada z ta folia ladny kolorek
  16. w poniedzialek 09.05. ok godz 14:30 kolo practikera czarne b7 2.0t nie wiem czy klubowe ale zaje...
  17. rzeszowskiego spotu nie widziales chocby zabami z nieba walilo to i tak przyjada
  18. olaboga co za organizator planuje spota pozniej rezygnuje
  19. dzisiaj ok godz 13:30 warszawska granatowy awant b5 z naklejkami klubowymi RZ...costam
  20. tiiaaaa bedziemy autka sobie prosze umyc na ten dzien
  21. tu nie chodziło o kopiowanie ale o oryginalność... Także strzeżcie się... i z lewego mi uciekać, hehe luzik lewa strona twoja prawa cie wyprzedzimy autko
  22. zarabista sprawa ten bagaznik musze taki sobie sprawic na zime bo strasznie uciazliwe jest skladanie siedzen zeby narty wlozyc
  23. fajna sztuka nie wiem czemu chlopacy sie tak uwzieli na te ? lepiej ze 2.0 gorzej jakbys mial 1.6 bo by juz nie bylo czym jechac fajny masz bagarznik na narty ile takie cudo? bo planuje cos takiego zakupic moze byc na PW
  24. ja mam dwa wydechy ale koncowe jakby ktos tam chcial
  25. cd. modow wkoncu skonczylem malowanie tych nieszczesnych felg :gwizdanie: (rant polerowany) na jednej feldze brakuje dwoch nitow ozdobnych ale sa juz zamowione :gwizdanie: dalsze mody juz wkrotce to: -gleba H&R (juz w drodze w nastepnym tyg zakladam) -malowanie zaciskow na seledynowo -wirus RSserwis +hamownia jak tylko poskladam to wszystko do kupy to wstawie foty i wkoncu pokaze sie na spocie w Rzesz bo juz dawno dawno nie bylem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.