Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Wreszcie jest .... a4b8 ;)
Nikt ci tutaj nie krytykuje auta, wypisujesz w tytule że masz s4 to ludziska pytaja co to ma wspólnego z tym modelem a ty sie rzucasz
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Przydało by się większe koło do tych hebli
-
B6 DIVISION
si, http://best-parts.pl/
-
B6 DIVISION
mam takie na sklepie
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
zresztą sezon na lato juz sie kończy także tego ....
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
nigdy nie byłem przekonany do "kolorowych" felg, ale na aucie pewnie calkiem inaczej
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Dziękuwa, a ja nawet kalendarza nie przewaliłem
-
Dziwne wskazania temperatury 1.8t
zacznij od czujnika, kostka 4 pin mniej wiecej po środku od ściany grodziowej, sam wymienisz. https://www.audiworld.com/tech/eng66.shtml
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Poprawta sie chłopy bo spoty schodzą na psy pomału
-
[B6 AVF] by Edyta
A chciałem wsadzić kij w mrowisko
-
[B6 AVF] by Edyta
Auto sprzedane to co sie ma dziać
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Ja pitole.......
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Tak smutno teraz wygłaskane wychuchane, ja to sie domyć ostatnio nie moge, co umyje to pare godzin i auto całe w "pyłkach" masakra jakaś ... u was też tak ?
-
Spinki tapicerki drzwi
powinienem miec takie zestawy spinek nowe , jak cos to wal na pw
-
Zestaw spinek osłony silnika
mam całe zestawy spinek pod osłone silnika , 30 zł opakowanie http://best-parts.pl/inne/93-zestaw-spinek-montazowych-do-oslony-pod-silnik-audi-a4-b6b7.html zdjeciem sie nie sugeruj jest tylko podgladowe, w zestawie jest 30 szt, spinki i elementy montażowe
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Tak, sklejone do qpy, dorzucone kabelki i świeco
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Nic nie robiłem jeszcze, z tyłu tylko chce gumy wyrzucić ale nie ma czasu ostatnio. Dokładki cupry i te sprawy kiedyś tam miałem ale teraz jakoś mnie to nie kręci
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
jest gnój.... a jak z policjom powiedz?
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
zwykła żarówka , jakiś "japoński"wynalazek http://allegro.pl/japonskie-zarowki-xtec-p21w-6000k-12v-efekt-xenon-i6552211569.html kupiłem na prube kiedyś , efekt fajny jak na zwykłą żarówke, po jakimś tygodniu jedna przestała świecić, myślałem że badziew i sie pewnie zaraz przepalił, a ona po prostu sie poluzowała i wypadła....
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
znaczek mi sie akurat podoba , nie dawałbym go jakbym mial jakiś mniejszy silnik pod machą, na poczatku miało byc samo "v6" ale stwierdziłem że "v" jest, "6"jest, no i "T" też jest więc tak zostało w planie jest tył obniżyć ale nie moge sie jakoś na podnośnik dostać...
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Drl
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
nie mam takiej smykałki jak ty, ciężko było....ale dałem jakoś rade
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Troche amatorszczyzny
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
szkoda troche wiadomo, ale dobra strona jest taka że nie ma duzo do roboty
- B7 Crew