Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. gdzie ta stacja? już jade
  2. bardzo fajny sedanik, pogratulować
  3. toś pojechał z tematem......, ponoć polepsza hamowanie dwukrotnie
  4. Bardzo fajne te zaciski wyszły
  5. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    wydaje mi sie że w zderzaku od strony wewnetrznej powinno byc zaznaczone gdzie i jakie powinny byc otwory pod pdc , przynajmniej tak jest w b6
  6. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    odpowietrzaj aż do skutku wszystkie zaciski, u siebie z 30 razy lecialem do okoła zanim było ok , też myślałem że nie ma nic powietrza a bąbelek jednak był
  7. tomekhxc odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    tylko jak zmienisz kodowanie na usa czyli ostatnia pozycje na "3" to tylnie stopu beda ci mrygać razem z kierunkami , wtedy zmień kodowanie jeszcze na sedana i świeci tylko przód
  8. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a jak nie to ładuj coś w deseń s4
  9. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a no byłem , wracałem z Opola do domu i ten "trup" z daleka rzucił mi sie w oczy , lakier robi robote
  10. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    55;)
  11. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wampir czy czasem to twoje auto stało wczoraj ok 15 koło Groszowic pod sklepem czy jakoś tak ?
  12. ...

    tomekhxc odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Nie bez powodu jakaś pańcia w avatarze jest a no
  13. ...

    tomekhxc odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    fajny kolorek , majtkowy róż
  14. Kamaz aku zwykłym miernikiem sobie sprawdzisz ofkors
  15. kto sie wybiera jutro ?
  16. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bix to bix nie ma co porównywać , zreszta jak dałeś na drogowe to i tak ci zarowki swiecily na caly gwizdek a nie 30%
  17. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak w nocy wyglądają
  18. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    od tego samego sprzedawcy co w linku
  19. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kupilem takie tylko że do halo , fajne są

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.