Treść opublikowana przez rysiuu
-
[B6 BKE] Wymiana oryginalnych głośników i wstawienie czegoś mocniejszego-co polecacie?
Dopóki nie stworzysz woofersom warunków odpowiednich to wszystkie zagrają dołem na poziomie fabrycznych lub nawet gorzej.
-
[B6 BKE] Wymiana oryginalnych głośników i wstawienie czegoś mocniejszego-co polecacie?
...a gdzie budżet na przygotowanie drzwi?
-
[ All B7 ] Radio,ramka i pare pytan z tym zwiazanych
Tradycyjnie żeby odpalić tył+sub po aftermarketowym radiu potrzebujesz przejściówkę miniISO-RCA http://www.bowi.com.pl/_0m/adaptor-gn-mini-iso-gt-2-wtyki-rca-audi-vw-skoda_7267t.html
-
[ALL B5] Jak założyć ori alarm?
Jeśli masz centralny zamek sterowany ori pilotem, to montujesz bezpilotówkę (seo perfect, tytan ds300r) Piloty w a4 są zmiennokodowe.
-
[ALL B5] Jak założyć ori alarm?
Nie tyle trudne w montażu i oklepane przez złodziei, co banalne do obejścia. Jeśli już chcesz wrzucić alarm, to załóż coś będzie robiło robotę np. seo dolphin lub tytan ds200.
-
[ALL B5] Alarm-po rozbrojeniu po 15 sek. sam się uzbraja
Nikt nie wspominał, że jest to ujęte w instrukcji. Widocznie jest to jakaś forma wbudowanego immobilisera, więc z pewnością da się tą opcję usunąć.
-
[ALL] Syrena w autoalarmie o 70 % ciszej
Syrenka zwykła, czy z własnym zasilaniem? Spróbuj podać +12 bezpośrednio z akumulatora. Będziesz wtedy mógł stwierdzić, czy to wina syrenki, czy sygnału ze sterownika/alarmu
-
[ALL B5] Alarm-po rozbrojeniu po 15 sek. sam się uzbraja
Przy sprawnym alarmie i reszcie elektryki w aucie tak nie powinno być. Nie wiem jak to jest w pierwszym przypadku (uzbrojenie po 15sek), ale uzbrojenie po 30sek. od otwarcia auta przypomina rearming. Żeby zadziałał rearming, to po otwarciu pilotem przez owe 30sek. centralka nie może dostać sygnału z krańcówek. Skoro u Was alarm się uzbraja mimo otwarcia drzwi, to szukałbym raczej w tym kierunku. P.S. Jak rozumiem chodzi o pełne uzbrojenie alarmu, a nie tylko zaryglowanie centralnego zamka?
-
[ALL B6] Problem z światłem stop
Zakładając poprawny montaż instalacji alarmowej, nie powinna ona mieć związku ze światłem stopu, więc tak jak napisał kolega robert. zVAGować. Jest jakaś zależność między samoczynnym uaktywnieniem się alarmu, a nieświecącym stopem? Napisz model alarmu, który masz zainstalowany. Jeśli to nie chińczyk za 5złotych z aledrogo to powinien mieć pamięć wywołania alarmu. Co ułatwi diagnozę problemu. Najczęściej winne są wyłączniki krańcowe w drzwiach/masce/klapie oraz czujniki dodatkowe (ultrasy, wstrząsówka itd.)
-
Dach w Audi A4 B6 Cabrio otwierany z pilota
Jaki jest koszt samej centralki sterującej gotowej do montażu?
-
[ALL] Tuner telewizyjny - montaż
gnd to masa, a sygnały can'owskie masz opisane na obudowie radia
-
[B5 AFN] Proszę o ocenę dystansów z allegro.
For o tej tematyce jest od cholery, tylko człowiek nie posiadający elementarnej wiedzy z zakresu elektryki nie jest w stanie przefiltrować wypowiedzi w nich zawartych i wówczas pojawiają się wpisy jak Twój. No offence. Prostując: Umieszczenie zwrotki w takim czy innym miejscu, na takim czy innym odcinku wzmacniacz-przetwornik nie ma żadnego wpływu na - jak to nazwałeś "jakość dźwięku".
-
[B5 AFN] Proszę o ocenę dystansów z allegro.
Skąd takie stwierdzenie? W ogólnym rozumieniu długość drogi wzmacniacz-przetwornik jest jednakowa bez względu na miejsce wpięci zwrotki. Jedynie przy montażu zwrotnicy blisko przetworników oszczędzamy na przewodzie.
-
[B5 AFN] Proszę o ocenę dystansów z allegro.
Zwrotki wrzuć pod deskę rozdzielczą - miejsca w p....u.
-
[ALL] Video na navigation plus - adapter, czy pasuje?
No problemo
-
[ALL] Video na navigation plus - adapter, czy pasuje?
http://www.martos.com.pl/oferta.php?pageNum_produkty=0&totalRows_produkty=23&kat=Kab&id=2&tryb_wysw=zdjecia
-
[ALL] Video na navigation plus - adapter, czy pasuje?
Tak
-
[ALL] Video na navigation plus - adapter, czy pasuje?
TV free to odblokowanie możliwości wyświetlania obrazów na fabrycznej navi podczas jazdy.
-
[ALL] Video na navigation plus - adapter, czy pasuje?
Podejść podejdzie, ale ten fejsik (chyba) nie ma opcji TV free. Chyba że masz już zdjęta blokadę to jest to bardzo dobra oferta. Jeśli nie to ma takie cuś MA-BOX² ADAPTER AV VOLKSWAGEN, AUDI http://www.martos.com.pl/oferta.php?pageNum_produkty=0&totalRows_produkty=9&kat=Admulti&id=1&tryb_wysw=zdjecia + odpowiedni kabelek do navi plus (ze sterowaniem zewnętrznym dvd/tunerem z poziomu navi lub bez sterowania)
-
[B5 AFN] Proszę o ocenę dystansów z allegro.
Ile masz pesos, pod czym będą grały, jakieś preferencje?
-
[B5 AKN] Alarm -pobiera dużo prądu
Bez pomiaru miernikiem niczego się nie dowiesz. Zmierz ile pobiera mA na wyłączonym alarmie, ile na załączonym. Jeśli masz syrenę z własnym zasilaniem, to pomiar również przeprowadź z podłączoną i odłączoną syreną. To samo (jeśli posiadasz) z dodatkowymi czujnikami (ultrasy, wstrząsówka, położeniówka itd). Co do zakupu nowego alarmu, odezwij się na PW
-
[B5 ADP] Domykanie szyb (nie zamyka do końca)
Krzy0 Jak przestawi na pneumata to szyby będą się też otwierać przy otwieraniu c.z. bondzias Musisz ustalić jaki to model, wygoglować instrukcje programowania i zaprogramować/wydłużyć czas impulsu zamknij na 10-15sek.
-
[ALL B5] Automatyczne zapalanie świateł mijania
Mam w ofercie AWS'y. Więcej info po kliknięciu w odnośnik w moim podpisie.
-
[ALL B5] Radio pobiera z dużo prądu-pada akumulator
Skoro nie pamięta ustawień, to na 100% masz podpięte na odwrót.
-
[ALL B5] Glośnik niskotonowy do A4 z zestawem Nokii
AudioBas czyli K@mil z SCA? 8ka trzęsienia nie zrobi, ale do jazu, bluesa będzie jej w sam raz (cały czas mówimy o Avancie) Fakt IT potrzebuje troszkę więcej niż AS, ale moro99 Nie, że się czepiam, ale coś szybko ci się zwiększył budżet. Klepiemy posty tylko po to, by pobudzić Twoją fantazję?