Treść opublikowana przez rysiuu
-
[ALL B5] Początek projektu CA
Sygnałowe pociągnij prawym
-
[ALL B5] Jakie głośniki i przewody
Tak
-
Jaki wzmacniacz ?
http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,242,251&kid=251&pid=1829
-
[ALL] Jaki subwoofer pod wzmacniacz 400w rms?
Lozzz. Reszta na pw
-
Jaki wzmacniacz ?
Bierz XT, a zaoszczędzone 300zł zagospodaruj w poprawne zrobienie drzwi/lepsze/kable/wytłumienie bagażnika
-
Jaki wzmacniacz ?
Zdecyduj się, bo rozrzut budżetu oraz stanu wzmacniaczy (nowy/używany) masz spory. Robiłem auto na m12 (zamknieta ok 35L) + re audio xt 800.2v2 (US ampsy są teraz pod markę re audio) i pod względem ciśnienia i dynamiki nie można było temu zestawowi nic zarzucić.
-
[ALL] Jaki subwoofer pod wzmacniacz 400w rms?
...no jak kto!?
-
[ALL] Jaki subwoofer pod wzmacniacz 400w rms?
+ paczka b-r ok 55L, port 10x28cm (strojenie skrzynki ~35Hz) i mięcha na pewno nie zabraknie.
-
[ALL B5] Concert + Adapter AUX-IN problem
Ciężko powiedzieć co jest przyczyną. Nie masz do mnie daleko, więc podjedź. Wrzucę adapter z mojej oferty. Zobaczymy czy jest tak samo.
-
[ALL B5] Problem z podłączeniem radia
Nie wiem jak to prościej napisać. Jeśli nie wiesz ocb to daj zarobić komuś kumatemu i ciesz się że nic nie uwaliłeś.
-
[ALL B5] Jaki wzmacniacz ?
Lepiej dołożyć kilka złotych i kupić coś co faktycznie ma 250 w rmsien, niekoniecznie nowego. Ten blau to burczybas, a niedostatek mocy jeszcze pogorszy tą sytuację.
-
[ALL B5] Problem z podłączeniem radia
Aaaa to trzeba było od razu pisać że ten jvc ma iso wbudowane w dupe radia. W takim razie musisz dołozyć pin do złącza ISO instalacji auta. rozpiska kostki ISO http://mackuz.bolinko.org/is/img4/1134910919_kostka_iso.jpg Na pozycji 5tej masz remotke w standardzie ISO P.S. Z tego samego pinu ciągniesz zasilanie do separatora antenowego.
-
[ALL B5] Problem z podłączeniem radia
- [ALL B5] Problem z podłączeniem radia
Niebieski przewód wychodzący ze złącza radia do złącza ISO- [ALL B5] Problem z podłączeniem radia
O jaką złączkę z JVC ci chodzi, skoro ISO już podłączyłeś? W ISO masz na niebieskim przewodzie remotke i tam wpinasz się czerwonym z przejściówki miniISO->RCA- [ALL] Jaki subwoofer pod wzmacniacz 400w rms?
Z czego będzie te 400rmsu? Zejście czyli 12tka w B-R?- [ALL B5] Włącza się alarm
Wysoka temp. w aucie może zakłócać działanie ultrdźwieków, warto wtedy zmniejszyć czułość ultrasów na centralce- [B6 AWA] Jak wyłączyc alarm? POMOCY
Dokładane alarmy (nie wszystkie) też mają opcje uzbrojenia alarmu bez czujników dodatkowych.- [ALL B5] Od kiedy jest instalowana kontrolka "check engine"
Żeby uciąć niektóre spekulacje raz na zawsze. Każdy samochód ze złączem diagnostycznym posiada "czeka", który sygnalizuje błąd w obwodzie danego sterownika. Skąd mielibyśmy mieć wiedzę, że np lambda szwankuje? To, czy kontrolka odpala się po przekręceniu zapłonu i gaśnie po odpaleniu silnika zależy od wsadu, jaki jest w oprogramowaniu systemu samodiagnozy. W wielu modelach czek odpala się po zapłonie, bo sterownik wyświetla błąd czujnika indukcyjnego prędkości wału korbowego. Oczywiście zaraz po odpaleniu gaśnie, bo czujnik podaje impulsy. Z ciekawości przyjrzę się kontrolce w b5, jak tylko trafi się jakaś robótka.- [ALL] Domykanie szyb z pilota
Można spróbować ją uratować, ale to będzie wiadomo dopiero po autopsji. Jeśli nie masz nikogo łebskiego od takich rzeczy, możesz go podrzucić do mnie.- [ALL B5] Włącza się alarm
Odłącz ultrasy od centralki alarmu, chyba że masz możliwość uzbrojenia alarmu bez dodatkowych czujników. Jak będzie siedział cicho to masz odpowiedź.- [ALL] Radio Concert by Blaupunkt - brak kodu - pomożecie??
Zdjęcie kodu to 60-70zł- [ALL B6] Mozolne dłubanie mojego Avanta
Mówisz - masz- [ALL B6] Mozolne dłubanie mojego Avanta
Posłuchasz za jakiś czas i sam stwierdzisz. Różnica jest ogromna. Tak jak w przypadku seksu z gumka i bez. Porównanie może niezbyt na miejscu, ale bardzo dobrze obrazuje skale.- [ALL B5] Jaki autoalarm do A4 B5 ?
Zamontuj seo dolphin, zapewniam że zapomnisz o kłopotach z autoalarmem - [ALL B5] Problem z podłączeniem radia