Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. No Meguiar's zamówiony teraz moja kolej na zabawy z lakierem
  2. mnie również II zmiana
  3. No Czester po fotkach efekt super Dzisiaj ja zamówię pare rzeczy do swojego auta o ile nie będzie "oczekiwanie na dostawę" ale nie powiem maszyna by sie przydała bo ręcznie zapierniczac too
  4. no i właśnie co troche inna opinia No nie wiem czy 275W mocy ciągłej bedzie ledwie pukać
  5. Dzisiaj po godz. 7:00 srebrne B6 sedan blachy SK na Pszczyńskiej (jechał w kierunku Giełdy Samochodowej a ja za nim) Ramki klubowe z wpisanym nikiem (ciężko było dojrzeć jaki)
  6. Wzmacniacz hula Sub i kondensator upatrzony ino kase szykowac i montowac w furkaczu
  7. Musze obczaić bo zdjęcia pokazują że kabel remote wychodzi bezpośrednio z radia. Ale dzięki za pomoc
  8. Poszukałem na necie i ponoć moje radio ma wyprowadzone kabelek do podpięcia Remote (Pioneer KEH-6900R-B DolbyB) To jeśli go nie podepne to wzmacniacz mi sie nie wylaczy po wyjeciu kluczyków ze stacyjki?
  9. Piecyk jest jutro montaż jeśli padać nie będzie bo auto pod chmurką stoi. Ramkę klubową mam wiec rejestracja dzwonic nie bedzie a sama ramka poklejona uszczelką do okien [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 18:04_________________________________________________ o co chodzi z żyłą sterującą w przewodzie sygnałowym RCA z radia do piecyka? Gdzieś mi się obiło że ma ona za za zadanie załączać wzmak wraz z radiem ?? Do wzmaka wiem gdzie wpiąć ale ale instrukcja montażu samego radia jakoś pokrętnie to tłumaczy (albo ze mnie taki tłuk ) wiec chyba mam się w kostkę wpiąć?
  10. w planach też jest kondensator 1F Dietz'a wjedzie razem ze skrzynką
  11. O to mi się rozchodziło. Dzięki chłopaki musze jeszcze zorientować się jakiego przekroju przewód do suba jest wystarczający.
  12. Planuje kupić JBL GT5-12 w zamkniętej obudowie o głośniku 30cm.[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 12:48_________________________________________________http://allegro.pl/skrzynia-cisnieniowa-mdf-jbl-gt5-12-30cm-1100w-i1793336227.html
  13. Zastanawiam się czy kupić subwoofer z bass reflex czy skrzynie zamkniętą bo to ponoć róznica jakiej muzyki się słucha więc do muzyki klubowej lepsza jest skrzynia zamknięta czy z bass reflex?
  14. Jadę ja Tomek, mam taki tak jakby imbus , kup sobie końcówkę służącą do kucia dla młota udarowego, są to tzw. SDSy, ucinasz końcówkę, nakładasz nasadkę + przedłużkę i masz to samo co imbus, a wytrzymałe w ciul, generalnie to trudno o taki imbusik Spoko Pucol ojca poprosiłem to pożyczył z jakiegoś warsztatu od znajomego ale musze szukać używanej półosi bo uszkodzony jest wieloklin i nie moge nabić nowego przegubu ;(
  15. siemano Ma ktoś pożyczyć imbus nr. 14? Musze odkręcić śrubę w piaście żeby przegub wymienić. Wszędzie widnieje śruba z łbem 6-kątnym (nawet w zestawie mam taką nową) a tu masz imbus ktoś wkręcił
  16. e tam piją degustacja dokladnie tak zem degustowal tydzien temu z kuzynem, ze podpieralem sciane i podobno mowilem do niej "ty kur**" i do bylej laski dzwonilem czego specjalnie nie pamietam i nie wiem czemu rano mnie nogi bolaly
  17. starzy wyjadacze powiadają że kiedyś było więcej ja jezdze na spoty troche ponad rok i tak zawsze bywa kilka czasem kilkanaście aut

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.