Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mam mętlik totalny Podoba mi się mimo wszystko ta grafitowa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
B7 w q nie kupię w moim budżecie a jednak rezygnuje z kupna b6 żeby mieć quattro ale starsze o kilka lat auto. Więcej już nie doloze więc pozostaje oska.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiesz jak ktoś jest przyzwyczajony do wypasu to się wam nie dziwię. Ja mam wręcz odwrotnie Audi golas, Skoda golas. W rodzinie nikt nic bogatszego nie ma to jak się miałbym do tego przyzwyczaić żeby psioczyc że tego nie ma, tamtego nie ma [emoji14] Jak siadlem nawet do tej wg was tylko gołej B7 to mi się podobało to co widzę bo jest mega przeskok od B5
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurde a co innego żeś pisal [emoji14] macie szajbe na punkcie wypasu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To tym bardziej kupuj z lepszym wypasem. Jeśli przebieg ori, a znając Twój styl jazdy to ta skrzynia jeszcze 200tys spokojnie pojedzie. To już nie ten badziew co w B6, zapytaj Bart-Sa jak nie wierzysz... Gadał mi ze auto przyjechało 3 miesiące temu i żona jeździła nią. Kupił A6 i teraz A4 chce się pozbyć. Podobno dwumas nowy i trzeba zmienić olej w skrzyni.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Golasa to ja mam B5 [emoji14] Ja nie jestem przyzwyczajony do jakiegokolwiek wypasu. Dla Ciebie to golas. Ja przez określenie golas rozumiem szyby na korbe, brak klimy, totalny brak S-line Jakby tam były placki stołki, zwykle ori radio, kiera to sam bym powiedział ze d*pa bo golas
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czerwone jest wspolpracownika bo chce zmienić na B7. Cena można powiedzieć że ta sama wychodzi. Nie wiem czy brać starsze na rzecz S-line zew. który i tak w czerwonej jest dolozony Kolega z pracy ma paska 2.0 tdi na pd i wymieniał wtryski w ramach akcji serwisowej i sobie chwali.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Raczej wezmę to B7 grafitowe. Czarna odpoada przez automata. Nie chcę kiedyś robić swapa skrzyni bo sam Miszel mi mówił że może się zepsuć tą skrzynia. Był dylemat jak mi pokazali czerwone B6 AVF po programie oska 2x s line czarny sufit no ale 2003 a B7 jest 2007 tak więc różnica 4 lat to już sporo.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pooglądaj od Tolka B7 Szkoda ze nie Avant ale obejrzeć mogę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja wiem ze szału nie ma ale mój budżet kończy się na 30k i tego progu nie przekrocze bo i tak zakładałem kupić B6 do 25k. Tak więc mój budżet na jakiś mega wypas w B7 nie wystarczy.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli pewnie tak jak było w B6 czyli kiera i galka w perforowanej skórze + stołki kubelki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hamer jest gdzieś spis wyposażenia wnętrza w B7 w pakiecie S-line? Jakoś nie mogę znaleźć a pisałeś ze tamta grafitowa ma niepełny S-line- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra jadę jutro zaraz po pracy obejrzeć dwa auta- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
...jak będzie tak dalej rozważał, to prędzej wejdzie a4 b10 Tomek...za dużo kombinujesz. Ja z tych Twoich postów dawno wiem czego szukasz, aTy dalej sobie strzelasz "w kolano" Jak jesteś taki dobry to pisz Ps. Coś czuję że będzie beka xD beSiedem, bo szukasz auta młodego no i myślę że na tym pozostanę. Teraz tylko coś ciekawego trafić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Poczekam na jakieś konkretniejsze info co do tej 1.9- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ma jeszcze przyjechać 1.9tdi z 2006 oska, skory, xenon Dajcie link bo coś znaleźć nie mogę :/- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też jestem zły o tamtą srebrną z jasnym środkiem. Jakbym wpadł na to czy mogę rezerwować przez telefon to bym tak zrobił bo nie mogłem wtedy pojechać i się sprzedała tego samego dnia co Stanley kupił swoją- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I bardzo dobrze B7 w sedanie słabo wygląda Mi tam się jeszcze podoba sedan B7 takie B6 totalnie mi nie leży. Avant ma być i koniec- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To nie w brd czasem glowice pekaly? Bo coś czytałem i nie pamiętam. Ale u mnie podstawowy warunek to avant- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ok 30k- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak dobrze pamiętam to ok 209 tyś serwisowana do końca. Wg. tego co Stanley znalazł to półtora roku temu miała wymieniane turbo w ASO Hamer nawet taka była by o niebo lepsza od mojego golasa....- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ta ma przyjechać o 19:00 bo gadałem z nim dopiero co. To jest to 2.0 BPW- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co znaczy chyba ? Ty powinieneś znać każdy detal tych sztuk i albo z jakiś powodów Ci nie pasują albo już powinieneś o 7 rano dzisiaj być u niegoWidziałem obie na fotkach. Z wypasu są identyko To co Ty jeszcze robisz przed kompem ?no chyba że czekasz aż ktoś je kupi Ja do niemiec często zbierałem się i po godzinie już byłem w drodze A Ty tak jak byś chciał kupić ale może jednak nie do końca teraz Ja wiem że nie chodzi o to żeby pochopnie auto kupować ale mając takiego człowieka i widząc że cos sensownego przytargał ja bym nie wytrzymał i tego samego dnia je u niego oglądał Tą jedną z tych B7 co mi wysłał fotki i vin to ja już sprawdziłem i ma mi ją przytrzymać i dopiero dziś ja przywieźli a miałem co innego do załatwienia - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE