Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. Wihajster odpowiedział(a) na rkowalski1 temat w 1.8TFSI
    Tylko bagnet serwisowy prawde powie. Poza tym wlewa sie 4,6
  2. 1,6bara za mało. Koło 6bar powinno byc w spoczynku
  3. u mnie 3,99 Pb 95
  4. a to ciekawe Na pewno nie może byc używany. Jak już to używany ale trzeba go "wyczyscic" a tego w domu nie zrobisz no chybą,że masz czym.
  5. po lifcie każda b8 ma
  6. pewnie uszkodzenie klucza. Sprawdz czy odpala ze slotu
  7. te nity musisz wyjac
  8. Wihajster odpowiedział(a) na Jassper temat w 2.0TFSI
    Silnik Plik etykiet: 06H-907-115-CDN.clb
  9. Wihajster odpowiedział(a) na Jassper temat w 2.0TFSI
    według tego co wkleiles to jest silnik CDNC
  10. Wihajster odpowiedział(a) na kojot692880745 temat w 1.9TDI
    żle ustawiony kąt wtrysku
  11. jaki ma sens kupowac kabel?? Przeciez to nie opłacalne
  12. da sie zakodowac używany pilot z innego auta. Jeżeli chodzi o transponder to jest schowany z reguły pod białą pokrywką .
  13. krzywe piasty
  14. przede wszystkim nie jeździć na rezerwie to głównie zabija te pompy
  15. czyli wychodzi na to,że sie odkręcił i dlatego wypadł
  16. ale jak wypadł?? Przeciez on jest przykręcany.
  17. Wihajster odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    praktycznie w tej chwili nie do zdobycia
  18. T o ciekawe bo w audi jest stronic a w BMW tip zf8hp a mówią,że tip wolniejszy
  19. Wihajster odpowiedział(a) na proarnes temat w 2.0TFSI
    ile razy wymieniłes olej do tych 30K?
  20. jak nie musze dolewać od zmiany do zmiany więc nie ma sie co stresować A co do stylu jazdy nie daje w palnik ale lubie dynamicna jazde
  21. Jeżdżę na Liqui Moly Synthoil High Tech 5W40
  22. mój polift ma aktualnie przebieg 55k km i od zmiany do zmiany bez dolewki choć na MMI, z max zejdzie do min ale nie prosi o dolewke.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.