Treść opublikowana przez Wihajster
-
Eksploatacja 2.0tfsi - 2014
-
2.0TSI CAEB, CPMB
łancuch i tiptronic
-
2.0TSI CAEB, CPMB
CPMB to auto z US poprawiony silnik z jednym wariatorem
- 2.0TSI CAEB, CPMB
-
gdzie dorobić kluczyk do A4 B8 ?
Jak na to, czy będzie działać to będzie.Przy ubezp AC bo zakładam,że takie masz ile kluczy jest zapisane w polisie?
-
gdzie dorobić kluczyk do A4 B8 ?
max 900zł u nas poza ASO
-
Jakie opinie macie z wersji silnika na USA ?
Silnik i skrzynia sa jak dla mnie świetne. Żadnego problemu z olejem. Wybrane roczniki przez Ciebie sa na pewno ok.
-
Skradzione
no chyba tak...
-
Skradzione
AC +GAP i niech biorą kiedy chcą ?
-
Spalanie w 1.4 TFSI
co Ty gadasz.nonstop 140-150 i zadnych mandatów
-
Awaria po zamontowaniu aku
8K0 907 064 CT pasuje
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
najlepiej ori z polifta
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
odme sprawdz a nie od razu remont...
- Pompa paliwa
-
Pompa paliwa
-
Jaka turbina? Wersja USA 2.0T
Na pewno zmienia
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Moduł centralnej elektryki MCE
- Świece Żarowe
-
Świece Żarowe
lato i sprawny motor ?
-
Drgania w kabinie przy około 120km/h
kolega wyzej wkleił temat poczytaj
-
Drgania w kabinie przy około 120km/h
wymien banany na polift i z głowy
-
Pytanie w sprawie kluczyka A4 B6
tak oczywiscie tak
-
Klimatyzacja nie chłodzi przy wysokich prędkościach.
od tego tez bym zaczął
-
dorabianie kluczyka "scyzoryk" 3przyciski
masz w dziale DIY opis
-
dorabianie kluczyka "scyzoryk" 3przyciski
tak