Treść opublikowana przez Wihajster
-
Klimatyzacja nie chłodzi przy wysokich prędkościach.
spróbuj czy działa normalnie przy obiegu wewnętrznym.Jak działa dobrze to wina klap.
-
Szron na rurce z klimatyzacji
jak jest szron to za mało czynnika wychodzi na to ,ze gdzies ubywa
-
Przednie lampy USA + osprzęt
można
-
1.8 tfsi tpms , parking brqke, esp, epc :/ help
to jest czujnik jakosci powietrza.Pewnie wypadł z uchwytu.Musisz go wsadzic tam gdzie ta"siatka" widoczna na zdjeciu
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
świetna skrzynia sto razy bardziej wytrzymała od stronoic-a
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
w koncu skończą sie kłopoty ze skrzynia biegów
-
1.8 TFSI. Czy warto ?
lubisz przeplacac widze
-
Zatrzaśnięty kluczyk... POMOCY
Dorobić sam grot który sie wkłada do obudowy i trzymać w domu w razie "W" koszt około 80zł komplet a najlepiej 2 klucz okolo 700zł
-
Wymiana klocków tył w A4 B9
cofasz tłoczki vcds
-
Wymiana świec w Audi A4 B8 2.0 TFSI
wykręcic i wkręcic nowe tyle filozofii
-
Zatrzaśnięty kluczyk... POMOCY
nie możliwe,że nie ma nikogo na miejscu kto otworzy ci auto w rozsądnej kasie...
-
Zatrzaśnięty kluczyk... POMOCY
tak...
-
Zatrzaśnięty kluczyk... POMOCY
nic to nie da bo potrzeba specjalnego narzędzia ?
-
Zatrzaśnięty kluczyk... POMOCY
otwieram to auto w kilka min bez uszkodzenia zamka no ale mieszkasz za daleko ?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
i to jeszcze polift...dziwne
- Spalanie w 1.4 TFSI
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
NGKPFR7S8EG 1675
-
Spalanie w 1.4 TFSI
chyba z górki ?
-
Jednostrefowa z nawiewem na kanapę?
raczej czary mary
-
Co to za komunikat???
chcesz zeby dostał zawału ? Dobrą uzywke kupi za 1,4 ceny ?
-
Co to za komunikat???
trzeba wymienic czujnik poziomu
- Kluczyk z b8 do b6
-
Czy Opony Apollo są dobre???
do taczek sie nadaja ?
-
Sieć Play i zasięg.
ale ja nie rozumiem o czym Ty piszesz. Przecież masz zasięg 4 sieci wiec jak play ma słaby zasięg to przełącza sie na inna. ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pisz do DZIK-a na forum