Treść opublikowana przez MiruK
-
Kodowanie doświetlania zakrętów w Audi A4 B9
o widzisz, o tej opcji nie wiedziałem
-
Kodowanie doświetlania zakrętów w Audi A4 B9
Mam ledy bez matrixa i opcja doświetlania jest fabrycznie włączona, co więcej zauważyłem że jak jadę wąską drogą (koło krzaków lub płotów) to czasem nawet jadąc prosto same się podświetlają na boki, a po czasie przygasają.
-
Co ile wymiana rozrządu w A4 B9 2.0TDI?
Dębica - Ropczyce - Mielec, wszędzie mam podobnie:)
-
Co ile wymiana rozrządu w A4 B9 2.0TDI?
Ja mam w swoim już 190tyś. przejechane na orginale i szukam kogoś na podkarpaciu kto by mi to fachowo ogarnął, polecicie kogoś ?
-
Dziwne dźwięk podczas pracy silnika 2.0TDI w A4 B9
Podobnie terkotało mi w B6 jak wyłączyłem klimę, przejeździłem tak z 50 tyś km i sprzedałem z tym
-
Audi A5 B9 sportback - glacier metalic
Moim A4 ( 190 KM ) też idzie takie spalanie zrobić, ale trasa musi być spokojna, bez korków, przyspieszeń, hamowań i nie po górach
-
Android Auto bezprzewodowo
Mam jeszcze pytanko na jakich MMI sprawdzaliście te boxy ? Myślę że może być też różnica pomiedzy mały a dużym navi bo tam są różne rozdzielczości i proporcje ekranu. Zakupiłem aawireless i ten box wreszcie zadziałał, choć nie bez problemu bo trzeba było włączyć tryb passthrough w ustawieniach.
-
Android Auto bezprzewodowo
Próbowałem wszystkiego i niestety mogę powiedzieć że Carlinkit CPC200-CP2A nie działa na MMI Plus, w Peugeocie zadziałał bez problemu. Chyba muszę szukać AAWirelessa bo inne nie wiadomo czy zadziałają
-
Android Auto bezprzewodowo
Przyszedł mi dziś zamówiony Carlinkit 4.0 CPC200-CP2A i niestety d*pa z Android Auto (na iphonie nie sprawdzałem bo nie mam). Wszystko się łączy ( BT i WiFi) ale mam ciemność na MMI, po prostu czarny ekran Na stronkę konfiguracji (adres:192.168.50.2) też nie wbije. Próbowałem na dwóch telefonach (android 11 i 12) jest tak samo. Teraz pytanie czy jest zepsuty czy ten model nie działa z A4 B9 ? Sprawdzał ktoś u siebie ? Do ustawień boxa udało mi się dostać, ale niestety wypróbowałem chyba wszystkie możliwości i po podłączeniu się telefonu do carlinka zamiast wyświetlać na MMI pulpit AA mam ciemność, dźwięk przelatuje.
-
Panel manualny a/c (zima)
Też jak nie trzeba jeżdżę na wyłączonej (na pewno auto wtedy mniej spala), w zimie potrzebna tylko do odparowania szyb. Zastanawia mnie natomiast czym różni się ustawienie AC ON od AC ECO, ktoś potrafi dokładnie wytłumaczyć ? Z tego co zauważyłem to na ECO jakby słabiej chłodzi, ale jak to działa pod względem technicznym, bo przecież temperaturę ustawia się oddzielnie
-
Android Auto bezprzewodowo
którego używałeś , Carlinkit czy AAWireless ? Z tego co czytam to urządzenie łączy się z telefonem za pomocą bluetooth, czy to urządzenie przejmuje rozmowy telefoniczne po bluetooth? (bo przecież wtedy bluetooth samochodowy nie ma połączenia z telefonem)
-
Jakie głośniki na wymiane ?
Wymieniłem na 8W0035415A , spasował bez problemu, cała operacja zrobiona w 15 minut i gra elegancko. Stary głośnik był jakby zatarty, przy ruszaniu membraną coś w nim tarło
-
Spalanie 2.0 TDI quattro
Wszystko zależy od stylu jazdy, można średnio zejść w okolice 5l/100km , a można zrobić ponad 8l/100km. U mnie w ośce na oponach R18 245/40 średnią długodystansową mam 6l/100km
-
Ograniczenie prędkości w Audi A4 B9 2.0 TDI
Nie spodziewam się jakiegoś wielkiego przyrostu mocy, już jest nieźle, tylko te 210km/h na autostradzie czasem brakuje, szczególnie że auto do tej prędkości dochodzi całkiem żwawo. Trochę przypał jak stara B6 1.9 TDI mi odjeżdża
-
Ograniczenie prędkości w Audi A4 B9 2.0 TDI
Niestety nie widzę nic na ten temat. hmmm... chyba że to to: "Ostrzeganie / ograniczanie prędkości 6Y2 ogranicznik prędkości"
-
Ograniczenie prędkości w Audi A4 B9 2.0 TDI
Wychodzi na to że taki model mi się trafił, chyba to przyspieszy korektę programu Ciekawe czy można to jakoś sprawdzić po VIN'ie ?
-
Ograniczenie prędkości w Audi A4 B9 2.0 TDI
Raczej niczego na manetce nie tykałem, tylko była w pozycji ON (do kierowcy). Jest przycisk LIM ale się nigdy nim nie bawiłem. Może domyślnie jest ustawiony na 210km/h, tego nie wiem, ale wydaje mi się że była by jakaś informacja na blacie gdyby to było włączone (coś jak po włączeniu tempomatu), a tu nic mi się nie wyświetliło.
-
Ograniczenie prędkości w Audi A4 B9 2.0 TDI
Uuuuuu :/ słyszałem że w amerykanach takie historie, ale żeby w samochodzie na Europe ? ( samochód z rynku holenderskiego). Pewnie Vcds'em tego nie ogarnie? Czy przy modyfikacji programu to da radę ściągnąć ? (Myślę o przejażdżce do Gregora)
-
Ograniczenie prędkości w Audi A4 B9 2.0 TDI
Panowie nie wiem czy piszę w dobrym dziale, jak by coś proszę przenieść ale do rzeczy. Pierwszy raz odkąd mam samochód miałem dziś okazję przetestować co potrafi na "autobahnie". Samochód dobrze jedzie, ale licznik zatrzymuje się na 211km/h i ani kilometra więcej. W sumie to dopiero po jeździe skapłem się że włącznik tempomatu był na włączony (dźwignia w stronę kierowcy), ale nic na nim nie włączałem. Czy mogła to być wina tempomatu czy mam jakiś kaganiec założony na 210km/h ?
-
Jakie głośniki na wymiane ?
Głośnik rozleciał się na dobre, strasznie charczy i muszę go wymienić ale nie wiem dokładnie co tam siedzi. Czy ktoś może podesłać jakiś numer głośnika z przednich drzwi , ewentualnie fotkę. Patrząc po ogłoszeniach to głośników jest kilka rodzai, w aucie mam Audi Sound System (z subwooferem w bagażniku).
-
Zabudowa/Dołożenie subwoofer’a ?w wnękę błotnika AVANT
Jeśli mam subwoofer we wnęce to czy zmieści mi się tam dojazdówka? Obecnie mam zestaw naprawczy i miałem zamiar dokupić koło dojazdowe, ale właśnie się skapłem że tam jest głośnik :/
-
Odblokowanie filmów
U mnie to służy do puszczania dzieciom bajek z karty SD (odtwarza x264 w rozdzielczości max 720p)
-
Odblokowanie filmów
Jak dobrze poczytasz to forum (na którym znajdziesz też namiar na niemieckie forum gdzie wszystko jest pięknie opisane) to prawdopodobnie nie będziesz potrzebował żadnych kabelków (zależy jakie masz MMI w samochodzie), być może tak jak w moim przypadku wystarczy karta pamięci SD i troszkę czasu Podpowiedź poszukaj hasła: M.I.B.
-
A4 B9 2.0 tdi 150km s-tronic
@gregor10 mógłbyś mi wycenić zrobienie softu silnika + skrzyni s-tronic w A4 silnik DETA . Nie mam jakichś specjalnych wymagań, oby było bezpiecznie i skrzynia nie puszczała do tak niskich obrotów. Bardzo proszę o info na priv, do Jasła mam nie daleko
-
Ubywanie płynu chłodniczego
Ja już myślałem o pękniętej głowicy , uszczelce pod głowicą , chłodniczce itd...