Treść opublikowana przez basik9634
-
czy to przepustnica cos nie teges
056133063H taka powinna być a ja miałem używkę 086133063 i taką założyłem wiec sadze ze ona ma inne parametry dlatego to szalało
-
Problem z obrotami
u mnie falowały obroty z kilu powodów rozjechała sie mapa benzynowa ale mi zrobiło sie przez złą instalacje gazowa potem padła przepustnica i tez baranina z obrotami ale jak wymieniłem przepustnice to jak ręką odjol nawet nie drgnie skazówka oczywiście ważna jest adaptacja przepustnicy jak będzie sało gdzieś lewe powietrze tak samo obroty beda falowały przepływomierz tez ma wpływ na obroty jesli będzie pokazywał złe wartości proponuje wybrać sie do jakiegoś speca co ci posprawdza wszystkie wartości silnika nawet czas wtrysku bo jak masz opóźniony czy przyspieszony może źle chodzić
-
co to za kable z wtyczka?
a to teraz juz rozumiem naprawdę nie wiedziałem o co biegało ale naszczescie takich ekscesów nie robiłem śnieg był z przyczyn takich ze sporo mi na ulicy nawiało a ja sie aby przez to przedarłem
-
co to za kable z wtyczka?
co miało oznaczać to zdanie "jak ci rękaw nie wyjdzie" można troszkę jaśniej a naśmiewanie to marna pomoc jeśli to ci sprawia ubaw kolego"RS" to sobie datuj to pisanie ---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ---------- beksie wyjaśnij mi to
-
co to za kable z wtyczka?
jaki rekaw nie wyjdzie nie rozumiem
-
co to za kable z wtyczka?
witam właśnie dzis zobaczyłem dziwne kable przed chłodnicą klimy za zderzakiem wygląda jak by nie bylo do niczego podpięte co to za ustrojstwo
-
Problem z odpaleniem auta
możliwe ze szwankuje ci przepustnica
-
czy to przepustnica cos nie teges
tak pospinałem przepływka podobno dziala bo mechanik jak sprawdzał to jakieś parametry pokazywała ale nic nie mówi ze jest zła ---------- Post dopisany 11-03-2013 at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2013 at 20:17 ---------- chyba doszedłem co jest nie tak z tą przepustnica otóż numer seryjny różni sie o jedna literkę wiec prawdopodobnie jest pod inny komputer silnika i złe dane szczytuje ale to tylko moja teoria
-
czy to przepustnica cos nie teges
witam mam taki dziwny objaw otóż po włożeniu używanej przepustnicy obroty na jałowym biegu sa na zegarze ponad 1100 czasem spadają do 950 i gdy wcisnę pedał gazu raptownie z minimalnych obrotów silnik sie przydławi błędów niema na silniku ale czy to przepustnica jest powodem tego dodam jeszcze ze była adoptowana
-
Pokazuje awarie wtryskiwacza.. po zaminanie nadal to samo czy komputer mogl uledz usz
może padła ci przepustnica najgorszym wypadku mogła ci sie rozjechać mapa benzyny z powodu zle ustawionego gazu
-
silnik jak by stracil moc
tak wykonana byla okazało sie ze komputer silnika musiał sie douczyć tak stwierdził mechanik i faktycznie po 24 godz od adaptacji wszystko minęło
-
Audi a4 b5 1.6 adp Słabe przyśpieszenie POMORZECIĘ ?
zeby to sprawdzic to musisz wpioc w przewud paliwowy manomet
-
Audi a4 b5 1.6 adp Słabe przyśpieszenie POMORZECIĘ ?
właśnie w adp jest problem z przepływką bo tu nie podaje wartości poboru prądu tylko chyba gramy na litr czy min wiec to nie takie proste najleprze wyjscie to podmiana na taka sama
-
Audi a4 b5 1.6 adp Słabe przyśpieszenie POMORZECIĘ ?
a nie masz błędów na vagu moze cos sie przestawiło w sterowaniu silnika i pod odciążeniem sie juz nie wkręca ewentualnie moze masz przepustnice uszkodzoną lub brudna przeplywka tez moze byc przyczyna najpierw sprawdź na vagu
-
silnik jak by stracil moc
witam mam pewien problem niedawno wymienilem przepustnice bo mi padla i po wymianie zdaje mi s ie ze niema takiej werwy silnik jak wcześniej jak wciskam pedal gazu z minimalnych obrotow to tak jak by sie zdławił a potem juz wchodzi w obroty bo wczesniej przed wymiana to silnik byl taki żwawy a teraz jakos sie zmieniło co sie mogło mu stac ?
-
silnik nie pracuje tak jak powinien
nie przypominam sobie zeby jaka kolwiek kostka byla rozpinana ---------- Post dopisany 25-02-2013 at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2013 at 19:23 ---------- chyba udało mi sie ogarnąć ten temat z usterką pracy silnika na benzynie po zresetowaniu mapy bezyny wszystko wróciło do normy czyli chyba po prostu rozregulowała sie mapa
-
silnik nie pracuje tak jak powinien
powietrza lewego to raczej nie ma bo do przepływomierza wszystko jest pościskane opaskami a logow nie zabardzo mam jak zrobic bo niemam wartosci jakie powinny byc i na jakim kanale
-
silnik nie pracuje tak jak powinien
witam mam problem z pracą silnika na benzynie otóż jak go odpalę to nie pracuje równo szarpie obrotami nie wchodzi w obroty jest jak by zdławiony i nie ma w nim mocy dodam ze vag nie pokazuje żadnych błędów czy to może byc oznaka padającej pompki bo na gazie pracuje idealnie ---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ---------- pokazał sie mi taki błąd o numerze 16486 ale nic nie pisze od czego on jest
-
Zimny płyn w zbiorniczku wyrównawczym
u mnie np płyn w zbiorniczku nigdy nie jest gorący jest taki letni ale ciśnienie w zbiorniku po odkręceniu korka troszkę jest i tez kiedyś temp rosła ale na postoju np na lampach a w czasie jazy była oki u mnie przyczyną byl czujnik płynu chłodzącego
-
Wolno spadające obroty :(
widze ze ten kto ma dizla to jest największym znawcą instalacji gazowej jak uważa ze to sie tak sypie dosłownie twoje slowa mnie rozbawiają do lez niema reguly czy dizel bezyna czy lpgi to tylko maszyna ktura ma prawo sie zuzyc uszkodzić niezależnie od paliwa pozatym to niebyl wontek co jest lepze i co sie ma psuc tylko kolega pytal sie o calkiem ina dolegliwość a awarii silników dizel nie chce mi s ie nawet wymieniać bo tego jest do za.....
-
Wolno spadające obroty :(
odloczenie pompki nie jest takie trudne ale troszke trzeba pomyslec zastosowac stycznik ale kazdy elektronik nawet gazownik to zrobi
-
Wolno spadające obroty :(
ja miałem odcięcie prosu od pompki w momencie przeliczenia na lpg i pzez 5 lat nie miałem żadnego problemu zapiekaniem wtrysków i wiem jak mialem to zrobione wiec proszę nie mow mi jak u mnie bylo i jak bym mial zle to by zapewne sie zkotfasilo a tak nie bylo ---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ---------- na benzynie mi sie nigdy nic nie pokazywalo tylko jak na gazie jezdziłem
-
Wolno spadające obroty :(
umnie na gazie tez wyskakiwaly takie bledy ale to prze to ze byla nie odpowiednia mieszanka paliwa pozatym zwykly gaz nie idzie przez wtryski i ma to najwieksze chyba znaczenie bo jak masz podloczone tak jak ja miałem to umnie wtryskiwacze na gazie nie chodzily bo pomka byla wylaczana
-
Montaz wzmacniaca pod fabryczne radio.
jak podłaczasz wzmacniacz do radja to musisz znajsc tylko kabel od sterowania przy radju i pod niego wpinasz jeden kabelek najczęściej jest to niebieski kabelek mase do wzmacniacza łapiesz z samochodu zasilanie ze stałego prądu i to cale podliczenie standardowego wzmacniacza
-
gdzie jest montowany czujnik temp.wew
chodzi mi o ten ze zdjecia a tak konkretnie ten tunel powietrza w którym miejscu ma otwór moze ma ktos jakieś fotki ---------- Post dopisany 24-01-2013 at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2013 at 23:10 ---------- juz sobie z tym poradziłem dziękuje za pomoc pozdrawiam