Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Horas91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Horas91

  1. Tak z moich doświadczeń(szukałem samochodu 6 miesiecy) Passat pewnie ma na stukane od 190 wzwyż(No ale mogę się mylić), do tego obniżone zawieszenie(Mogło już swoje dostać na naszych drogach), wymieniona końcówka od wydechu, więc pewnie jeździł młody, który dawał mu popalić, chociaż warto go sprawdzić chociażby po VIN Co do Audi, jak wszystkim wiadomo ten silnik żre olej, nie wiem dlaczego, ale z reguły ludzie audi z tym silnikiem nie jeżdżą dużo(Nie wiem, dlaczego tak jest, ale zauważyłem taka przypadłość) Silnik nie pali dużo, ale za to nadrabia olejem przed zakupem radzę poczytać o nim trochę Mój dla przykładu żre około 0,7 litra na 3 tyś km. Do buska zdroju masz może 60 km więc dla zasady bym podjechał go oglądnąć. Pozdrawiam
  2. Nic się nie martw, opowiemy Ci jak fajnie było... :decayed:
  3. Tyle osób to nie ma opcji muszę się zjawić
  4. kup sobie taki na 6 wkrętów http://allegro.pl/podlokietnik-lux-octavia-fabia-passat-golf-gratis-i1206002375.html Nie dzięki albo robię tak, żeby wyglądało jak fabryka albo nie robię wcale
  5. Panowie, potrzebuje szybkiej porady, jak zamontować podłokietnik, moja wersja tego luksusu nie ma, chciałbym to sobie dołożyć, Tylko jak to pokręcać itd? Musze coś wiercić(gwintować) czy wystarczy prostu proces? rozebrać, wyciąć dziurkę z tunelu środkowym, przykręcić stopę która to trzyma i mam? Czy muszę rozebrać, nawiercić i wtedy kombinować?
  6. Co tu taka cisza A strzelają do siebie to cisza
  7. Tak, ale cena samochodów z tym silnikiem diametralnie spadnie, chociaż ja swojego i tak nie mam zamiaru sprzedać
  8. Najlepiej na auto złomach mają dużo części czasem od anglików, to nie jest żart tanio i dobre części.
  9. Hmm.. David to ja też muszę ją zobaczyć
  10. Srebrna B6 Avant KT (dalej nie wiem) na Alejach Eugeniusz Kwiatkowskiego(Obok zakładów Azotowych) koło godziny 9.50 Z tyłu nalepka a4-klub.pl Kto to?
  11. Hmm właśnie kiedy nowy spot? :gwizdanie:
  12. Zachlapiesz silnik u mnie bagnet wyciąga się ok, natomiast próba odkręcenia korka to dramat jakiś. U mnie jest aktualnie 2200 km bez dolewki ale bardzo lekką nogą...
  13. Ja osobiście leje zawsze jak się zaświeci, studzenie silnika to około 2-3 godziny... a taki przestój rzadko w trasie mam...
  14. Ok ale wychodzi na to, że znowu będę najmłodszy ;(
  15. Byłem wczoraj w galeri i jak tak na CB podsłuchałem, to Kraków tragicznie był zalany wczoraj
  16. może czwartek? W czwartek wypada, że będzie Brzeski a więc zapraszam :decayed:
  17. Ale moja wersja jest jakaś dziwna(wchodzi na 7 tyś i nie odcina ) Więcej niż 4.5 przydaje się jak masz dużo ludzi w samochodzie i musisz szybko wyprzedzić(2 pasy na podjazd) Tak czy inaczej z moich obserwacji wynika, że przy delikatnej nodze tj. max 2,5 rpm(jazda) Nie więcej niż 4,5 rpm(Wyprzedzanie) prędkości do około 150-160 to żre najmniej
  18. To juz napewno,z reszta nie tylko w b7 ale takze passat b6 itp.To juz wogole porazka nawet jakbym mial co 1000km dolewac litr oleju Nie przesadzaj, mnie by wkurzał 1 litr na 1000 km No więc ustaliliśmy, że silnik nie lubi wysokich obrotów, a na niskich robi się za duże podciśnienie i silnik olej "zjada" To teraz pytanie jak jeździć? Max 4,5 tyś? To jak Dieslem
  19. Właśnie z korkiem to ciekawa sprawa. Twoja teoria była by ok... ale zawsze na 3 biegu kładę w dechę... czasem od 50 czasem od 90... i nie wiem na 5 biegu chcąc wyprzedzić dodaje bardzo delikatnie gazu, wtedy bierze mniej oleju niż jak cisnę na 3 biegu.
  20. Jak mnie rozpoznałeś? Kiedy następnego spota robicie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.