Treść opublikowana przez felipe.avant
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zakaz wjazdu samochodom na "F" francuskich,fordom i fiatom :> ps.dropsone mam nadzieje ze pamietasz o wag
-
[B5 AFN] Sadza z komina
cały dolot idzie po wierzchu tak?? plastikowa rura z gumowym złączem na koncu tak?
-
[B5 AFN] Sadza z komina
moc ta sama, idzie jak dziki, tylko ten dym,start dym,dwójka dym,na trójce dym,czwórka troszke lepiej,ale moc jest
-
[B5 AFN] Sadza z komina
Przyjaciele a czarny dym i pluje sadzą jak z komina...normalnie jak stary autobus ,dolot sprawdziłem,guma wymieniona i żadnej poprawy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no reniu gratulacje widze grilek tez poliftowy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dropsone wysłałem tobie priv co masz zrobić przed oględzinami ps. newman u mnie tez zaczyna pierdziec wydech,chyba czas na plecionke/złącze elastyczne/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pięknie a lampki zostały?? hehe
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
u mnie tez już mastery stukają i to z 2stron chyba aż 4 sztuki mają luz,mysle że pożadny montaż ma też na to wpływ...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
piekna pogoda auto umyte,jutro jestem
-
ile trzeba czekać za kasą?
ok kasiorka już jest 33dni czekania :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
służe cieplutkim garażem z kanałem wrazie co
-
ile trzeba czekać za kasą?
nie mam żadnych praw, człowiek jest bezradny z nimi,napewno notatka z policjii lezy u gościa na biurku a on kit mi wciska
-
ile trzeba czekać za kasą?
mam pytanko jak długo mam czekac za kasą/którą mi przyznano..w wyniku kolizjii drogowej/ własnie minął msc,gościu w PZM tłumaczy mi ze nadal nie ma notatki z policji i nie moze wypłacic kasy, dzwoniłem na policje, policyjna notatka została wysłana do ubezpieczalni ponad 2 tyg. temu listem /tak powiedziała babeczka policja-ruch drogowy/, czyli co zagineła?? zwlekają?? a co to mnie obchodzi..?doradzcie co dalej,wk***ia mnie to :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czy ktoś się pisze na niedziele..?
-
[B5 AFN] Nowe oczka niuni
no własnie "tej wioski" się obawiam
-
[B5 AFN] Nowe oczka niuni
postaram się załączyć foto z xenonikiem
-
[B5 AFN] Nowe oczka niuni
narazie zwykła H7, jak już to 4300k lub 5000k nic innego nie wchodzi w gre
-
[B5 AFN] Nowe oczka niuni
[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 20:41_________________________________________________[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 20:45_________________________________________________
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
oczywiście że grill poliftowy, jak komplecik to komplecik
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 19:58_________________________________________________[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 20:03_________________________________________________kolega dropsone ma sporo pojęcia o elektryce [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 20:08_________________________________________________ teraz już tylko xenon 4300K
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hehe ja już też szykuje "górala"
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
..goperek mnie też by w żołądku mieliło jak bym się "niuni" pozbył, ale zawsze można nabyć młodszą siostrzyczke
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
uuuuu 2 tys. pękną z robotą :gwizdanie:
-
[B5 ADR] AUDI A4 by BLIND <zawias supersporta, rh zw1, ledy, lampy zespolone>
ładne koła i do przodu, już jest ładnie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dropsone lampki bede zakładał u lakiernika bo baba przetarła mi cały boczek w aucie