Treść opublikowana przez daniels
-
Logi do oceny
to grubo wyszło,zwłaszcza niuta
-
B6 DIVISION
nie podleciał bo filtr powietrza by się zabrudził....
-
B6 DIVISION
kabinówka 10, powietrza 30, paliwa 50 (gdzieś tak wyczytałem) 30 powietrza? gdzie te herezje wyczytałeś? Nie chce sie klocic ale z tego co pamietam to tez w ksiazce serwisowej od Mojej A4 mam napisane , ze filtr powietrza nalezy wymieniac co 20 tys. mil czyli co 30 tys. km. oczywiscie robie to duzo czesciej. mi też nie zależy na kłótni ale wymina powietrza co 30 to śmierć przepływki,po 10 u mnie filtr jest nieźle zaj#$%$##y To nie wiem gdzie Ty jeździsz, ale u mnie po 10k jak nuuffka po drogach,nie z garażu na podwórko
-
B6 DIVISION
kabinówka 10, powietrza 30, paliwa 50 (gdzieś tak wyczytałem) 30 powietrza? gdzie te herezje wyczytałeś? Nie chce sie klocic ale z tego co pamietam to tez w ksiazce serwisowej od Mojej A4 mam napisane , ze filtr powietrza nalezy wymieniac co 20 tys. mil czyli co 30 tys. km. oczywiscie robie to duzo czesciej. mi też nie zależy na kłótni ale wymina powietrza co 30 to śmierć przepływki,po 10 u mnie filtr jest nieźle zaj#$%$##y
-
B6 DIVISION
kabinówka 10, powietrza 30, paliwa 50 (gdzieś tak wyczytałem) 30 powietrza? gdzie te herezje wyczytałeś?
-
witam zapalil mi sie check engine 1.9 tdi avf a4 b6
zapytanie i zarazem pomysł rozwiązania problemu :decayed:
-
B6 DIVISION
panie Kamil jakbyś wcisnął w takiej pozycji jak na aucie jest zamontowany i przede wszystkim w pionie to by amorek zadziałał
-
B6 DIVISION
Nie patrz na to. U mnie wyszło 65 przód i 40 tył. Przód jak wyjąłem z auta to w ogóle nie pracowały, z tyłem pewnie identycznie. tzn jak wogóle nie pracowały?
-
B6 DIVISION
fotki to podstawa,sprzedający to b6 ma tendencje do robienia identycznych fotek w kilku ujęciach
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
bieri pan :decayed:
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
to nie to, twoja OOOO po prostu łamie sie na pół.... obstawiam to co ty góra amora jest luźna- B6 DIVISION
18" w b6 to takie minium...- B6 DIVISION
Siwy zanim zrobiłeś tą fotkę smerfowi z lewej można było nos podmalować- B6 DIVISION
poprostu 15 szybkie kolo w porownaniu do duzo wiekszych ---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ---------- dobra trzymajcie się do jutra jak dożyje szybkie? w jakim sensie?- B6 DIVISION
szczerze jest wąskie się dobrze wgryzają w śnieg- B6 DIVISION
ja na zime mam 205/50R17- B6 DIVISION
za darmo bym się wstydził to wystawić- B6 DIVISION
ZDERZAK PRZEDNI AUDI A4 S-LINE 1997rok kpl (3518843776) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. nie mogłem się powstrzymać-s line- B6 DIVISION
Weż wyrezaj pod dokładkę normalny. Jedyny problem potem to spasowanie kratek tak żeby nie latały. Idzie ogarnąc a ostatnio dokładkę za 350zł wrzucałem:whistling: nie lubie składaków, co drugi na forum narzeka po takim zabiegu Jestem w tym gronie:decayed: Mój lakiernik też a to jak sie dokladke przednia sline reza pod zwykly zderzak to nie koniecznie trzeba wymieniać wszystkie trzy kratki czyli srodkowa dolna i dwie boczne od halogenów? a halogeny od zwyklego zderzaka zostają czy trzeba pod s line kupować? kratki zmieniasz 3 czyli wszystkie,halo pasują,drugi raz bym tego nie rezał to rzeźba jest- Problem z wycieraczkami-FILMIK!!
wrzuć filmik- Problem z wycieraczkami-FILMIK!!
to raczej nie kwestia wycieraczek,tylko mechanizm układu wycieraczek,często w b6 się zaciera,hałasuje:kwasny: jak kupiłem moją b6 to rozbierałem mechanizm wycieraczek, przesmarowałem i na razie spokój- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
piękna bicz- B6 DIVISION
taką zapodaj ---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ---------- z którego szpitala? co ci robili?- Redukcja na 2
osobiscie skrzyżowanie, wiadomo każde jest inne w zależności od warunków drogowych pokonuje na 2 lub 3 dostosowuje prędkość do konkretnej sytuacji i warunków drogowych zastanych w konkretnej chwili zero szarpnięć i innych cudów,propo "luzu" na "luzie" się nie Jeździ - B6 DIVISION