Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

POPO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez POPO

  1. kolego właśnie duży problem z tłokami występuje w ASB, ogólnie kupno nowego diesla to jest poraszka, chyba żę cie stać na ciągłe remonty
  2. zapomnieliście o wypalonych tłokach wychodzi to teraz jak grzyby po deszczy
  3. RS ja w marcu wymienialem w ASO KOMOT w czechowicach i płaciłem 1400zł za szt.
  4. kolego zajrzyj sobie do baku czy nie masz oleju inaczej sciągnij filtr pakiwa i wylej z niego rope, założe się żę jest czarna
  5. ha ale i tak nikt nie pobije mnie:decayed:
  6. Nie chce robić osobnego OT u mnie była jakaś akcja serwisowa odnośnie DPFu i co jakiś czas mi się regeneruje wq...wia mnie to bo auto dziwnie jedzie i szarpie i tu moje pytanie wybieram się do Aligatora na wycięcie czy po tym zabiegu dalej bede miał objawy tej czasuwki?
  7. ja ide na wesele:banan: ---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ---------- siemian golf jest pierwsza klasa:thumbup1:. zwłaszcza w upalne dni, nawet nogi schładza
  8. RS o co chodzi z tymi czasówkami?
  9. michier a ile zrobiłeś kilo... po tym zabiegu?
  10. kolego albo poczekaj niech ci pompa wysokiego ciśnienia puści bedziesz miał wtedy mixol olej silnikowy + ON
  11. proponuje zainwestować w dobry sprzęt grający:decayed:
  12. nie będę się wyrażał na temat rowerzystów. Ale wszystkie cioty zawsze się zjeżdżają na tych swoich pedałach do Jaworza jak tylko jest pogoda i w końcu jedna ciota ostatnio miała bliskie spotkanie z maską superba może teraz ich będzie mniej. Od marca do Listopada powinny byc sezon na odstrzał rowerzystów. Zakały ruchu drogowego. Jedziesz sobie drogą a tu za każdym zakrętem wpadasz na takie dwie ciotki na rowerkach i żeby jeszcze jechali "gęsiego" a tu pełna plotek podróż jeden obok drugiego i jak jeden mąż wszyscy do Jaworza. Po prostu nie nawidzę rowerzystów. Przemo powiedz to Suhemu żę jego ojciec to ciota, widze że robisz się cwaniak jak Siemian
  13. kolego jak otworzysz korek odwlewu oleju to ma dmuchać. Jak zrobiłeś 1000 kilometrów i dalej buczy? możę wyłączasz silnik wczasie regeneracji fitra i nigdy nie dokańcza swej czyności. Sprubuj nagrać ten dzwięk. Ale jak muwie u mnie w BRD mniej więcej co 1000 kilometrów regeneruje się DPF i wtedu jak się go przegazuje na wolnych to słychać odgłosy buczenia z okolic filtra i jak schodzi z obrotów to takie szuranie i jest to normalną rzeczą oprócz tego w czasie jazdy jak wcisne mocno gaz to go potrafi szarpnąć, wtedy staram się jechać jakieś 2200 obr i po 10 minutach odczuwam znowu szarpnięcie i auto wszystkie dźwięki znikają ładuje od samego dału nic nie szarpie jedzie jak talala. Dużo osób zabardzo nie wie że DPF co jakiś czas się sam czyści i niestety ale np. BRD jest to odczuwalne idość mocno wqu...jace, zreztą mam nawet w ksiąsce jakoś akcje serwisową odnośnie DPFa jak mi muwili w compsporcie to bodajrze jest tak ustawione żę co jakąś ilość kilometrów włacza się regeneracja i nie należy temu przerywać ?"
  14. POPO odpowiedział(a) na esselte8 temat w 2.0TDI
    kolego DPF ci się wypala, pojeździj przez 10 minut w okolicach 2200 obr przz 10 minut poczym sta i zobaczysz czy dalej buczy powinno przestać, niestety ale dpf w B7 jest niedopracowany i jego regeneracja robi takie zjawisko jak buczenie z okolic filtra powietrza, czasami występuje też szarpanie i lekka utrata mocy. U mni to się włacza co jakieś 1000 kilometrów
  15. 100% DPF u mnie jest to samo - nie wyłączaj silnika jak ci się regeneruje 10 minutach powinno zniknać
  16. ---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ---------- polonez bez koksu:polew::polew: ---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ---------- kiedyś miałem iveco które robiło licznikowo 5,5 do 100km/h:naughty:
  17. z górki poleci:polew:
  18. i mama przełączyła na polsat:polew: ---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ---------- kolego tmaxx88 wyczyść przepływke albo ją wymień powinno pomuc, częsty problem w tych silnikach
  19. :baseball:FIGHT FIGHT :polew: no i nie dali FIGHTa :polew::polew::polew::polew: trzeba było przyjechać jak zapowiadałeś a nie przed kompem się rozpisywać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.