Treść opublikowana przez POPO
-
Opinie 2,7 TDI vs. 3,0 TDI w Audi A6 C6.
kolego właśnie duży problem z tłokami występuje w ASB, ogólnie kupno nowego diesla to jest poraszka, chyba żę cie stać na ciągłe remonty
-
Opinie 2,7 TDI vs. 3,0 TDI w Audi A6 C6.
zapomnieliście o wypalonych tłokach wychodzi to teraz jak grzyby po deszczy
-
Zgasł i nie chce odpalić
RS ja w marcu wymienialem w ASO KOMOT w czechowicach i płaciłem 1400zł za szt.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:grin:- Czujnik różnicy ciśnień DPF a spalanie
temerature czego?- Logi zrobione - co dalej ?
kolego zajrzyj sobie do baku czy nie masz oleju inaczej sciągnij filtr pakiwa i wylej z niego rope, założe się żę jest czarna- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ha ale i tak nikt nie pobije mnie:decayed:- Brak DPF a czujnik G450
Nie chce robić osobnego OT u mnie była jakaś akcja serwisowa odnośnie DPFu i co jakiś czas mi się regeneruje wq...wia mnie to bo auto dziwnie jedzie i szarpie i tu moje pytanie wybieram się do Aligatora na wycięcie czy po tym zabiegu dalej bede miał objawy tej czasuwki?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja ide na wesele:banan: ---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ---------- siemian golf jest pierwsza klasa:thumbup1:. zwłaszcza w upalne dni, nawet nogi schładza- Brak DPF a czujnik G450
RS o co chodzi z tymi czasówkami?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja mam w sobote wesele- Brak DPF a czujnik G450
michier a ile zrobiłeś kilo... po tym zabiegu?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- "Dodatki" do paliwa
kolego albo poczekaj niech ci pompa wysokiego ciśnienia puści bedziesz miał wtedy mixol olej silnikowy + ON- [B7 BKE] Dziwne basowe bicie na wolnych obrotach i tykanie w silniku BRB
proponuje zainwestować w dobry sprzęt grający:decayed:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mam status :banan:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie będę się wyrażał na temat rowerzystów. Ale wszystkie cioty zawsze się zjeżdżają na tych swoich pedałach do Jaworza jak tylko jest pogoda i w końcu jedna ciota ostatnio miała bliskie spotkanie z maską superba może teraz ich będzie mniej. Od marca do Listopada powinny byc sezon na odstrzał rowerzystów. Zakały ruchu drogowego. Jedziesz sobie drogą a tu za każdym zakrętem wpadasz na takie dwie ciotki na rowerkach i żeby jeszcze jechali "gęsiego" a tu pełna plotek podróż jeden obok drugiego i jak jeden mąż wszyscy do Jaworza. Po prostu nie nawidzę rowerzystów. Przemo powiedz to Suhemu żę jego ojciec to ciota, widze że robisz się cwaniak jak Siemian- [B7 BPW] Dziwny odgłos pracy silnika.Brzmi jak problemy z powietrzem
kolego jak otworzysz korek odwlewu oleju to ma dmuchać. Jak zrobiłeś 1000 kilometrów i dalej buczy? możę wyłączasz silnik wczasie regeneracji fitra i nigdy nie dokańcza swej czyności. Sprubuj nagrać ten dzwięk. Ale jak muwie u mnie w BRD mniej więcej co 1000 kilometrów regeneruje się DPF i wtedu jak się go przegazuje na wolnych to słychać odgłosy buczenia z okolic filtra i jak schodzi z obrotów to takie szuranie i jest to normalną rzeczą oprócz tego w czasie jazdy jak wcisne mocno gaz to go potrafi szarpnąć, wtedy staram się jechać jakieś 2200 obr i po 10 minutach odczuwam znowu szarpnięcie i auto wszystkie dźwięki znikają ładuje od samego dału nic nie szarpie jedzie jak talala. Dużo osób zabardzo nie wie że DPF co jakiś czas się sam czyści i niestety ale np. BRD jest to odczuwalne idość mocno wqu...jace, zreztą mam nawet w ksiąsce jakoś akcje serwisową odnośnie DPFa jak mi muwili w compsporcie to bodajrze jest tak ustawione żę co jakąś ilość kilometrów włacza się regeneracja i nie należy temu przerywać ?"- [B7 BPW] Buczenie w silniku
kolego DPF ci się wypala, pojeździj przez 10 minut w okolicach 2200 obr przz 10 minut poczym sta i zobaczysz czy dalej buczy powinno przestać, niestety ale dpf w B7 jest niedopracowany i jego regeneracja robi takie zjawisko jak buczenie z okolic filtra powietrza, czasami występuje też szarpanie i lekka utrata mocy. U mni to się włacza co jakieś 1000 kilometrów- [B7 BPW] Dziwny odgłos pracy silnika.Brzmi jak problemy z powietrzem
100% DPF u mnie jest to samo - nie wyłączaj silnika jak ci się regeneruje 10 minutach powinno zniknać- Jaki V-max waszej 130??
---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ---------- polonez bez koksu:polew::polew: ---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ---------- kiedyś miałem iveco które robiło licznikowo 5,5 do 100km/h:naughty:- Jaki V-max waszej 130??
z górki poleci:polew:- Jaki V-max waszej 130??
i mama przełączyła na polsat:polew: ---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ---------- kolego tmaxx88 wyczyść przepływke albo ją wymień powinno pomuc, częsty problem w tych silnikach- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:baseball:FIGHT FIGHT :polew: no i nie dali FIGHTa :polew::polew::polew::polew: trzeba było przyjechać jak zapowiadałeś a nie przed kompem się rozpisywać - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu