Treść opublikowana przez frugodh
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a ja mam kapcia;/
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
Generalnie Panowie jeżeli chodzi o 2 pierwsze wzory to by były bez naszych nicków, ponieważ nie da rady zrobić w miarę tanio innej koszulki dla każdego usera, więc mówiąc że wybieram 2 mam na mysli 2 bez tego nicku. Które aLA FB? bo są dwa wzory ala face book
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
Ja oddaje głos na dwójkę
-
Spociki Łódzkie
Kimi a co gazet nie czytasz ?
-
Spociki Łódzkie
W końcu chyba wiosna przyszła:) Zakładać letnie kapeciuszki i klimke nabić i porządki generalne i oooo można się lansować
-
Spociki Łódzkie
Witojcie chłopy
-
Spociki Łódzkie
Mariusz sorrry przeoczyłem:) Pewnie że się da. Zobaczę na spocie w jakim jest stanie i Ci powiem czy samo dobarwienie wystarczy czy trzeba jakieś ubytki wypełniać w każdym razie tapicerki w takim stanie jak naprawiałem to nawet byście nie pomyśleli że się da coś z tego jeszcze zrobić więc glowa do góry:)
-
Spociki Łódzkie
Dobra stare oceany ja uciekam sobie Kac Vegas obejrzeć i wypic piffko:) Dobranoc[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 21:58_________________________________________________Seba godzinka góra dwie i będzie zrobione jeżeli jest tak jak mówisz:)
-
Spociki Łódzkie
Ale zwykłe zabrudzenia czy jakieś plamy typu oleje, atrament itd? Za zwykłe czyszczenie dla Was chłopaki 80 zł
-
Spociki Łódzkie
Tak, wszystko na stronce opisane:) Renowacja oraz czyszczenie i impregnacja(konserwacja skóry). Panowie naklejki też mogę załatwić klubowe więc intensywnie myślcie kto chetny kto nie, jakie wzory itd
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
Mój przyjaciel zajmuje sie takimi rzeczami. Zróbmy może ankiete żeby wylonić końcowy projekt koszulki i liste chętnych. Na spota wziolbym katalog z koszulkami i byście sobie wybrali jakie tam by pasowaly, a ja się dowiem później jaka cena. Tylko potrzebna lista chętnych, bo wiadomo im więcej tym niższa cena jednostkowa.
-
Spociki Łódzkie
Kamil gdzie byłeś jak Cię nie było Ty stary developerze xD Jak wygląda sprawa z koszulkami chłopaki? Coś wiadomo? Bo też bylnym chętny
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Po prostu miałem ciężki dostęp lutownicą i tak tylko leciutko przyłapałem więc co nie stykało. Teraz wyjąłem licznik i przykręciłem tak jak mówisz i jest ok:) Manetka hula, kupowałem nawet od Ciebie:)
-
Spociki Łódzkie
KU**A kabelek się odlutował Poprawiłem i jest ok
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Już wszystko ok, wolałem przylutować niż odkręcać tą śrubę
-
Spociki Łódzkie
Porobiłem dzis adaptację Pany i fis działa tylko wyswietla ciaglę brak płynu do spryskiwaczy;/ Chyba cos źle musiałem zmasować, więc znów rozbiórka mnie czeka
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Hmm wszystko podłączylem, adaptacje zrobione ale caly czas pokazuje brak plynu do spryskiwaczy. Kabelek wpiolem w kostkę pod numerem 1 a drugi koniec przylutowałem do tej śruby za licznikiem widocznej na zdjęciu: http://images30.fotosik.pl/156/d9dfd5cdee869b82.jpg. Czy coś robię nie tak?
-
Spociki Łódzkie
W tą niedziele robicie nornalnie spota? Bo widzę że dużo osób do Bukowiny jedzie
-
Spociki Łódzkie
O jA, na tym forum to sami jacyś informatycy czy co? Ja Was podziwiam, że tak ogarniacie te komputery naprawdę Dla mnie to czarna magia
-
Spociki Łódzkie
ale jak ustawić żeby powtarzał zadanie co 5 sekund? Ja tam widze że najmniej to co 1 minute jest
-
Spociki Łódzkie
zaras spróbuję, teraz patrzyłem xstartera ale jakis dziwny ten program, nie ogarniam
-
Spociki Łódzkie
nie kopiuje, nie wiem jak to ustawic
-
Spociki Łódzkie
taaaa wchodze w moduł 17 instruments i tam jak pozniej wchodze w adaptacje to wpisuje kanal 19 i jak klikam read to wyskakuje okienko ze wymagana licencja
-
Spociki Łódzkie
No ja odblokowywuje pełen fis. zobacze zarz czy polski vag będzie działał