Treść opublikowana przez Darek_32
-
[B6 ASN] Kluczyk Banan z B7 do B6
Sorry, że odgrzeję kotleta. Czy może ktoś napisać jak to jest z tym kluczykiem od B7 do B6, czy można banana od B7 zaprogramować do B6? Ewentualnie czy można przełożyć elektronikę ze scyzoryka B6 do obudowy z B7? Jeśli tak to czy potrzeba coś rezać?
-
Dziwne zachowanie auta po wjechaniu w dziure.
Też miałem ustawianą zwykłą geometrię i to w kilku zakładach a efekt był ciągle ten sam - samochód prowadził się źle. Już nie miałem pomysłów co jest źle więc postanowiłem spróbować geometrii komputerowej i to obu osi. Efekt-wreszcie auto jeździ jak należy.
-
Dziwne zachowanie auta po wjechaniu w dziure.
Panowie, jeśli ktoś z Was ma problem z uciekającym na boki tyłem po wjechaniu w nierówność a nie ma luzów w zawieszeniu to przyczyną jest zła geometria zawieszenia. Miałem to samo, dziś zrobiłem geometrię komputerową całego zawieszenia i jak ręką odjął. Wreszcie auto prowadzi się jak należy.
-
Problem z AIRBAG kierowcy !!! Fotorelacja
Ja u siebie też miałem czteroramienną a zmieniłem na trójramienną. Wszystko poszło gładko i bez problemu. Spróbuj dokręcić poduszkę do kierownicy zanim ją zamontujesz i zobacz, czy wtedy też odstaje - jeśli nie, to na założonej kierownicy też nie powinna. Wtedy będzie wiadomo, czy coś źle montujesz.
-
Mandat karny za prędkość - podlega przedawnieniu ?
A po kiego grzyba masz skakać na policję? Policja wypisała mandat, a to kiedy zapłacisz to ją już nie interesuje. Po prostu zapłać wtedy jak będziesz miał pieniądze, ale nie zwlekaj zbyt długo, bo jak zawita komornik to będą już niestety dodatkowe koszty.
-
Mandat karny za prędkość - podlega przedawnieniu ?
Jeśli sam dobrowolnie nie zapłacisz tego mandatu to trafi on do egzekucji komorniczej i to właśnie skarbówka ściągnie z Ciebie opłatę za mandat wraz z kosztami komorniczymi. Lepiej zapłać sam jak nie chcesz dodatkowych kosztów.
-
Jak wyłączyć na FIS w Audi A4 B6 komunikat "otwarta maska"
Ok, jutro tam zajrzę bo szlag mnie trafia jak mi to ciągle świeci
-
Jak wyłączyć na FIS w Audi A4 B6 komunikat "otwarta maska"
Panowie, dopadł mnie ten sam problem -świeci otwarcie maski na fisie przy zamkniętej masce. Czy ktoś wie jak się za to zabrać?
-
Domykanie szyb
Zrób tak jak Ci radzi kolega steve69 albo napisz jaką masz teraz wartość w kanale 62.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Pierwszy to syntetyk, drugi półsyntetyk - wybór należy do Ciebie.
-
[ALL B6] Brak prądu w drzwiach kierowcy
Panowie, a tą harmonijkę między drzwiami a słupkiem to się jakoś ściąga czy trzeba rozciąć? Dopadł mnie ten sam problem.
-
Platforma cyfrowa NC+
Zdecydowanie N - z powodu lepszego dekodera w zestawie. Ja mam w tym abonamencie za 59 zł, 3 m-ce gratis i póki co jestem zadowolony..
-
Wezwanie od Straży Miejskiej - Kto kierował autem
Napiszę tylko tyle-jeżeli faktycznie na zdjęciu nie widać twarzy kierowcy może przejść numer z podstawieniem kierowcy, gdyż strażnik opiera się wtedy na wyjaśnieniach. Ale jeżeli widać twarz i ktoś zaczyna kombinować to musi się liczyć z art.233 kk - w najlepszym razie będą "zawiasy"
-
[B6 AVF] Różnica temperatur na przewodach
Myślę, że problem tkwi w niedostatecznym odpowietrzeniu układu. Węże powinny być tej samej temperatury po całkowitym otwarciu termostatu.
-
[B6 ALT] Mechanizm wycieraczek
Właśnie o to mi chodziło. Dzięki Cuber
-
[B6 ALT] Mechanizm wycieraczek
Panowie proszę o pomoc. Potrzebuję wymienić mechanizm wycieraczek. Mój stary mechanizm posiada numer 8e1 955 023b ale po wpisaniu numeru np.u Gajosa wychodzi, że jest to nieprawidłowy numer katalogowy. Może ktoś z Was sprawdzić jaki powinien być właściwy numer tego mechanizmu do mojego ALTa 2001r. Z góry dziękuję za pomoc.
-
[ALL] odmowa przyjecia mandatu
Zawsze sprawa trafia do sądu rejonowego tam, gdzie zostało popełnione wykroczenie. Sprawca wykroczenia będzie wzywany na komendę w miejscu swojego zamieszkania w celu złożenia wyjaśnień na protokół, który potem policja ma obowiązek przekazać wraz z całą dokumentacją do sądu. Sąd na podstawie zebranych materiałów, zeznań Twoich i policjantów jako świadków popełnionego przez Ciebie wykroczenia uznaje Cię winnym lub też nie i zasądza grzywnę. Trzeba pamiętać o tym, że sąd nie obowiązuje taryfikator i np.coś co kwalifikuje się na mandat 100zł w sądzie może być grzywna np.500zł+koszty postępowania sądowego. Aha, i jeszcze jedno-to czy Ty się zgłosisz na przesłuchanie czy też olejesz nie ma znaczenia-sąd i tak wyda wyrok. Dopiero od tego wyroku masz 7 dni na złożenie odwołania ale wtedy rozprawa odbywa się przed sądem więc będziesz musiał "dymać" do Zakopanego.
-
[B6 ALT] Zbiorniczek wyrównawczy
Dzięki Panowie za informację. W takim razie poszukiwania czas zacząć...
-
[B6 ALT] Zbiorniczek wyrównawczy
Tam pod spodem zbiornika jest jakiś czujnik i ciekawe czy wtyczka we wszystkich przypadkach jest taka sama czy może są jakieś różnice?
-
[B6 ALT] Zbiorniczek wyrównawczy
Panowie mam pytanie. Potrzebuję wymienić zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodniczego w moim ALT-ku bo mam pęknięty i teraz pytanie, czy mam szukać obojętnie z jakiego modelu silnika czy konkretnie z ALT-a. Czy są jakieś różnice między modelami czy to wszystko jedno? Mój np. jest ciemnego koloru a widzę, że są też jasne. Jak to z tym jest?
-
[ALL B6] Problem z pompą paliwa - jakieś sugestie?
A może to sam filtr jest problemem. Był wymieniany?
-
[B6 ALT] Przy jakim poziomie oleju zapala się kontrolka "Oil min"
To co, sugerowałbyś wymianę tego czujnika? Znasz może jego numer?[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 16:56_________________________________________________Nikt nie zna odpowiedzi?
-
[B6 ALT] Podskakują obroty silnika przy zmianie biegów
Jak obroty spadają z opóźnieniem to winą najczęściej jest "lewe" powietrze.
-
[B6 ALT] Przy jakim poziomie oleju zapala się kontrolka "Oil min"
To dlaczego jednym gaśnie po podniesieniu maski a innym dopiero po dolaniu oleju? U mnie gaśnie po każdorazowym podniesieniu maski ale zapala się po ok. 100km nawet jak jest pełny stan. I to jest denerwujące.
-
[B6 ALT] Przy jakim poziomie oleju zapala się kontrolka "Oil min"
U mnie też pomimo tego, czy trzymam poziom w połowie stanu czy na max. po przejechaniu ok. 1oo km zapala się pomarańczowa kontrolka. Dodam, że odma cała.