Treść opublikowana przez MarianekZg
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Mati myślę, że nie jesteś jedynym
-
Spociki Łódzkie
Potrzebuję pożyczyć na kilka dni gałkę zmiany biegów do B6 nie ma ktoś przypadkiem takowej gdzieś na półeczce w garażyku DJ ktosik inny może
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Niektórzy mówią, że na mądrej głowie włos się nie utrzyma a niektórzy mówią, że to przez kobiece uda ...
-
Spociki Łódzkie
-13'C i znów skrobanie szyb czemu nie postawiliśmy trzeciego garażu :wallbash:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
[B6 AVF] by Edyta
Edytka gratki nowego klubowicza :kwiatek:
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
felunie :kox: po prostu
-
Spociki Łódzkie
My też nie czyli jest ustalone - w piątunio OGIEŃ :kox:
-
Spociki Łódzkie
Ku...a co wy wszyscy z tym NIE PICIEM - nie piję tyle ile na zeszłej BT a to różnica przecież
-
Spociki Łódzkie
Ciocia i jak Gregor też leci z Tobą Pytam z czystej ciekawości bo może znów będzie okazja się DELIKATNIE napić
-
Spociki Łódzkie
Seba wysłał zapytanie
-
Spociki Łódzkie
Seba jak smakowało ostatnie "chibo"
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
2szt, sprężynka między nimi
-
Spociki Łódzkie
to co ja się dziś napiję - rozpuszczalnej
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
Ile można odgrzewać - trzeba działać ku....a !!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
Ty już w drodze do kamieniołomów
-
[B6 AVF] Dolphin Gray w Avancie, diody i płomienie
Gratki furki, kolorek
-
Spociki Łódzkie
u mnie -9'C i znów skrobanie
-
Spociki Łódzkie
:hi:w ten kolejny mroźny dzionek
-
Spociki Łódzkie
Chciałam nadmienić,że spore grono już zarzeka się że w Bukowinie koniec z % Przepraszam kto mówił że koniec Ograniczyć nie znaczy zaszyć się
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Jak znajdę chwilkę to skręcę film - Krosno + zielone sprężynki u mnie działają idealnie ( Krosno pięknie wyhamowuje pod koniec - testowane na mrozie oraz przy +15'C)
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Ania kaske trzeba zapłacić tak czy inaczej jest pewne, że już jej nie rozwale na inne tematy