Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damiandix

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Damiandix

  1. Damiandix odpowiedział(a) na Gumak temat w Audi A4 B5
    Dostajesz tylko laminat, do tego musisz sobie przełożyć wzmocnienie i elementy montażowe. Efekt raczej niewspółmierny do ilości nakładów
  2. Czyje to? Bo mi miejsce pod blokiem zajmuje
  3. Miejsce i czas bez zmian?
  4. Można użyć nitro albo tak jak ja WD40
  5. Ja wezmę
  6. Damiandix odpowiedział(a) na Ajmax temat w 1.8T
    Także tego ---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ---------- Nie mogę odłączyć tego trójnika od rurki idącej dookoła silnika... Także odmę chyba zostawię podłączoną, ale zainteresowało mnie to że można n80 tylko przed turbo zostawić. Hmm.
  7. Dużo sobie policzyli?
  8. Damiandix odpowiedział(a) na Ajmax temat w 1.8T
    Ja się dziś zoorientowałem, że odma 058103213 zarzygała mi pół silnika. Postaram się zrobić małe fotostory z podmianki oraz zrobić to co mówi @pioteros.
  9. Żyją, żyją
  10. W S4 te krateczki są węższe więc chyba będziesz musiał znowu wykazać się kreatywnością
  11. Blacha pod półką jest kox bo dobrze odprowadza ciepło i bagażnik odmarza
  12. Generalnie bez zrobienia logów w tym silniku to jak wróżenie z fusów. Grunt że rozwiązany
  13. Telewizor, tuner satelitarny, napędy CD-DVD, taśmy (złącza ATA), kabelki, złączki i inne takie badziewia ---------- Post dopisany at 01:20 ---------- Poprzedni post napisany at 01:19 ---------- Huge slide for a huge crash Russian Style!! - YouTube
  14. Pany, znajduje się we Wro jakiś skup sprawnego sprzętu komputerowego/rtv?
  15. Komu i co?
  16. Prawda, pogoda nie chce pomagać Będę śledzić Także tego: :
  17. Spokojnie, spokojnie decyzja jeszcze nie zapadła. Gdzieś czytałem że ori puchy potrafią lepiej pracować od stożków i są bezobsługowe. Do tego lubi siadać MAF. No i separację mamy z głowy. Dla mnie manele mają być funkcjonalne. Kupiłbym TIP pod stożek do ori puchy, aby ewentualnie kiedyś mieć możliwość doklejenia stożka.
  18. Witam, Czy jest istotna różnica pomiędzy TIPem dedykowanym pod stożek a dedykiem pod ori puszkie? Bo tak na chłopski rozum, króćce są w tych samych miejscach, przy turbinie jest w tym samym miejscu, kąt wychylenia od pionu taki sam. Ewentualnie może być dłuższy przy filtrze, ale to też chyba nie jakoś spektakularnie. Po prostu jestem ciekaw czy jak wstawię stożek to będzie możliwość powrotu do ori puchy. Dzięki z góry za wszelkie uwagi.
  19. Nie mam pojęcia czyje to dzieło, ale kupione na forum ---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ---------- A będziesz sprawdzał ile ma tapety zanim ją zgwałcisz tak?
  20. Same niedobre informacje
  21. Cwiara PW ---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ---------- Przyjadę się pochwalić w tą niedzielę:
  22. Damiandix odpowiedział(a) na sawul temat w 1.8T
    Szarpania u mnie nie ma. Ogólnie akcja jest taka że łańcuszek naprawdę wygląda dobrze - nie wygląda na oszlifowanego i nie jest luźny, zęby na wałkach są a na napinaczu nie ma otarć. Ogólnie to tylko dzwięk mi przeszkadza. Ciśnienie oleju jest eleganckie. Autko zapier.... zbiera się Ja wiem, że dziwne dźwięki to pierwszy objaw Problem z serduchem mam trochę inny ale to nie w tym temacie.
  23. n75

    Damiandix odpowiedział(a) na zwalowy temat w 1.8T
    Nie ma ryzyka, nie ma zabawy
  24. Damiandix odpowiedział(a) na sawul temat w 1.8T
    Ja szarpania na szczęście nie mam ale mam identyczny dźwięk co u Ciebie. Tyle że u mnie występuje on w granicach 1500-1900rpm. Łańcuszek i napinasz jest w idealnym stanie ale jak zamknę pokrywę i przysłuc**ję się stetoskopem to "szczękanie" wychodzi właśnie od niego. Mechanik powiedział żeby nie szukać dziur w d*pie i jak przeszkadza to dać radio głośniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.