Treść opublikowana przez Damiandix
-
Zderzak RS z laminatu
Dostajesz tylko laminat, do tego musisz sobie przełożyć wzmocnienie i elementy montażowe. Efekt raczej niewspółmierny do ilości nakładów
-
Spoty wrocławskie
Czyje to? Bo mi miejsce pod blokiem zajmuje
-
Spoty wrocławskie
Miejsce i czas bez zmian?
-
[B5 AEB] Czyszczenie przepustnicy 1.8 T
Można użyć nitro albo tak jak ja WD40
-
Spoty wrocławskie
Ja wezmę
-
wymiana odmy
Także tego ---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ---------- Nie mogę odłączyć tego trójnika od rurki idącej dookoła silnika... Także odmę chyba zostawię podłączoną, ale zainteresowało mnie to że można n80 tylko przed turbo zostawić. Hmm.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Masz je pod wzmacniaczem?
-
Jaka Turbosprężarka do 1.8 T AEB
Dużo sobie policzyli?
-
wymiana odmy
Ja się dziś zoorientowałem, że odma 058103213 zarzygała mi pół silnika. Postaram się zrobić małe fotostory z podmianki oraz zrobić to co mówi @pioteros.
-
Spoty wrocławskie
Żyją, żyją
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
W S4 te krateczki są węższe więc chyba będziesz musiał znowu wykazać się kreatywnością
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Blacha pod półką jest kox bo dobrze odprowadza ciepło i bagażnik odmarza
-
przepustnica, falujące obroty
Generalnie bez zrobienia logów w tym silniku to jak wróżenie z fusów. Grunt że rozwiązany
-
Spoty wrocławskie
Telewizor, tuner satelitarny, napędy CD-DVD, taśmy (złącza ATA), kabelki, złączki i inne takie badziewia ---------- Post dopisany at 01:20 ---------- Poprzedni post napisany at 01:19 ---------- Huge slide for a huge crash Russian Style!! - YouTube
-
Spoty wrocławskie
Pany, znajduje się we Wro jakiś skup sprawnego sprzętu komputerowego/rtv?
-
Spoty wrocławskie
Komu i co?
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Prawda, pogoda nie chce pomagać Będę śledzić Także tego: :
-
TIP; Sztywny dolot; CAI
Spokojnie, spokojnie decyzja jeszcze nie zapadła. Gdzieś czytałem że ori puchy potrafią lepiej pracować od stożków i są bezobsługowe. Do tego lubi siadać MAF. No i separację mamy z głowy. Dla mnie manele mają być funkcjonalne. Kupiłbym TIP pod stożek do ori puchy, aby ewentualnie kiedyś mieć możliwość doklejenia stożka.
-
TIP; Sztywny dolot; CAI
Witam, Czy jest istotna różnica pomiędzy TIPem dedykowanym pod stożek a dedykiem pod ori puszkie? Bo tak na chłopski rozum, króćce są w tych samych miejscach, przy turbinie jest w tym samym miejscu, kąt wychylenia od pionu taki sam. Ewentualnie może być dłuższy przy filtrze, ale to też chyba nie jakoś spektakularnie. Po prostu jestem ciekaw czy jak wstawię stożek to będzie możliwość powrotu do ori puchy. Dzięki z góry za wszelkie uwagi.
-
Spoty wrocławskie
Nie mam pojęcia czyje to dzieło, ale kupione na forum ---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ---------- A będziesz sprawdzał ile ma tapety zanim ją zgwałcisz tak?
-
Fotele z Pasata b5 kombi do audi a4 sedan b5
Same niedobre informacje
-
Spoty wrocławskie
Cwiara PW ---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ---------- Przyjadę się pochwalić w tą niedzielę:
-
Klekotanie .
Szarpania u mnie nie ma. Ogólnie akcja jest taka że łańcuszek naprawdę wygląda dobrze - nie wygląda na oszlifowanego i nie jest luźny, zęby na wałkach są a na napinaczu nie ma otarć. Ogólnie to tylko dzwięk mi przeszkadza. Ciśnienie oleju jest eleganckie. Autko zapier.... zbiera się Ja wiem, że dziwne dźwięki to pierwszy objaw Problem z serduchem mam trochę inny ale to nie w tym temacie.
- n75
-
Klekotanie .
Ja szarpania na szczęście nie mam ale mam identyczny dźwięk co u Ciebie. Tyle że u mnie występuje on w granicach 1500-1900rpm. Łańcuszek i napinasz jest w idealnym stanie ale jak zamknę pokrywę i przysłuc**ję się stetoskopem to "szczękanie" wychodzi właśnie od niego. Mechanik powiedział żeby nie szukać dziur w d*pie i jak przeszkadza to dać radio głośniej