Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Dobrze wygląda, jaki rozmiar felg i jakie opony na to wrzucone? Dokładka z cupry przy czarnym polifcie musowa
  2. Co za różnica jakie felgi na jaki okres? Docelowo na lato również mają być 19. Firma achilles, przeżyły tamtą zimę, nigdzie się nie zakopałem, czyli się sprawdziły Wreszcie udało się shamować auto, poniżej wykres, pompki koniec końców wyszły że są słabe, żeby walczyć o więcej muszę pomyśleć o innych.
  3. Tak jak w tamtym roku fele r19x8,5 z oponą 225/35/19 teraz deczko wyzej i na szerszych dystansach, docelowo bedzie jeszcze szerzej
  4. Też zostałem postawiony przed zadaniem kupna małego samochodu żonie, ostatecznie padło na nissana micre k13 2011 rok z silnikiem 1,2 chyba 85hp, do miasta idealne, pali w okolicach 6,5 litra ale moja mało ekonomicznie się obchodzi z autem Jedyne co denerwuje to słabe wygłuszenie i jadąc prędkością autostradową w aucie jest głośno ale z czystym sumieniem polecę, mamy już go 2 lata i żadnych problemów, części tanie.
  5. Założyłem żarówki ledowe z chin, powiem że mega to świeci na intermo, ale jest jeden feler prawa strona po wyłączeniu nawala jak stroboskop, i sąsiedzi co chwile mi dzwonią że coś nie tak :-P Wpadł też mały detal z porsche Uprzedzając pytania, tak wleciały już zimówki, letnią rozbieram i rotory sprzedaje na czechy :)
  6. Dywaniki robią mega wrażenie
  7. Gleba zdecydowanie musi wpaść bo teraz wygląda komicznie...
  8. szafa odpowiedział(a) na mortek1986 temat w Audi A4 B5
    To zalezy od wersji, ja mialem wzmacniacz w bagazniku w schowku po lewej stronie, na koszu zmieniarki.
  9. Silkon jest przy turbie z dolu, potem 2 przy wyjsciu i wejsciu do intercoolera i jeden w komorze. Edit Auto w wekend zrobilo prawie 1000km po autostradach i przekonuje sie do tej mocy. Jezdzi sie zdecydowanie przyjemniej, ale po miescie z dolu brakuje wigoru... A tak sie prezentuje na obecna chwile
  10. Lustra srebrne, ale pojda w kolor, ale chce drugi komplet w chromie zrobic Rury z kwasowki, jesli u kogos to licz jakies 1700zl z materialem, tyle mi powiedzieli u Zaby z zabrza, ja chcialem przyoszczedzic dalem gdzie indziej i koniec koncow zaplacilem wiecej, druga sprawa firma odjebala fuszere a skosili nie malo. Musialem sam poprawiac i dooiero teraz jestem zadowolony. Ja proponuje kupic rure , kolanka i samemu popasowac na tasme i zawiesc do spawania, ja tak robilem
  11. Oj zdziwiłbyś się, wydaje mi się że w seryjnym było by mniej zabawy, a tu środek masz miejsca od cholery a za chwilę zwężenie, za pierwszym razem miałem silikony przygniecione przez zderzak, na szczęście udało się tak wszystko spasować że nic nigdzie nie zawadza
  12. Dzieki, w kazdym fisie da sie odblokowac ta funkcje, zapraszam do poradnika Soulmastera [emoji6] Rury maja srednice 50.8mm, cale orurowanie robila jedna firma, ja po nich wszystko poprawilem i teraz jestem zadowolony.Dzis ostatecznie auto ogarniete
  13. Mała aktualizacja tematu bo od ostatniego wpisu trochę się podziało, ale po kolei Wpadł ory grill rs4 Po 5 latach od zamontowania licznika z pełnym fisem udało mi się dograć temat do końca, w końcu wszystkie kable na miejscu, dodatkowo uruchomione pokazywanie każdych otwartych drzwi oraz wyświetlanie radia na fisie, mała rzecz a cieszy Pozostało sprawdzić dlaczego na odpalonym silniku mam pulsujące napięcie na oświetlenie główne po otwarciu tylnych drzwi oraz pasażera, chyba że ktoś ma pomysł co jest nie tak? Następnie padła turbina, więc zapadła decyzja że zrobimy trochę więcej mocy, gdy dopiąłem tematy mechaniczne, auto zostało wystrojone, niestety na razie bez wykresu ponieważ przy obecnym setupie na hamownie nie wjadę a drogowej nie idzie zamontować z powodu zbyt szerokich rantów Po logach wychodzi że powinno być w okolicach 220 - 230hp, niestety wtryski które kupiłem są słabsze niż na początku się wydawało i ograniczają moc :/ W każdym razie powiem że myślałem że wrażenia będą lepsze jak na 200koni, także wszyscy co chcą taki setup najpierw poprosiłbym kogoś żeby się przejechać a potem decydował czy warto, bo hajs nie adekwatny do odczuć jakie przynajmniej ja mam w stosunku do obecnego setupu Poniżej wykaz wymienionych części w ostatnim czasie: - Turbo GTB 2056, - Sprzęgło 240mm obite kevlarem, - Rura intercoolera z AVF-a, - Mapsensor 4barowy, - Sztywne koło, - Wysprzęglik Sachs, - Centralny intercooler, - Wtryski AL, - Zregenerowana pompa wspomagania, - Zregenerowany rozrusznik, - Usunięty katalizator wraz z środkowym tłumikiem (docelowo będą 2 przelotowe tłumiki), - Wymieniony napinacz paska wielorowkowego, - Olej Motul Specific z filtrami, - Nowe silikonowe węże podciśnień, - Usunięty egr, - Zaciski przód + klocki ferodo premier, - Akumulator SEBANG SMF 80Ah, - Pompka spryskiwaczy, - Nowe nakrętki do gwintu z stali utwardzonej. Następnie wziąłem sie za poprawienie intercoolera po partaczach co go montowali, można by książkę napisać jak fachowcy zamontowali (najpierw za nisko, potem za wysoko i wielkie pretensje o co mi chodzi, przecież zderzak się wytnie i wszystko wejdzie :/), kratki wchodziły na słowo honoru. Teraz wszystko gra :-D Zostało uzupełnić opaski i można myśleć nad poprawienie blacharki. Pierwszy montaż: Poprawka Ostateczny montaż by Ja Zderzak tylko założony do przymiarki.
  14. Wiec tak przewody ucialem przy wtyczce, podlaczylem te ktore ida od wtyczki w strone licznika, stare przewody co ida od wtyczki zaizolowalem. Jesli chodzi o drugie pytanie wszystko dziala jak nalezy
  15. A już myślałem że jakiś custom kombinujesz
  16. W 17 jedyne rozwiazanie to 205/40 przod 8.5j i 225/35 tyl 10j. Ale auto trzeba mocno posadzic, jedyne sesnowne rozwiazanie jak nie jestes fanatykiem gleby a widze ze nie to albo 4x9.5 i opony 225/40 w 18 albo 19 i opony 225/35.
  17. Bo pokazywalo otwarte wszystkie drzwi, odpialem i dziala jak nalezy
  18. Wiec tak faktycznie nie odciąłem przewodów, w poradniku pisało by się dopiąć a nie obcinać Kodowanie jest następujące 60 - 1025 61 - 0 62 - 0 Dobra temat ogarnięty, okazało się że 2 włoski się stykały przy wtyczce, poprawiłem i pokazuje wszystko Dla wszystkich którzy będą dokładać fis, przy pociągnięciu kabli z szarej wtyczki piny 8, 9, 10 do kostki w słupku A przy nogach pasażera stare kable odcinamy i izolujemy, nowe odpowiednio łączymy z kostką, potem w zielonej kostce przy liczniku wyciągamy pin 1 i izolujemy. I cieszymy się z nowej funkcji
  19. A jakaś podpowiedź co gdzie zmienić?
  20. Panowoe mam podłączone radio pod fis, ale nic się nie wyświetla, trzeba jeszcze jakieś kodowanie zmienić? Auto 2000r. I druga sprawa podłączylem krańcówki drzwi jak w poradniku Soulmastera i wyświetlają mi sie wszystkie drzwi otwarte, gasna tylki drzwi kierowcy, kiedy zamkne otwarte drzwi czy to przód czy tył, znów kodowanie czy oznaka padniętych krańcówek??
  21. szafa odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Ok czyli zrobi sie to przy korekcie, dzieki za info. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  22. szafa odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Ale nie chce zaslepic tylko calkowicie usunac, mam kolektor dolotowy z sharana. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  23. szafa odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Panowie pytanie, czy po całkowitym wywaleniu egra trzeba coś w kompie kombinować, pacjent to ajm.
  24. Dobra odświeżę temat, żeby nie było że to takie wychuchane autko :/ Po zdjęciu wewnętrznych listw okazało się że ruda dość ostro się zadomowiła, termin u lakiernika gdzieś po 8 maja :/ a tak narazie dopieszczam mechanicznie, czekają na zmianę zaciski po regeneracji + nowe klocki, pompa wspomagania w środę idzie do regeneracji, potem klima i usunięcie egr-a. A poniżej parę fot jak wygląda teraz gruz w pełni tego słowa znaczeniu: I nowy ryj Blacha będzie na swoim miejscu jak dostane komplet nowych, jedynie problem z halogenami, ale pewnie coś się kiedyś uda dopasować Oraz udało się kupić ori grill rs4 który zastąpi sfatygowany s4, który ledwo co się już trzyma :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.