Treść opublikowana przez szafa
-
[ALL B5] Audi S4
Gracja powiem tylko tyle, na wiosnę podstawiam mojego avanta i też ma tak lśnić
-
Rezanie bixenonu
Gwerty a jeśłi wysłałbym Ci lampy razem z sprayem by długie przemalować na zółto i bixa to jaka cena za tą usługę? I drugie pytanie czy w tydzień byś się z tym uwinął? Jeśli tylko Kajtek załatwi mi spray to od razu lampy do Ciebie polecą na przeróbkę Przy okazji jest możliwość dorezania żeby migacze świeciły jak w us??
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Graty Buba:kox: musi to teraz nieźle iść
-
Forza Horizon
Powiem szczerze że fajna jest tylko sterowanie mimo wyłączenia wszystkich wspomagaczy dalej łatwo się prowadzi auta, mogli zostawić ster. z 4:wink: a tak spoko nawet wciąga i pewnie na jakis czas spokojnie będzie mi wypełniać wolne chwile:kox: może nawet wykupie golda by pograć przez neta:wink:
-
Forza Horizon
Udało mi się wczoraj trochę pograć Dziś nocka będzie zarwana:naughty:
-
Forza Horizon
Jak dobrze pójdzie dziś odpale forze:kox:
-
Forza Horizon
Pablo nakręciłeś mnie:facepalm:
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
Kajtek bierz laminat z allegro czy ebay, sam mam u siebie i zdaje egzamin:wink: A auto jak najbardziej na plus:naughty:
-
Forza Horizon
Pablo jak możesz podeśłij linka na pw
-
[ALL B5] Audi S4
Również podpinam sie pod życzenia:naughty: Wszystkiego najlepszego:kox:
-
Jaki rozstaw Srub do A4 Quattro 2.8 30V 1997 193 KM?
Jasne że pomoże nawet pokusiłbym się o dystans 18mm:wink:
-
pytanie o malowanie oslony silnika
Wystarczy kupić podkład do plastiku i na to już normalnie zwykła farba
-
Dare LM
Znam kilku ludzi co smiga, śmigało na dare lm i sobie chwalili:wink: Wiadomo że to nie pancerne felgi i trzeba uważać na krawężniki, dziury, itp.
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Dzięki Teraz jest dobry czas na szukanie bo większość zmienia felgi po sezonie, także pwoodzenia:wink: Spoko Junior ogarnie się Może dziś wieczorem znajdę chwile i się pobawie:wink: A w krótce kolejne zmiany i kolejne koło wyląduje na aucie:naughty: Ale narazie nie zapeszam:wink:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Niestety, jedyne foty od d*py strony jakie mam to były już w tym wątku, tak centralnie nie mam:kwasny:
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Dziś znajomy podrzucił mi takie info http://www.promatt.pl od 2000 pln ProMatt.pl | Facebook Dla tych co nie maja FaceBook'a Firma ProMatt oferuje swoim klientom zmianę koloru auta. Przy zastosowaniu nowoczesnej technologii i produktu jakim jest PlastiDip umożliwiamy stworzyć unikalny wygląd Państwa samochodu. Jest to alternatywa dla oklejania oraz malowania aut. PlastiDip skutecznie chroni przed wilgocią, kwasami, rdzą, korozją, nie kruszy się i nie pęka w tak ekstremalnych warunkach, jak temperatura od -34.4°C do 93.3 °C. W każdej chwili po zmianie koloru mogą Państwo wrócić do poprzedniego w bardzo prosty sposób, zrywając gumową powłokę (tak samo jak folię). Gwarantujemy, iż lakier pokryty PlastiDip’em nie zostanie uszkodzony, nie wyblaknie i nie odejdzie wraz ze zrywaniem powłoki. Dostępna jest szeroka gama kolorów. Czas realizacji to 1-2 dni. Oferujemy także malowanie felg, dachu, maski, motocykli. Zmiana koloru auta już od 2000 zł !!!! Wrocław Numer telefonu 885-011-100 Przykładowe ceny Auta typu: Lupo- 1700 zł Golf - 1800 zł Passat - 2100 zł A6 -2300 zł A8- 2400 zł
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Tu bym się nie zgodził mi osłona sie poprostu przetarła na mocowaniach i nie było do czego jej przyczepić Michał fura kosmos:kox:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Slepy to wszystkiego najlepszego na nowy drodze życia:kox:
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
Kajtek fura klasa:kox: Jęśli koła zostaną proponuje na przód lekki dystansik by koło się tak mocno nie chowało i będzie szał
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Michał dupcia wyszła słitaśnie:kox: czego nie zobaczę to zapika:decayed: Wal ledy na wsteczny, ja mam czarna folia zrobione i ledy wstawione j jest lepiej wiadomo nie tak jak bez foli ale daje rade:wink: Podeślij linka jakie ledy i czy trzeba coś więcej rezać i jak masz to fotkę jak jak wygląda wtedy wsteczny:naughty:
-
[ALL B5] Audi S4
W białych to będzie składać
-
[ALL B5] Audi S4
Trzeba zmierzyć u siebie ale pewnie mniej jak 60 z przodu:kox:
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan takl jak Ci pisałem na 8.5 całkiem nieżle siada 215/35:whistling:, do tego z tyłu jakiś negatyw i będzie kosa:thumbup1: sam widzisz na jakim setupie ja jezdze, jak się chce to się da:naughty:
-
[ALL B5] Audi S4
Klasa foty znając plany na rok 2013 nieciepliwością będe czekać Wreszcie będzie tak jak lubię
-
[ALL B5] Audi S4
Nie wątpię ale po fotach widać że warto poczekać