Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to Ty "prawy" żyjesz jeszcze no ledwo dychom ale jeszcze ja
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
powital
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
czarną B7 to domyslam sie ze juz wczesniej ta b7 widzialem :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
oczywiscie a w ogole chlopaki to jakim to wozem Wilma w koncu zajechala? i byliscie w tej sekatej? do ktorej? bo ja tam na urodziny kumpla wczoraj kolo 21dotarlem i nikogo juz nie widzialem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no cos w tym jest :gwizdanie: ale temat fury rezania itd odpuscilem ostatnio zabiegany cos jestem no witaj o tobie też wczoraj rozmawialiśmy :gwizdanie: znaczy ze mnie obgadywaliscie? bo mam nadz ze pozytywnie :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no nareszcie Pany ach co to sie ostatnio dzialo to masakra jakas ale co tam juz jestem A-rek cos dla Ciebie szkoda ze bez boczkow no i szkoda ze nie biale http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=174237.0
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wiem ze pisze ale nie czytalem, nie wchodzilem ostatnio tylko pamietalem ze w ten weekend ech
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Synki i... :notworthy: :notworthy: nosz kur jakos bylem pewien ze spot jest dzis
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
lece... bede pozniej.. mam nadz ze znajde jeszcze dzis czas 3majcie sie tam i w ogole pozdrowienia dla wszystkich w ogole jakis czas temu Angrego spotkalem w niedobczycach hehe [br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 18:21_________________________________________________ hahaha własnym oczom nie wierzę kto sie to pojawił, co Ciebie epoka lodowcowa dopadła czy co ? zafujało Cię ??? bo to juz rozne teorie spiskowe wymyślali kurde mom takie zaleglosci ze chyba nie ma szans zebych te wszystkie strony zadrobil ;( w skrocie... masa roboty w.. robocie koniec roku i normlanie dym jest ze nawet sniadania nie ma kiedy zjesc a poza tym.. Magda potrzebuje duuuuzo czasu no i jeszcze pare waznych spraw... latania zalatwiania.. ze nawet na forum nie siadalem bo wiem ze jak sie siadzie to tu godzinka tam godzinka i czas leci jak szalony ;( jaja cały rok obijania w robocie to w ostatnich tygodniach trza coś porobić no nie godej że poświęcasz więcej czasu Magdzie niż b7mce czekom na odp na pw poszlo pw no tak sie jakos sklada ze w wiekszosci jak widze Magde to i b7ke tez widze :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hahaha własnym oczom nie wierzę kto sie to pojawił, co Ciebie epoka lodowcowa dopadła czy co ? zafujało Cię ??? bo to juz rozne teorie spiskowe wymyślali kurde mom takie zaleglosci ze chyba nie ma szans zebych te wszystkie strony zadrobil ;( w skrocie... masa roboty w.. robocie koniec roku i normlanie dym jest ze nawet sniadania nie ma kiedy zjesc a poza tym.. Magda potrzebuje duuuuzo czasu no i jeszcze pare waznych spraw... latania zalatwiania.. ze nawet na forum nie siadalem bo wiem ze jak sie siadzie to tu godzinka tam godzinka i czas leci jak szalony ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Powitał Gliwice
-
Spoty Katowice i okolice
hello kato :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Synki i... Wilmo hahahahha widze ze sie u nas Pani konkretnie zasiedziala
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
jakos mocno Cie ten FIS przeklamuje moj w passatach 1,9TDI 130 i 1,9 105 przeklamywal max o 0,2 a w a4 1,8T 150 max o 0,4 a z reguly tez o 0,2... teraz jeszcze nie sprawdzalem bo dopiero bede FISa rezac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
dzien dobry- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello nie nadrabiam spamu bo nie mam czasu ale widze ze tu kontakt trzymacie i strony lecom :good: [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 12:22_________________________________________________ 420KM... ładnie, ale kombi... i poocierane...wygląd - dno... HAMMER ale ja wypatrzyles :good: :good: Wilmo czy ja Cie mam uczyc ze to serce sie liczy a nie wyglad :kox: a szczerze to jesli tylko tyle z nia bylo to jest jak dla mnie idealna powierzchowne drobnostki chyba ze podwoziem np tez przytarl..- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
opcja glowka stoi po stronie mezczyzn raczej- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tak jest opcja jezyk, opcja cialo, opcja stopka, opcja dlon opcja..... :kox: ale ich przeciez akurat uzywacie i to czesto :polew: :polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
stare to tylko wino i skrzypce dobre :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 11:41_________________________________________________ to nie wiesz że kobiety i ryby głosu nie mają :gwizdanie: glosu nie maja dlatego maja szeptac do ucha mezczyznom ktorzy zaglosuja :polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nieee... z pracy jeszcze bliżej :gwizdanie: chcesz ze mną protestować? nie ja proponuje zebys sie ladnie ubrala weszla jakgdyby nigdy nic do srodka i.. sprobowala ich tam przekonac do naszych racji :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
przecież tam są same wiejskie ulice :polew: :polew: :polew: :polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
góry :polew: brak mózgu można sianem wypełnić :gwizdanie: no Angry nie mysle o haldach np wodzislawska niewiadom.. niedobczyce popielow same gory podjazdy i zjadzy- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak nie ma więzienia są pełne Też tak uważam, ale widać zajmujemy nie te stanowiska pracownicze co trzeba... moje stanowisko mi odpowiada Ależ ja nie przeczę! Mam na myśli tylko to, że Ci którzy są wyżej jakoś nie zauważają, że w więzieniach jest bardzo dużo siły roboczej. Po co zamykają ludzi za alimenty skoro można by im założyć bransoletki i wysłać na prace społeczne? itp. oooooooooo to jest pomysl.. dokladnie tak, po co placic za utrzymanie w zamknieciu kogos kto moglby zarobic w tym czasie na swoje i kolegow utrzymanie Wilmo Ty tam do wiejskiej daleko masz- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie irytuj się mamy tylko -2 i słońce grzeje to po co zmieniać opony niedługo wiosna zawita to nie ma sensu mój sąsiad w zimie tylko komunikacja miejska :polew: ach no fakt sie unioslem sorry tak tylko bo jak widze dupny korek bo ktos pod wniesionko nie umie podjechac to komus brak mozgu nalezaloby jakos uzupelnic ja rozumiem w np poznaniu czy wawie :gwizdanie: :polew: gdzie maja drogi plaskie jak stol hehe ale nie u nas np w Rybniku.. przeciez u nas to juz takie jednak gory sa :> - Spoty Katowice i okolice