Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    są urocze :decayed: a mina gościa bezcenna :polew: :polew: :polew: dobry aktor powage potrafi i napiecie trzymac do konca :polew:
  2. [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 08:46_________________________________________________ ja od wczoraj znow na letnich i na 3ce jeszcze mi trakscje zrywalo :polew: [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 08:59_________________________________________________ chyba po graniu jak ja wydałem 2 stówki na dupowatą grę to macie w pysk nie pierd*ol że ją kupiłeś no przecież pisałem kupiłem w MM za 169 zł, rozpakowałem, okazało się że moja spiracona wersja x360 nie obsługuje najnowszych gier, więc jutro przerabiam ją na ori a wszystko po to żeby zagrać w tą skurwiałą gierkę mogłem za to mieć: dywaniki do auta akumulator zapłacony mandat ciuch/perfum to potrzebuję, a zainwestowałem w grę ale litania czemu przerabiasz na ori i kupiłeś oryginalną w MM ? mi tez nie chodziło bo ta gra obsługuje najnowszy soft (jeśli chodzi o piraty) po prostu musisz wgrać tkz upload i będzie śmigało mój koszt dla porównania 7zł-płyta, 40zł upload softu mogłem za to mieć: dobre 2x0,5l 3,5 paczki marlboro light's 3x 4-pack Pucek za to pogra i odsprzeda ja na allegro za 150 jakims dzieciakom ze wsi
  3. no chyba ze kupisz caly dach z szybrem i sobie go tylko przespawasz taki zarcik maly
  4. helloł z rana a w sumie to juz przed poludniem
  5. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hmm znaczy ze b6 mi sie udalo upiekszyc? no widzisz.. kurde serio szkoda ze poszla gdzies indziej i nie zdazyles sie nad nia zastanowic
  6. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    "kancik" to żadna zboczona gra. To gra OnLine więc możemy zagrać spokojnie... :gwizdanie: Chcesz zagrać? Zaczynasz pierwszy. Stań gdzieś w swoim domu, rozejrzyj się... Masz gdzieś na pewno jakiś kant ścian...Rozpędź się i yebnij w go głową... :polew: :polew: :polew: :polew: a może pucek mieszka w okrągłym domu ? :polew:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 21:38_________________________________________________ dokładnie ja też ich szczerze polecam , jako jedyni w kato robią geometrie na alumach 17kach wlasnie spam nadrabiam a to jakis problem ze na 17'? :gwizdanie: nie znam sie ale wczoraj mi moj mechanik przy okazji odbierania fury po wymianie sprzegla ustawil zbieznosc a wlasnie na 17stala Pucek jak chcesz dam Ci namiar na niego.. trasa SR-SG ma ten najnowszy sprzet juz z kamerami jakimis (lasery mial kiedys a w tym roku juz na kamery przeszedl cokolwiek to znaczy i jakkolwiek dziala )
  7. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hello, a tak chcialem tez z jakims duzym banerem na dzien dobry wyskoczyc a ten jest najwiekszy
  8. dobre :polew: no ku***a nie wiem czy dobre obudziłem się zlany potem i przedtem też no to sie nie dziwie.. taki horror na dzien dobry
  9. dobre :polew:
  10. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no Stan podobno jest ekspertem w zamawianiu pierdolek w astronomicznych cenach ale on dopiero na 14 dzis robi z tego co wiem
  11. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Akjam mozesz sprawdzic za ile mozesz dostac w ASO taki klips ktory wchodzi pod siedzenie tylne.. do ktorego sie siedzisko wciska? to przez co to siedzisko takie luzne jest :gwizdanie: CHętnie ale nie wiem o czym mówisz:?: :gwizdanie: :polew: :polew: tylna kanapa jest wciskana w taki plastikowy uchwyt ktory jest zamontowany w metalowej czesci pod kanapa.. i o ten platik mi chodzi.. jak na plastikowy element to chyba nie bedzie drogi
  12. no w koncu w tej stolycy sie budza Nie budzą tylko mają czas odpisać siedząc w pracy Jakby to zależało wyłącznie od mojego obudzenia się...najlepiej w jakiś wolny weekend, to byś mnie widział dopiero po południu znam to doskonale Podobno takie odsypianie wcale nie jest najzdrowsze... ale weź i sobie tego człowieku odmów nie jest najzdrowsze bo najzdrowiej to sie wysypiac na biezaco
  13. no w koncu w tej stolycy sie budza Nie budzą tylko mają czas odpisać siedząc w pracy Jakby to zależało wyłącznie od mojego obudzenia się...najlepiej w jakiś wolny weekend, to byś mnie widział dopiero po południu znam to doskonale
  14. no w koncu w tej stolycy sie budza
  15. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Akjam mozesz sprawdzic za ile mozesz dostac w ASO taki klips ktory wchodzi pod siedzenie tylne.. do ktorego sie siedzisko wciska? to przez co to siedzisko takie luzne jest :gwizdanie:
  16. Arek a jaki oni maja problem do Ciebie? tak w ogole? ze nie zaplacilem polowy jednej raty i mam niedoplate i juz mnie strasza firma windykacyjna jak masz niedoplate to wg mnie tylko strasza i nie masz sie co martwic.. no chyba ze Ci sie niedoplata ciagnie juz jakis czas
  17. hello Synku kope lat
  18. Arek a jaki oni maja problem do Ciebie? tak w ogole?
  19. sobotnia spoto-imprezka :kox: uuuuuuuuuuu to w takim razie bejsbola wez koniecznie :baseball:
  20. co sie dzieje :?: jestem zmeczony i spiacy juz od samego rana fury nie mam a sprinter do garazu sie nie miesci wiec z samego rana mnie drapanie szyby czekalo zwykle to pomaga sie obudzic ale dzis jakos nie zadzialalo
  21. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    miałem q***wa nie wydawać na laptoka 2500, tylko 1500 na laptok, a 1000 na konsole niech zgadne kto cię namówił na wydanie całości na lapa :gwizdanie: [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 07:56_________________________________________________ :bicz3: :> Basiu cos nie protestujesz
  22. nie ma problemu - kiedy masz imieniny ? bo dobre to ciasto było sie sprawdzi ale na potrzeby imprezki moge miec i za tydzien
  23. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  24. hello synki i Kobiety :gwizdanie: ale dzis mam kryzys
  25. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    aha czyli sprzegło ci poszło od emeryckiej jazdy :gwizdanie: Sprzęgło poszło, bo Pucek z Krol-em wsiedli na tą lalunie :gwizdanie: aha no to nie dziwota GT zawsze było w cycki [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:38_________________________________________________ja mam Core2 Duo, 4GB ramu i jakiś GeForce 9400 i mi q***wa przycina podczas wyścigu :wallbash: to moze detale sie obnizy i mi ruszy jest nadzieja :> zbieram sie chlopaki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.