Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurde eSe sam kiedys szukalem, ale w koncu jakos sie poddalem Pucek powiedz mi lepiej co tak ostatnio polubiles ikonke co oczami przewraca
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
grunt to przyjazne szefostwo i porzadna atmosfera w robocie 3maj sie Robert ja tez sie zbieram pomalu wiesz... Tenneco to rodzinna firma, brat brygadzista, kuzyn kierownik, drugi kuzyn majster, sasiad brygadzista takze wiesz jest sie gdzie obracac[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 22:14_________________________________________________o znizkach na tlumiki nie wspominajac :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
grunt to przyjazne szefostwo i porzadna atmosfera w robocie 3maj sie Robert ja tez sie zbieram pomalu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Decks Ty tam lepiej pomysl o podrozy na mazowsze co jakis czas a nie tylko praca praca :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jestem w drodze w drodze :?: no pieknie ta technika do przodu poszla :polew: nie no sam w pl w drodze neta uzywam ale za granica mnie nie stac :polew: :polew: :polew: a co do fury... Pucka pytalem bo skoro pracuje 16h dziennie to chyba na cos oszczedza a ze Qri sprzedaje :gwizdanie: jest okazja za 50k kupic porzadnie zmodzona fure tylko skad ta kasa
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no pieknie ale Decks przy tym tempie nadgodzi za 5lat eR8 dorwiesz no chyba ze sie nim PIP zainteresuje :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no pieknie ale Decks przy tym tempie nadgodzi za 5lat eR8 dorwiesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregory [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 21:28_________________________________________________ bo pracuję na dwie zmiany no wlasnie pierwsze slysze cos mi sie nic nie chwaliles rozumiem ze niebawem fure zmieniasz
-
Spoty Katowice i okolice
:shocked: jak dobrze ze sa tez tacy dzieki temu seryjne tym bardziej wygladaja pieknie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany Pucek co sie zajs od spota migasz?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:> wypas o tej porze Wiesiek ? :doh1:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Możesz ok lece
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek moge teraz do Ciebie podjechac ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w zeszlym roku odpalala na dotyk nawet przy -30 i jest tak do tej pory Arek Ty masz ta fure bezobslugowa :> pieknie pieknie zes ja wyszukal
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Uważaj żebyś z krzesła nie spadł no na szczescie na lezaco lekko sie kimnalem Ja też dzisiaj jakiś przymulony jestem ... chyba taka pogoda no cos chyba wisi w lufcie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
nie wszyscy tutaj ale wiemy- szybko, a chcialoby sie dluzej :gwizdanie: hahaha no dokladnie tak to w wiekszosci przypadkow wlasnie jest :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
bez strachu! wiekszosc podjechala sama ten pierwszy raz... wpadasz przywitasz sie grzecznie pogadasz.. przyjedziesz znow i juz bedziesz wszystkich znal nie no powaznie sam pierwszy raz podjechalem wlasnie do katowic i ... zdziwisz sie wszyscy "ciepli" i mili hahaha
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie spimy ale prawie hahaha drzemlem sie przy kompie :gwizdanie: klikam klikam i.. odpadlem
-
Spoty Katowice i okolice
może i ktoś jest a co, tylko Siemianowice Cię satysfakcjonują ? nie ale miałbym z kim podjechać na spot do katowic,w sumie jeszcze nie byłem i mnie ciekawi i bardzo dobrze ze Cie ciekawi bo jest masakrycznie za***iście
-
Spoty Katowice i okolice
to ja dzisiaj pociągne prosto z cycka hahahahhaah :polew: udanej zabawy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie, tylko gumowe listwy drzwiowe do B5 oraz guziki do kluczyka mam dla was to zalegle foto na ktorych widac rozne szczegoly http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d5fac2387d5d6dd3.html za***iście dopracowana faktycznie nawet napisy na tarczach :polew:
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
Qri ile zaspiewasz za Czarnule? moze byc na PW
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
porannie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
czesc Panowie
-
Spoty Katowice i okolice
Stanley matematycznie rzecz biorac hmm w sumie to dzis pol dnia minie i bedzie z gorki :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 07:50_________________________________________________