Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Synki do przerwy Lech prowadzi z juwentusem ... uwaga uwaga 2:0 :kox: [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 19:45_________________________________________________nosz kurw 2:1 jednak o zesz kur
  2. a więc można by było zrobić jednego sobota tak jak było od początku ustalone a drugi w miesiącu np. wtorek ? środa są w k-ce o ile mi wiadomo, piątek - gliwice, czwartek-jastrzębie ? a więc pozostaje wtorek gdyż poniedziałku chyba nikt nie lubi pozdros Katowice sa we wtorek [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 19:40_________________________________________________tak jest 2:0 dla lecha mecz leci na 4
  3. tylko jesli masz odpowiedni modul - z tego co kiedys wyczytalem na forum to jest za to odpowiedzialny wlacznik swiatel w nim ten modul jest wbudowany- jesli nie miales pelnego fisa, to po zamontowaniu manetki i odblokowaniu musisz zamontowac czujnik spryskiwacza bo wyskoczy na stale blad ze nie masz plynu a spalone zarowki dalej nie beda dzialac- musialbys zmienic wlacznik swiatel na odpowieni i cos tam jeszcze - ja to odpuscilem- mam za to na sprzedaz czujnik plynu w spryskiwaczu
  4. Wiesiek no Hamburg nie jest tak daleko.. a jak potrzebujesz, moj kumpel gdzies wlasnie kolo hamburga ma wujka jest okazja jest impreza [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 19:31_________________________________________________ogladacie Lecha z Juwentusem?
  5. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja da rade sie wkrecic to jestem za tylko zeby bylo cieplo i sucho jakis letni termin :gwizdanie:
  6. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kur no fakt dopiero teraz zauwazylem ta ikonke jutup zawsze w playa ladowalem :polew:
  7. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    helloł block jest za***isty mnostwo filmikow z nim widzialem i pieknie wymiata :> ale nie jest nieomylny hehe widzialem gdzies tez te nieudane [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 11:22_________________________________________________kurde tyle tu tego naotwieralem ze przytym fimiku mi tu komp przycina oczywiscie w pracy jestem :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 11:22_________________________________________________a pomoze mi ktos wydobic linka z tego filmiku:P zeby tu na forum nie ogladac tylko bezposrednio :>
  8. decks Ty tam lepiej kase wyczaj i probuj sie wbij na tego chipa do aligatora pisales cos ze chcesz ale kasy nie masz chyba ze zle przeczytalem cos ale przy tej ilosci cena na pewno bedzie najlepsza a jak masz tam te 116kucykow to czym predzej chipa rob, takie moje zdanie
  9. Arek no ladna fotka pieknie pieknie sie prezentuje, powiedz mi miales ja wczesniej? jestem spostrzegawczy czy slepy :gwizdanie:?[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 11:05_________________________________________________Wiesiek, oby 16wrzesień był "tym" dniem w ogole probowales mobile de? ew jakas gratke? na rybniku fury? moze warto sie wybrac w ciemno na jastrzebie.. nie wiem tak tylko proponuje, moge sie mylic
  10. a tak w ogole Wiesiek.. jak koniecznie chcecie z zona sedana to moze bys sie na moja skusil
  11. oooo no prosze niezly wynik , kiedy mialem passata 1.9 PD 130 6biegow to przy predkosciach pod 200 palil jednak ponad 10
  12. Wiesiek ale jesli Twoja chce sedana :polew: wlasnie nie chcialem nic glosno proponowac ale a6 to dobry wybor o wiele wiele wiecej miejsca szczegolnie z tylu.. co prawda ja jezdzilem kiedys taka 98r ale 2.8benzyna.. idelanie sie prowadzila i ogolnie swietny samochod tylko wtedy bys sie z klubu wypisal :gwizdanie: nie wiem czy sobie z konsekwencji zdajesz sprawe
  13. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    też tak sądzę dopisałem że ciągle d*py a nie koniecznie ubrane hehe :good: grunt to miec dobre oko i odpowiednie poczucie piekna wtedy oglada sie z przyjemnoscia :polew:
  14. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i tak powinno być ze ciagle d*py? czy ze ubrane? [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 11:38_________________________________________________ i tak powinno być wczoraj były d*py i nie tylko zobacz kto to wklejał widzialem katem oka ... masakra za to powinna byc jakas kara :gwizdanie: hehe
  15. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a tu ciagle d*py tylko ze tym razem ubrane
  16. powital Kolegow nie wie ktos co tam sie z doktorem 1.8T dzieje [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 11:31_________________________________________________ Majki cale szczescie ze bylo 0,00 bo mogloby byc nieprzyjemnie Wiem Wiem Arek dlatego jak dmuchałem to z duszą na ramieniu, a najgorsze że to nie z mojej winy a jakby cos wyszło na alko to miałbym przejeba.... ja raz jechalem w andrzejki po malej imprezce firmowej.. piwko do obiadu ok.14 no moze 1,5piwka bylo hehe i o 19 sobie delikatnie smigalem na radiu oczywiscie wiedzielm ze jest kontrola i bach rutynowo mnie zatrzymali i alkomacik.. jakiego wtedy milem stracha.. masakra.. niby wiesz.. jestes pewien ze nic nie moze pokazac ale te koleczka sie tam wiecznosc krecily oczywiscie wynik 0,00 ale stres byl straszny heh dobrze ze Tobie nic nie pokazalo
  17. Kolego zapytaj moze na b5.. skoro wszystkie kola to sprawdz czy ktores nie jest bardziej zagrzane po jezdzie niz inne (oczywiscie porownujesz lewe z prawym a nie przod z tylem)
  18. polakierowane beda pieknie wygladaly teraz ten czarny kolor poteguje wrazenie wielkosci a i Siemian foty ze zblizenia wrzucil... jesli widac byloby caly samochod nie odstawalyby tak bardzo:) trzeba to sobie wyobrazic tylna dokladka w kolor super pomysl Siemian
  19. Ja robiłem tu http://www.dynosoft.pl/ hamownia w Tychach, cena dla A4 klubu indywidualnie 1200zł chyba że nazbierasz kilka aut ale to i tak max 100-200zł taniej. Hello Pany Aligator- nie robilem ale slyszalem duzo pozytywnych opinni;) 1000 moze 900 pln grupowy zapisuj sie Blant predko predko bo liste zamykaja http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=136654.90
  20. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    aż do śmierci hahaha
  21. no ta niebieska pieeeekna oj tam wyrezasz sobie skladane siedzenia przy okazji moze akurat dorwiesz z s4 w pelnej elektryce tylko pytanie czy tam jak nie ma sklad siedzen to jest w ogole otwor za siedzeniami czy blacha bo wtedy troche z tym roboty bedzie to jednak nie niemozliwe nie takie rzeczy w klubie widzialem chlopaki rezaja [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 12:11_________________________________________________ Tyś się żenił :?: Myślę , że zostawiłeś coś na następnego spota dla kolegów :gwizdanie: nie nie moje , ja zostaje poki co w tym najmniej odpowiedzialnym ze wszystkich stanow , Kuzyn sie zenil hehe
  22. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to bungee mi nie pasowalo bo 4000m haha ale ciekawy weekend za***iście :kox:
  23. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Kezor co to za quiz powital ciekawsze parametry mojego ostatniego wyczynu łooo ale wys 4000m i 200kph to jakims powolnym samolotem musiales smigac:P samolot to była konserwa i leciał jakieś 50kph na oko to gdzies sie tak bawil? to mi przypomina wyprawe na ksiezyc krazyly legendy o akademikach z polibudy :polew: :polew: hello Stanley
  24. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Kezor co to za quiz powital ciekawsze parametry mojego ostatniego wyczynu łooo ale wys 4000m i 200kph to jakims powolnym samolotem musiales smigac:P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.