Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam Gliwice
-
Spoty Katowice i okolice
Kezor co to za quiz powital
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek no piekny piekny ma byc przeciez slonce i 20st :gwizdanie: Krzyz :polew: dobre dobre;) a chcesz zeby potem Ci mohery pod plotem staly zdrowie Ci powiem okazalo sie ze jednak mam od studiow drastycznie spadla ilosc alkoholu jaka przyjmuje ale tak to jest.. slub w czwartek, piatek male poprawinki a sobota impreza z udzialem NEMIROFA ktorego cale skrzynki zostaly po weselu :gwizdanie:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
avantem jak avantem ale FWD rondo 2razy dookola bokiem przeleciec :kox: :kox: to tylko u Siemiana mozliwe
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
powitał po weekendzie imprez [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 09:25_________________________________________________no ale ściesie sam ostatnio rozpisali :gwizdanie: Wiesiek mam nadz ze poszukiwania
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no za***ista chu.. sie zrobila.. u Was tez pada?
-
Spoty Katowice i okolice
Stanley a co Ci sie w tych hidach nie podobalo?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dokladnie tak bo inaczej po co zmieniac :good:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian Siemian :naughty: jakbym Cie nie znal w ogole bym o tym nie pomyslal, ale czy Ty czasem nie szykujesz nowego MODA:) hitu :naughty: w postaci błotników RS4? taka tu niby stluczka i bach ksenon i zderzak taka tu mala barierka ...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
powodzenia tylko mam nadz ze nie zakladasz ze znajdziesz idealny egzemplarz, moj kolega kiedys szukal mazdy mx3 musiala byc oczywiscie zadbana w swietnym stanie z malym przevbiegiem, nie stara, nie droga, z dobrym wyposazeniem oczywiscie kupil... "tylko" nie droga z malym przebiegiem (ktory to nikt nigdy nie wie jaki jest faktycznie), a co potem w nia kasy ladowal to tylko on wie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahahha no Pucek zwal jak zwal, moze wlasnie przez brak sexu a nie Panny :polew: bo po co komu Panna jak wystarczy Kolezanka :polew: oczywiscie zart zeby nie bylo a skoro tak to sprobuj pobiegac pocwiczyc cos wieczorkiem :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
nie no ja potrafię, tylko jest problem co by one mnie chciały :polew: zleci roz dwa :gwizdanie: liczę na to w tym rzecz zbyt często to widzę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
łoooooooooooo to szmat czasu takie 2tygodnie to wiecznosc bez fureczki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahahahah no chyba sam sobie odpowiedziales na katowickim czego brakuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja mam odwrotnie:P urlop mi sie skonczyl a spalbym i spal i spal;) potrafie to robic idealnie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
zleci roz dwa :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
hello Pucek co to za mina?
-
[ALL B5] Nowe czy używki?
No Kolego nie dziwne ze nie obsluguja piachu i szutru:P szutrowe oponki za to np typowo rajdowe nie sprawdza sie z kolei na asfalcie:P
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Moja trasa Polska - Chorwacja - Polska, ok. 8,5L/100km dokladnie tyle samo co do 0,1 pokazywal FIS. Przy 160-180km/h (tempomat 160czyli lekko ponad 150 wg GPS + jazda ja Hungarem i Czechem ) trasa w Chorwacji po lekkich gorkach autostradowych 10,5L/100km.. tankowalem 4razy za kazdym razem do pelna i FIS za kazdym razem podawal dokladnie takie spalanie jak w baku
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
skąd masz info o takim czymś? ja mialem poprzednio passata b6 i tam przy tempomacie wyswietlana byla w lewym dolnym rogu cyfrowo predkosc na jaka ustawiono tempomat , nie wiem czy o taka cyfrowa predkosc chodzi czy nie :gwizdanie:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
oj Siemian szkoda furki, ale faktycznie duzo gorzej sobie to wyobrazalem z tego co pisales dobrze ze tak sie skonczylo kiedy bedziesz mial furke gotowa?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
helloł :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
z rana i po urlopie w robocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po urlopie:)
-
Spoty Katowice i okolice
no sie rzesko zrobilo przynajmniej obudzony do roboty docieram