Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry w dniu najważniejszego w roku spota
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
rozumiem doskonale w Rybniku to samo.. tam na szczęście na parkingu było sporo miejsca ale nie wiedziałem że tam jest tyle sklepów no i droga jak droga trochę dłużej teraz się wszędzie jeździ tym bardziej że wczoraj za pasażera jechałem i nie swoim
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry zajś haja? chaja?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
kurw chłopaki wybrałem się do fashion house wczoraj... i tragedia normlanie nie gadam już o 2tysiach wydanych :polew: :polew: ale o czasie i energii którą całe te zakupy pochłonęły no i byłem o 22 w domu ;( sorki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pięęęęęęękno na wypasie i do tego jaki przebieg :good: nie dziwia Ci się Arturoo Hammer w ogóle z jednej str je kochliwy a z drugiej jak go D_upa zawiedzie to od razu szuko następnej nie ma że przepraszam sorry, nie ma wybaczania skomlenia... next i już
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
we wtorek 20.12 ok 20:45-21:00 na stacji BP przed lotniskiem w pyrzowicach szara b6 sedan chyba 1.9tdi na ramkach klubowych SMY**** pozdrowienia dla kolegi- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
czyli ja mogę śmiało mówić że mój AVG chodzi jak BEX no Arek myślę że do tych 4tys na tym samym biegu nasze autka pojadą podobnie a poważnie to mam na myśli zmodzone 1.9 tdi na ok170km i 390Nm wtedy są idealnie takie same osiągi no do 200 a potem dopiero troszke różnicę widać- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
dokładnie też tak słyszałem a to podobno ze względu na Niemieckie uwarunkowania autostradowe i ich większe przebiegi tylko słyszałem też że jedni traktują rozrząd jako pasek (i tylko co którąś wymianę wymieniają resztę) a inni jako komplet tj z rolkami i napinaczem.. ja wymieniam w 1.8T komplet razem z pompą wody profilaktycznie zawsze po zakupie a tyle km do sprzedaży jeszcze nigdy nie zrobiłem :polew: :polew: ale wymieniłbym po 120znów komplet- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nie chciej tego nie dej się zwieść [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 18:37_________________________________________________ Modlitwa w intencji tanszych części mi się podoba. Arturoo będzie robił za ksiedza on ostatnio się modlił w tej intencji codziennie od lipca :polew: :polew: :polew: też o tym pomyślałem o urwa aleś doebał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ale Hammer ma mocną psychę i nic go nie trzyma będzie chciał to ją i tak ciepnie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Arek Chcioł byś .....co szkoda że ujęcia z boku nie zrobili :evil: bo odejście ma potężne Chcioł byś .....co A to 1.8T tak nie jeździ? Eee to muł z tego no muł jak chu 1.8T jeździ i to jeszcze jak .. ale np były avj Qri'ego bex to tak średnio chodzi ciągle powtarzam że jedzie jak 1.9tdi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no coś w tym jest a i ja pozdrawiam Quattrowozy u mnie też pierwsze a'la drifty zaliczone :gwizdanie:- [B6 BEX] Audi A4 1.8T quattro 225km 295Nm
spoko furka i za***isty silnik szkoda że piszesz "jakiś typ" bo podobnie jak kilku poprzedników już sie napaliłem że da radę wyciągnąć też tyle z mojego silnika a tak szczerze o "typach" się nasłuchałem dosyć ;( i albo silnik za mocno dostanie w d*pę (czego Ci nie życzę) albo tylko na papierku masz taki wynik.. ja dla spokojnego sumienia podjechałbym kiedyś na niezależną hamownię sprawdzić jak to w rzeczywistości wygląda żeby nie było.. nie że jestem niedowiarkiem czy zazdroszczę- po prostu się orientowałem bo sam się za to kiedys wezmę i ciężko tyle wykręcić na seryjnych gratach- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
http://www.joemonster.org/filmy/40571/Powrot_do_przyszlosci_7- Spoty Katowice i okolice
u nas biało też mam taką nadzięję... jak Miron załatwi to i śnieg w czerwcu będzie :polew: :polew:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja tam leje natańszy zimowy ale nieśmierdzący -17 - -20 teraz była promocja jakoś w listopadzie w tesco i za 6,99 były 4litry płynu do -17 kupiłem w sumie z 10butli najpierw tylko 2na próbę a 2tyg temu ten sam płyn był już po 15,99 chyba chyba zrobili zapasy a zima nie przyszła i chcieli się z tego wyprzedać nie narzekam nieźle pachnie tylko na szybie mi trochę już przy -8 przymarza- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: :polew: nosz kurw cały Miron :kox: :kox: [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 10:32_________________________________________________ No to ku***sówa na całej linii ... nie pal tego silnika !!!!! Oby góra była cała :gwizdanie: Coś to za pasek miał , że tak szybko się rozpieprzył Conti , Gates to loteria , jest masa podróbek niestety u nas ... jak już to paski Dayco ... albo ORI niewiele droższe Jak mam go odpalić skoro kompresji nie robi :gwizdanie: pasek z Gates jakiś podwójnie wzmacniany. Organizuja laweta i jutro będzie wiadomo co jest... masakra ;( ale z tego co wiem jak silnik kręci a pasek przeskoczony to można szkód narobić przy samej próbie uruchomienia ;( chcesz do mojego majstra podjechać?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: nosz kurw cały Miron :kox: :kox: [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 10:31_________________________________________________- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no robię robię... kolejny ciężki poranek- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z rana [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 07:06_________________________________________________ Arturo co Ty mi się tak w słowo wtrącasz ... cisza i cisza a jak chcę wysłać posta to nie można w tym samym czasie- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja nie mam czasu grac a mam i PS3 i Xboxa ... ale miałem konsole od małego i nie tylko stacjonarne ale i przenośnie... czasem nie gram tydzien a potem przyjdzie dzien i napier... cała noc w jakies wyścigi typu GT5 albo ostatnio forze 4 :good: [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 23:44_________________________________________________kurde synki ide spać- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Arturo jakbyś przy okazji wyczytał coś o b6 albo byś takie znalazł co by do mojego pasowały to jestem chętny podgrzewane mgiełkowe tylko nie wiem ile z tym roboty- Spoty Katowice i okolice
a zatrzymał Cie po co? za brak świateł? dmuchałeś? rutynowa kontrola Jeszcze w życiu nie dmuchałem... :gwizdanie: widocznie nie spoktałeś na tyle atrakcyjnej policjantki no są przekozaki [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 23:37_________________________________________________ szerokiej tam i spokojnej ja tez spadam- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no następny mądrala nie jest polecane ale też do końca nie wyklucza.. lepiej byłoby saunę z basenem połączyć ale skoro przy siłowni też jest sauna i to opłacona to dobrze ją wykorzystać w ogóle na chwałowicach wszystko zależy jak ułożysz ćwiczenia i wejścia no i oczywiście co pijesz nie mam tyle czasu żeby wszystkie treningi osobno robić i codziennie jeździć [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 23:22_________________________________________________ o kuuuu Hammer mom nadz że Twój silnik jest bezkolizyjny bo inaczej kaplica mi strzelił daaaawno temu w poprzedniej jeszcze rodzinnej vectrze A 1.6 8V pasek tzn dokładnie olej przez oringi się przedostał na pasek i się prześlizgnął przeskoczył i ciuuuu silnik kręcił po suchu ale się okazało że silnik bezkolizyjny i w sumie prawie bez kosztów... za to potem w 2vectrze A (wtedy jeszcze rodzinnej )2.0 16V Ecotec pasek się postrzępił zawinął i bloknął i tam wtedy koszt to na używanych częściach z 3tysie było a to kuuuu z 7lot temu ;( - [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana